Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Zacofane filozofie naszych matek

Polecane posty

Gość Gosc

To musi być porażka cała młodość poświęcić i się obnazyc życiowo  w necie za duperele i kosmetyki a potem palić za sobą most. Po takim czymś to nawet pracę ciężko znaleźć, bo jeśli tak bardzo krytykę bierze sobie do serca to w końcu będzie myśleć że wszyscy ja znają i Bóg wie co sobie o niej myślą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Może dlatego, że rozmawialismy o zmuszaniu do rezygnacji z sesku a nie o okradniu itd. Na taki post odpowiadałam. I to był twój post 😄 Nie wiem skąd twoje pretensje, że odpowiadajac na post na temat zmuszania do rezygnacji z seksu nie wspomniałam o okradaniu mieszkania i podpalania domu 😄

Pytam dlaczego uznalas za stosowne wspomnieć o tym przestępstwie po raz pierwszy,  obecnie 17 godzin temu, na stronie 4. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Pytam dlaczego uznalas za stosowne wspomnieć o tym przestępstwie po raz pierwszy,  obecnie 17 godzin temu, na stronie 4. 

Gdyż post na ktory odpowiadałam dotyczył seksu i cała rozmowa wcześniej dostyczyła zmuszania do rezygnacji z seksu. A nie podpalania mieszkań czy znęcania się nad zwierzętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopk

A te z drugiej strony tamtej barykady? Te "Kobiety na fali" , "Dziewuchy dziewuchom" czy podobne. Czym są zamroczone? A może walczą o prawo do aborcji, bo chcą się skrobać co tydzien i jest to przejaw ich niezaspokojonej potrzeby?

x

 co tydzien? nie zdazylaby zajsc w ciaze. Zadna kobieta nie robi aborcji dla pzryjemnosci, j jesli juz , to ma naprawde dramatyczne powody. Te organizacje pozwalaja je przezyc wobez faktu,ze w naszym kraju zycie i zdrowie kobiety, elementarna  pomoc  w opiece  nad chorym dzieckiem  w ogole sie nie liczy.  Jesli   ten , ktory ja zpłodnił ma kobiete totalnie gdzieś, to gdzie ma szukac pomocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Gdyż post na ktory odpowiadałam dotyczył seksu i cała rozmowa wcześniej dostyczyła zmuszania do rezygnacji z seksu. A nie podpalania mieszkań czy znęcania się nad zwierzętami.

Ale nie dotyczyła przestepstw związanych z seksem. Więc dlaczego uznalas, że warto wmieszać wątek o przestepstwach, wzięty zupełnie z d...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość lopk napisał:

A te z drugiej strony tamtej barykady? Te "Kobiety na fali" , "Dziewuchy dziewuchom" czy podobne. Czym są zamroczone? A może walczą o prawo do aborcji, bo chcą się skrobać co tydzien i jest to przejaw ich niezaspokojonej potrzeby?

x

 co tydzien? nie zdazylaby zajsc w ciaze. Zadna kobieta nie robi aborcji dla pzryjemnosci, j jesli juz , to ma naprawde dramatyczne powody. Te organizacje pozwalaja je przezyc wobez faktu,ze w naszym kraju zycie i zdrowie kobiety, elementarna  pomoc  w opiece  nad chorym dzieckiem  w ogole sie nie liczy.  Jesli   ten , ktory ja zpłodnił ma kobiete totalnie gdzieś, to gdzie ma szukac pomocy?

Nie musisz mnie przekonywac o słuszności działań tych kobiet czy organizacji, bo je popieram w 100%. Podawałem jedynie przykład, że kogoś może interesować coś więcej, niż jego własne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ale nie dotyczyła przestepstw związanych z seksem. Więc dlaczego uznalas, że warto wmieszać wątek o przestepstwach, wzięty zupełnie z d...?

Gdyż nie widzę innej możliwości aby zmusić kogoś do rezygnacji z seksu jak poprzez fizyczne uwięzienie czy okaleczenie. A to jest przestępstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Gdyż nie widzę innej możliwości aby zmusić kogoś do rezygnacji z seksu jak poprzez fizyczne uwięzienie czy okaleczenie. A to jest przestępstwo.

