Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blendzior

Jak zmotywować kobietę do zmiany życia

Polecane posty

Gość Gość
22 godziny temu, Paulinka_Naughty_Girl napisał:

Po co chcesz na sile zmieniac czyjes zycie? 23 lata to bardzo mloda osoba i ja w jej wieku bylam taka sama i nie mam nic przeciwko mieszkaniu z rodzicami. Jak ci sie nie podoba styl jej zycia, to znajdz sobie taka, ktora wg ciebie spelnia twoje wymagania, ale zapewniam cie, ze taka kobieta pewnie nie spojrzy w twoja strone. Zostaw dziewczyne w spokoju, albo akceptuj ja taka, jaka jest. Daj jej czas, mlodosc ma swoje prawa, a ty tego nie rozumiesz.

Niby czemu nie spojrzy w jego stronę? Właśnie spojrzy, bo też chce partnerstwa. A nie żerować na drugiej osobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 godzin temu, Gość gość napisał:

A próbowałeś z nią porozmawiać na ten temat, czy tylko siedzisz i wylewasz żale na forum? Spróbujcie razem usiąść i powysyłać jej CV, porozmawiaj z nią co lubi robić? Może np. makijaż, robić paznokcie. Jeśli potrafisz dobrze angielski to spróbuj są trochę poduczyć. Jak ci na niej zależy to ją zmotywuj do działania, aby próbowała szukać tego co chce robić w życiu.  A jeśli zależy ci aby płaciła za siebie i tyle to daj jej spokój. Masz być jej drugą połówką, która będzie ją wspierać, a nie wiecznie ganić, bo nie może się odnaleźć w życiu

Może jeszcze ją za rączkę ma zaprowadzić? Bo lala ma 5 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złe_garczki
20 minut temu, Gość gosc napisał:

Bądź konsekwentny , jak piszesz Austria z dużej litery to Polska też z dużej , a nie piszesz z małej, ale co ja tam wiem 🙂

Jakbyś miała ciut oleju w głowie, to stwierdziłabyś, że piszę specjalnie z małej, bo po prostu mam brak szacunku do tego chlew...Ech, kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 godzin temu, Gość franek napisał:

biedna ta twoja dziewczyna ze ma takiego faceta. Powinna ci dac kopa w 4 litery blyskawicznie z takim podejsciem. Te twoje rady to durnoctwa przez ktore sobie zmarnuje zycie. Co jej niby da mieszkanie na pokoju z dala od rodzicow i uzeranie sie z jakimis obcymi ludzmi glupszego pomyslu nie slyszalem takze auto gdy nie ma ona jakiegos lepszego wyksztalcenia ani mozliwosci to tylko ciezar finansowy wiec kolejna glupota jakich malo. Prawda jest taka ze wybrales ja dla urody wiec albo bierzesz taka jaka jest albo sobie daruj. Jak dla mnie dziewczyna jest totalna kre..tynka ze z toba jest bo az strach pomyslec co bedzie jak uroda jej minie i nagle stwierdzisz ze masz kobiete ktora juz cie nie pociaga i traktujesz ja jak pasozyta. Jak juz teraz masz takie pomysly to biedaczka nie wie w jakie bagno sie laduje. A ona coz jak to sie mowi z g..wna bata nie ulepisz co myslisz ze nagle trysnie ogromnym entuzjazmem i zapalem do zmian i zostanie drugim einstainem? Ja nie wiem kto tu jest gl..upi ona czy ty ze wierzysz w te swoje mrzonki ze nagle odmieni swoje zycie o 360 stopni bo ty tego chcesz natury i przyzywczajenia u ludzi bardzo ciezko zmienic. A kobiety coz wiedza ze sa ladne i jak twoj przyklad idealnie pokazuje uroda to 99% sukcesu by zdobyc ciebie jej to wystarczylo i pewnie znajdzie sie kolejny ktory bdzie ja utrzymywac wiec nie wiem czemu tu marudzisz jak jakas pi..czka.

