Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam dość tego jak się mine traktuje bo jestem samotną matką z dzieckiem dla Polskich facetów jestem skreslona a na wakacjach za granicą KAZDY MNIE JAKOŚ CHCE polacy faceci są BEZNADZIEJNI

Polecane posty

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Lepiej się bawić lalkami niz rozkraczac nogi udając dorosła 

Niesamowite jest to, że w takich wypadkach kobiety obiwniają inne kobiety a nie zdradzaczy. Wieszają psy na kobietach a nie na zdradzaczach. Nawet w tak ekstremalnym przypadku jak 16-latka (młoda siksa jeszcze mająca pstro w głowie) z dojrzałym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Chcą cię bos na wakacjach 😂
ja tez skreślam facetów z dziecmi i nie widzę w tym nic złego, nie mam zamiaru obcych bachorów wychowywać więc po co mam sobie głowę zawracać. Aut na samym początku i finał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1256p

A po co Wam Ci faceci? Jestem samotną matką od 8 lat i żaden facet nie jest mi potrzebny do szczęścia. W końcu już z jednym się związałam i nam nie wyszło, więc jaka pewność, że z innym wyjdzie? Po co sobie kolejny raz komplikować życie i dziecku?

Nie rozumiem kobiet, które za cel po nieudanym związku stawiają sobie kolejny związek...Bezsensu. Życie to nie bajka i zawsze byłyby jakieś problemy. Nawet większe, bo jest już dziecko, które powinno być najważniejsze dla matki a nie nowy wujek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A to ci Europejczycy chcą związku z tobą, czy przygody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×