Ja nie widzę możliwości zmuszenia kogoś do uprawiania seksu, inaczej niż przez użycie siły fizycznej. Co też jest przestępstwem. Więc gadanie o podporządkowaniu ekonomicznym kobiety po to by wymuszać seks, to feminaziolska brednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja nie widzę możliwości zmuszenia kogoś do uprawiania seksu, inaczej niż przez użycie siły fizycznej. Co też jest przestępstwem. Więc gadanie o podporządkowaniu ekonomicznym kobiety po to by wymuszać seks, to feminaziolska brednia.

No i spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja nie widzę możliwości zmuszenia kogoś do uprawiania seksu, inaczej niż przez użycie siły fizycznej. Co też jest przestępstwem. Więc gadanie o podporządkowaniu ekonomicznym kobiety po to by wymuszać seks, to feminaziolska brednia.

A kto tak "gada"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ość :-)
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja nie widzę możliwości zmuszenia kogoś do uprawiania seksu, inaczej niż przez użycie siły fizycznej. Co też jest przestępstwem. Więc gadanie o podporządkowaniu ekonomicznym kobiety po to by wymuszać seks, to feminaziolska brednia.

Gadanie o podporządkowaniu ekonomicznym kobiety po to by wymuszać seks, to feminaziolska brednia.

Gadanie o "zmuszaniu faceta do rezygnacji z seksu" to incelską brednia.

 

Niniejszym, zamykam tę jałową dyskusję na ten poboczny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ehhh res i jego wieczne problemy  dot braku seksu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ość :-)
4 minuty temu, Gość gość napisał:

ehhh res i jego wieczne problemy  dot braku seksu 

Res zbawia świat w imieniu wszystkich inceli. Ma chłopak misję. Tym razem tajną bo pisze z gościa 🕵️‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość gość napisał:

ehhh res i jego wieczne problemy  dot braku seksu 

Ehhh, bezmyślna lesba i jej wieczna głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość gość napisał:

ehhh res i jego wieczne problemy  dot braku seksu 

Ehhh, bezmyślna lesba i jej wieczna głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ość :-)
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ehhh, bezmyślna lesba i jej wieczna głupota.

Ona przynajmniej nie ma problemów dotyczących braku seksu 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy

Ja nie widzę możliwości zmuszenia kogoś do uprawiania seksu, inaczej niż przez użycie siły fizycznej. Co też jest przestępstwem. Więc gadanie o podporządkowaniu ekonomicznym kobiety po to by wymuszać seks, to feminaziolska brednia

 

xxx

.Sa kobiety  matki kilkorga dzieci ( czesto wyniklych z gwaltu malzenskiego ( a ksiadz nie pozwoli na antykoncepcje i aborcje), nie mialyby im co dac jesc i gdzie polozyc spac, wiec seks facet wymusza ekonomicznie, to w tego typu rodzinach jest czeste.No i wymuszanie pzrez kosciól, bo trzeba spelniac obowiazki malżenskie , byc poslusznai niesc swoj kzryz, Mamy 98% katolikow przeciez. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość lucy napisał:

Ja nie widzę możliwości zmuszenia kogoś do uprawiania seksu, inaczej niż przez użycie siły fizycznej. Co też jest przestępstwem. Więc gadanie o podporządkowaniu ekonomicznym kobiety po to by wymuszać seks, to feminaziolska brednia

 

xxx

.Sa kobiety  matki kilkorga dzieci ( czesto wyniklych z gwaltu malzenskiego ( a ksiadz nie pozwoli na antykoncepcje i aborcje), nie mialyby im co dac jesc i gdzie polozyc spac, wiec seks facet wymusza ekonomicznie, to w tego typu rodzinach jest czeste.No i wymuszanie pzrez kosciól, bo trzeba spelniac obowiazki malżenskie , byc poslusznai niesc swoj kzryz, Mamy 98% katolikow przeciez. 