Możesz de bilko nie udawać faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Alisea napisał:

To kiedy zamierzasz w ciaze zajsc?

"Argument" pasożytek jak już nie mają argumentów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Alisea napisał:

Mam dla ciebie jedną radę

zostaw ją

zostaw ją i pozwol jej spotkac czlowieka, ktory wie co to znaczy byc mezczyzną w zwiazku

Jestem kobietą samodzielna i samowystarczalną, ale gdy widzę roszczeniowego smarkacza prezentującego twoje poglady spuszczam go na drzewo zaraz po tym jak je wyartykułuje. Takiego, który całym sobą woła: żeby tylko z tego związku więcej wyjąć niż włożyć.. Dziękuję, nie potrzeba mi egoisty zapatrzonego w siebie, ja szukam ojca dla przyszłych dzieci i oparcia dla mnie. W życiu nie zaryzykowałabym dzieci z takim indywiduun jak autor, za dużo dzieci dzis już się chowa bez ojców

 

Tak, zostaw ją, to dobra rada. Może znajdzie jakiegoś frajera, którego będzie mogła doić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Złe_garczki napisał:

Jakbyś miała ciut oleju w głowie, to stwierdziłabyś, że piszę specjalnie z małej, bo po prostu mam brak szacunku do tego chlew...Ech, kraju.

Czyli brak szacunku również do mnie. Po twojej wypowiedzi domyślałam się tego, że gardzisz nami, ale chciałam się upewnić co do twoich intencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złe_garczki
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Czyli brak szacunku również do mnie. Po twojej wypowiedzi domyślałam się tego, że gardzisz nami, ale chciałam się upewnić co do twoich intencji.

Już się tak nie pompuj.Jak ktoś mnie szanuje, to szanuję i ja jego.Ale jak jesteś dumna ze swej narodowości co w sumie nie dziwne, bo wystarczy rozchylić nogi i 500+ jest i masz pieniądze. Moje i wielu innych młodych chłopaków, którzy ogarnęli życie i chcieli mieć coś swojego, ale stało się to nierealne, bo ten kraj ich zabił.Zaoferuję swoje usługi innemu narodowi, bo polska na to nie zasługuje.                                                  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek

Jakby autor mial wybor to by jej dal kopa w 4 sekundy 😄 Po prostu szuka takiej co bedzie mu sie dokladac finansowo. Dziewczyna jest tylko ladna i tyle i stanowi jakis tam ciezar finansowy. I tu tkwii najwiekszy problem.

A redh to i..diota jakich malo kto wam broni brac te zarabiajace duzo i robiace kariery. Dziewczyna widac ze nie ma talentu i checi a ci tu jeczy jak p...icze ze trafila im sie modelka z dwoma lewymi rekoma 😄 Glupi to jestes ty ze myslisz ze ladna dziewczyna dobrze zarabiajaca spojrzy na taka miernote jak ty bo oona moze sobie przebierac i nie potrzebuje takich skner jak ty tylko facetow co zarabiaja 10 razy tyle co taki chlystek twojego pokroju redh. Bo taka jest rzeczywistosc. Sam znam ladne dziewczyny z bylejakimi pracami i ambicjami na poziomie ameby i naprawde masa przystojnych i kasiastych facetow je podrywa i jest z nimi w zwiazkach. Kto wam broni dac tej waszej glupiej babie ktora na was pasozytuje jak twierdzicie kopa w tylek i poszukac tego waszego idealu. Tylko ze widac tu jest wasz najwiekszy problem. Bo wasze oczekiwania mijaja sie z brutalna rzeczywistoscia ktora nijak ma sie do waszej glupoty redh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Złe_garczki napisał:

Jak szukasz w szambie, to nie dziw się, że g***o znajdujesz. Trzeba być zdystansowanym i ostrożnym. Ale większość z nich, ma aspirację, na robienie czegoś, na kształcenie się i pracę, a nie wy****nie główniaka i żerowanie w domu na facebooku.

