Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fefefufu

Dlaczego bardzo przystojny facet jest sam i nie ma przyjaciół?

Polecane posty

Gość Fefefufu

Piszę z pewnym kolegą, który jest naprawdę przystojny i zawsze miał powodzenie, teraz ma 27 lat i nie ma dziewczyny, jego związki były nieudane, nie ma też zbytnio znajomych, czas spędza sam, na wakacje do Włoch tez pojechał samotnie. Dobrze mi sie z nim gada, czuje, że mogę mu się podobać, jednak zapala mi się pewna czerwona lampka. Przesadzam? Szukam dziury w całym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może jest gejem?
Ewentualnie narcyzem i uważa, że żadna nie jest warta jego uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zegnam81

Wiesze ze przykladowo FACET moze miec bardzo wplywowe PSYCHOSTALKERKI ktore u...a sobie w glowie ze jestes JEJ i tyle...Jezeli nie bedziesz chcial tej PSYCHOSTALKERKI to moze ona ci niszczyc zycie.Czasami los niektorych ludzi jest bardzo trudny i inni dziwia sie dlaczego tak jest a nie maja o czymkolwiek pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kevvin sam
48 minut temu, Gość Fefefufu napisał:

Piszę z pewnym kolegą, który jest naprawdę przystojny i zawsze miał powodzenie, teraz ma 27 lat i nie ma dziewczyny, jego związki były nieudane, nie ma też zbytnio znajomych, czas spędza sam, na wakacje do Włoch tez pojechał samotnie. Dobrze mi sie z nim gada, czuje, że mogę mu się podobać, jednak zapala mi się pewna czerwona lampka. Przesadzam? Szukam dziury w całym?

Znam sporo fajnych i przystojnych którzy są sami, po prostu albo wybrzydzają, albo są nieśmiali, albo po prostu nie trafiają na nikogo sposobem naturalnym bo nie imprezują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Gość Zegnam81 napisał:

Wiesze ze przykladowo FACET moze miec bardzo wplywowe PSYCHOSTALKERKI ktore u...a sobie w glowie ze jestes JEJ i tyle...Jezeli nie bedziesz chcial tej PSYCHOSTALKERKI to moze ona ci niszczyc zycie.Czasami los niektorych ludzi jest bardzo trudny i inni dziwia sie dlaczego tak jest a nie maja o czymkolwiek pojecia.

👹 Hahah, no zgadza sie co do slowa.. ale w takich przypadkach nalezy zdac sie na cos wiecej niz rozsadek. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może to też być osobowość introwertyczna :) Nie oznacza to oczywiście, że jest osobą niegodną uwagi, wręcz przeciwnie. Należy tylko mieć pewną świadomość, "rozumieć" taką osobowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja jestem osoba atrakcyjna i tez unikam ludzi. Chciałbym założyć rodzine z porządna kobieta i mieć dziecko. Może ten twój kolega jest taki jak ja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Zegnam81 napisał:

Wiesze ze przykladowo FACET moze miec bardzo wplywowe PSYCHOSTALKERKI ktore u...a sobie w glowie ze jestes JEJ i tyle...Jezeli nie bedziesz chcial tej PSYCHOSTALKERKI to moze ona ci niszczyc zycie.Czasami los niektorych ludzi jest bardzo trudny i inni dziwia sie dlaczego tak jest a nie maja o czymkolwiek pojecia.

Mówisz o psychostalkerze, który od lat niszczy życie Kobiety, która powiedziała mu NIE a przecież taki bogaty jest:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
42 minuty temu, akimuszki napisał:

👹 Hahah, no zgadza sie co do slowa.. ale w takich przypadkach nalezy zdac sie na cos wiecej niz rozsadek. :classic_cool:

Tak właśnie robie psychostalkerze i fizycznoniszczycielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×