To już jest defekt psychiczny/umysłowy tych kobiet, że siedzą z despotą, rodzą im kolejne dzieci i wierzą w to co mówi im ksiądz w kościele. Jeśli chłop gwałci to powinien iść do więzienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość ość 🙂 napisał:

Ona przynajmniej nie ma problemów dotyczących braku seksu 😘

Przecież dlatego bredzi, że jest niedopchana. No bo kto by chciał walić coś tak obrzydliwego. Tacy desperaci w przyrodzie nie występują 😢.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
56 minut temu, Gość gosc napisał:

A kto tak "gada"?

Przejdź niżej i przeczytaj. A takich wpisów było dziesiątki. Ale nie mam zamiaru ich szukać dla twojej przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ość :-)
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Przecież dlatego bredzi, że jest niedopchana. No bo kto by chciał walić coś tak obrzydliwego. Tacy desperaci w przyrodzie nie występują 😢.

No ponoć jest lesbą. To chyba desperatki a nie desperaci. Co jej po facetach?

A co ona niby bredzi? Że piszesz często o problemie "braku seksu"? Przecież piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Przejdź niżej i przeczytaj. A takich wpisów było dziesiątki. Ale nie mam zamiaru ich szukać dla twojej przyjemności.

No nie widzę tu takich wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Rescator555 napisał:

Poniewaz stado durnych bab, pieprzy tu o incelach, nie majac jak widac pojecia, wklejam definicje:

incel (od ang. involuntary celibate – mimowolny celibat) – internetowa quasi-subkultura zrzeszająca osoby (głównie mężczyzn), które twierdzą, że nie mogą mieć życia seksualnego ze względu na czynniki zewnętrzne, które im to uniemożliwiają.......Ponadto wyznają konserwatywne poglądy na rewolucję obyczajową: krytykują współczesne społeczeństwo za rozwiązłość seksualną ....

Nawet nie pytam was, glupie lesby, co to ma wspolnego z Rescatorem, bo jak napisalem, jestescie glupie, jak pies Burek, ktory potrafi tylko ujadac.

Zapytam tylko: kiedy Rescator twierdzil, ze nie moze miec zycia seksualnego? Skad pomysl, ze nalezy do jakiej internetowej subkultury czy quasi-subkultury? Zawsze popieralem rewolucje obyczajowa i nie mam nic przeciwko rozwiazlosci seksualnej, wprost przeciwnie.

Wiec glupie peezdy, przestac jazgotac, umyc to miejsce gdzie macie mozg, wyjac swieze ogorki, banany czy co tam ktora uzywa i wypier....

 

Wstawił incel swój opis na forum i się zagotował.

To wszystko bardzo do ciebie pasuje incelu.

to pytasz czy nie pytasz? Zastanow się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ość :-)
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ehhh, bezmyślna lesba i jej wieczna głupota.

Ona przynajmniej nie ma problemów dotyczących braku seksu 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Przecież dlatego bredzi, że jest niedopchana. No bo kto by chciał walić coś tak obrzydliwego. Tacy desperaci w przyrodzie nie występują 😢.

Res, ale to przecież nie ona ciągle pisze o braku seksu tylko ty. To ty masz z tym problem a nie ona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Res, ale to przecież nie ona ciągle pisze o braku seksu tylko ty. To ty masz z tym problem a nie ona...

Ja nie mam z tym problemu. Ona ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ja nie mam z tym problemu. Ona ma.

W twojej wyobraźni Res.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gosc napisał:

Wstawił incel swój opis na forum i się zagotował.

To wszystko bardzo do ciebie pasuje incelu.

to pytasz czy nie pytasz? Zastanow się.

Jak ci się zagotowalo miejsce gdzie trzymasz mózg, to szybko je podmyj zimną wodą. Napisałem o co pytam, a o co nie. Czytać nie umiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

W twojej wyobraźni Res.

W realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
21 minut temu, Gość gosc napisał:

No nie widzę tu takich wpisów.

Na twoja slepote nic nie poradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×