 Sam przemyśl swoje słowa. Fakt, że ty z takiej polskiej rodziny wyszedłeś i żyłeś w polskich slumsach, nie znaczy, że tak wygląda cała Polska i Polki. W Polsce więcej Polek ukończyło studia niż Polaków, a uciekli ci, co nie mogli znaleźć dobrej pracy i robią fizycznie za granicą, bo tamtejsi mieszkańcy nie chcą kalać swoich rączek. Panisko się znalazł 😛  Żadna inna nacja nie opluwa własnego narodu i ma swoją dumę, mimo że jest u nich gorzej niż w Polsce, tylko polactwo na dorobku za granicą 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nikt nie odpowada autorowi na postawione pytanie 🙂

Jak zmotywować kobietę do zmiany życia puszczaj jej codziennie wideo Piotr Balndford Jesteś Zwycięzcą 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mnie ciekawi o ile lat autor jest starszy od tej dziewczyny. Ona po prostu nie znalazła swojej drogi, nie wie czego chce, jak to młody człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość złe_garczki napisał:

Już się tak nie pompuj.Jak ktoś mnie szanuje, to szanuję i ja jego.Ale jak jesteś dumna ze swej narodowości co w sumie nie dziwne, bo wystarczy rozchylić nogi i 500+ jest i masz pieniądze. Moje i wielu innych młodych chłopaków, którzy ogarnęli życie i chcieli mieć coś swojego, ale stało się to nierealne, bo ten kraj ich zabił.Zaoferuję swoje usługi innemu narodowi, bo polska na to nie zasługuje.                                                  

Wiesz akurat ja nie mogę mieć dzieci, więc mnie ten tekst nie dotyczy. Piszesz tak , jakby w austrii nie dawano żadnych zasiłków na dzieci. Nie moja wina w tym, że jesteś taki rozżalony na ojczyznę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek
48 minut temu, 84Michal84 napisał:

W sumie nikt nie odpowada autorowi na postawione pytanie 🙂

Jak zmotywować kobietę do zmiany życia puszczaj jej codziennie wideo Piotr Balndford Jesteś Zwycięzcą 🙂

 

 To tak jakbys sie pytal jak zmotywowac krowe by zalozyla siodlo i wygrala derby🙂 Na pewne pytania nie ma odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złe_garczki
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

 Sam przemyśl swoje słowa. Fakt, że ty z takiej polskiej rodziny wyszedłeś i żyłeś w polskich slumsach, nie znaczy, że tak wygląda cała Polska i Polki. W Polsce więcej Polek ukończyło studia niż Polaków, a uciekli ci, co nie mogli znaleźć dobrej pracy i robią fizycznie za granicą, bo tamtejsi mieszkańcy nie chcą kalać swoich rączek. Panisko się znalazł 😛  Żadna inna nacja nie opluwa własnego narodu i ma swoją dumę, mimo że jest u nich gorzej niż w Polsce, tylko polactwo na dorobku za granicą 😛

Tak właśnie polska wygląda i wyglądać będzie.Racja , pouciekało trochę tej patologii, ale też ludzie, których zniszczył system, bo pieniądze trzeba skądś wziąć na pleniące się się jak owady patologiczne nalane chamskie matki i łysych pał, ojców z harnasiem w łapie gotów zabić za 10 złotych.Jejku, jak ty nic o życiu nie wiesz. Żadna inna nacja nie opluwa własnego narodu? po tym poznaję, że nigdy w życiu nie widziałeś nic poza swoim chlewem, albo było to 20 lat temu.Nie będę uświadamiał, jak Słowacy nie cierpią Węgrów i swojego narodu, mimo, że dzieli ich godzina jazdy, Czesi mają wszystko gdzieś, a Słoweńcy to tumany.A wiesz kto jest najgorszy tutaj? polak. Tak rodak kochany, co by Cię zabił za 5 euro.mam za sąsiadkę Rosjankę alkoholiczkę, co o 4 w nocy robi schabowe, a na lewo jest chyba Libańczyk, co chyba kocha żonę zbyt mocno. I takie towarzystwo jest lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

to kij ci w oko jak ci lepsze towarzystwo jakis brudasow siedz sobie i kis sie z nimi a nie wlazisz na polskie forum tumanie. Patologiczna pala ktora pluje na swoich jak ci tam dobrze to siedz z nimi zamknij ryja i sie z nimi integruj bo nikt nie potrzebuje takiego kmiota widac w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blendzior

Trochę nie rozumiem skąd u niektórych tyle agresji na mój gest wyciągnięcia pomocnej ręki do dziewczyny i pomocy ogarnięcia sobie życia. W każdym razie jednak część z was miała chyba rację że nie dogadamy się, bo po rozmowie z nią na ten temat okazało się że ona nie widzi potrzeby zmiany i twierdzi że nie jest materialistką. Zasugerowała że to egoistyczne z mojej strony że wymagam od niej jakiegoś zaangażowania zawodowego i rozwoju, ale już gdy odwróciłem sytuację i zapytałem czy to ja mógłbym sobie porozwijać swoje hobby i nie skupiać się na pieniądzach, a ona w tym czasie popracuje za mnie to zabrakło jej argumentów. Damy sobie trochę czasu.

2 godziny temu, Gość gość napisał:

Mnie ciekawi o ile lat autor jest starszy od tej dziewczyny. Ona po prostu nie znalazła swojej drogi, nie wie czego chce, jak to młody człowiek.

Mam 24 lata i jakoś już kilka lat temu udało mi się odnaleźć swoją ścieżkę w życiu i stabilną, dobrze płatną pracę. I nie mam bogatych rodziców, ani pracy po znajomości, po prostu ja się postarałem i nawet jak mi kilka razy nie wyszło to próbowałem jeszcze raz, z tą różnicą że mnie nikt nie dopingował i nie oferował pomocy.

Ktoś tu sugerował żeby zainteresować się Ukrainką i muszę przyznać że te które znam to rzeczywiście bardzo zdolne, zaradne i pracowite dziewczyny. Wiedzą że nie dostaną nic za darmo i pracują na swoje, a nie tylko oczekują że znajdą faceta który je będzie utrzymywał i nie będzie "egoistą i materialistą" który nie chce płacić za jej zachcianki i hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes starym capem
Przed chwilą, Gość blendzior napisał:

Trochę nie rozumiem skąd u niektórych tyle agresji na mój gest wyciągnięcia pomocnej ręki do dziewczyny i pomocy ogarnięcia sobie życia. W każdym razie jednak część z was miała chyba rację że nie dogadamy się, bo po rozmowie z nią na ten temat okazało się że ona nie widzi potrzeby zmiany i twierdzi że nie jest materialistką. Zasugerowała że to egoistyczne z mojej strony że wymagam od niej jakiegoś zaangażowania zawodowego i rozwoju, ale już gdy odwróciłem sytuację i zapytałem czy to ja mógłbym sobie porozwijać swoje hobby i nie skupiać się na pieniądzach, a ona w tym czasie popracuje za mnie to zabrakło jej argumentów. Damy sobie trochę czasu.

Mam 24 lata i jakoś już kilka lat temu udało mi się odnaleźć swoją ścieżkę w życiu i stabilną, dobrze płatną pracę. I nie mam bogatych rodziców, ani pracy po znajomości, po prostu ja się postarałem i nawet jak mi kilka razy nie wyszło to próbowałem jeszcze raz, z tą różnicą że mnie nikt nie dopingował i nie oferował pomocy.

Ktoś tu sugerował żeby zainteresować się Ukrainką i muszę przyznać że te które znam to rzeczywiście bardzo zdolne, zaradne i pracowite dziewczyny. Wiedzą że nie dostaną nic za darmo i pracują na swoje, a nie tylko oczekują że znajdą faceta który je będzie utrzymywał i nie będzie "egoistą i materialistą" który nie chce płacić za jej zachcianki i hobby.

a nie zadnym 24 letnim chlopcem

do tego zgorzknialym i roszczeniowym, zamiast wybrac sobie rowna sobie to celowo wybierasz slabsze od siebie aby sie znecac psychicznie. ty psychopata jestes po prostu i toksyk

no coz, ciesze sie ze nie mam takich ludzi wokol siebie 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes starym capem
Przed chwilą, Gość jestes starym capem napisał:

a nie zadnym 24 letnim chlopcem

do tego zgorzknialym i roszczeniowym, zamiast wybrac sobie rowna sobie to celowo wybierasz slabsze od siebie aby sie znecac psychicznie. ty psychopata jestes po prostu i toksyk

no coz, ciesze sie ze nie mam takich ludzi wokol siebie 😄 

siedzisz po netach siejesz swoje mundrosci bo cie nikt w zyciu sluchac nie chce znajac takiego despote i sadystę

wes spieerdalaj z tymi wywodami, nie myl ze wzwodami 😄 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes starym capem

i dla dobra ludzkosci powinienes tylko w ynternetach funkcjonowac, bo do zycia z ludzmi w swiecie realnym to ty sie nie nadajesz toksyku yebany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek

Czyli dokladnie jest tak jak mowilem nie zebym caly czas nie mial racji jak niektorzy sie tu klocili i wymadrzali. Prawda jest taka ze widac nie mozesz sobie pozwolic na lepsza dziewczyne i tylko przez jej urode tkwisz w tym zwiazku. Ukrainki sobie daruj nie wiem co za matoly  ci daja te pomysly po pierwsze malo jest wolnych dziewczyn po drugie beda one jeszcze mialy trudniej niz ta twoja dziewczyna polka ze znalezieniem ambitnej pracy. A znajac zycie pewnie sobie z nia pomieszkasz i pouzywasz poki za pare lat nie zaczniesz kalkulowac ze nie ta uroda juz u niej i nie oplaca ci sie doplacac do tego zwiazku.... Kwintesencja wspolczesnej milosci i glupoty kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złe_garczki

Gratuluję podejścia biednych mentalnie polskich obywateli do innych ludzi, wyzywania ich od brudasów itp. A pewnie sami myją się raz na tydzień, bo woda droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość franek napisał:

Jakby autor mial wybor to by jej dal kopa w 4 sekundy 😄 Po prostu szuka takiej co bedzie mu sie dokladac finansowo. Dziewczyna jest tylko ladna i tyle i stanowi jakis tam ciezar finansowy. I tu tkwii najwiekszy problem.

A redh to i..diota jakich malo kto wam broni brac te zarabiajace duzo i robiace kariery. Dziewczyna widac ze nie ma talentu i checi a ci tu jeczy jak p...icze ze trafila im sie modelka z dwoma lewymi rekoma 😄 Glupi to jestes ty ze myslisz ze ladna dziewczyna dobrze zarabiajaca spojrzy na taka miernote jak ty bo oona moze sobie przebierac i nie potrzebuje takich skner jak ty tylko facetow co zarabiaja 10 razy tyle co taki chlystek twojego pokroju redh. Bo taka jest rzeczywistosc. Sam znam ladne dziewczyny z bylejakimi pracami i ambicjami na poziomie ameby i naprawde masa przystojnych i kasiastych facetow je podrywa i jest z nimi w zwiazkach. Kto wam broni dac tej waszej glupiej babie ktora na was pasozytuje jak twierdzicie kopa w tylek i poszukac tego waszego idealu. Tylko ze widac tu jest wasz najwiekszy problem. Bo wasze oczekiwania mijaja sie z brutalna rzeczywistoscia ktora nijak ma sie do waszej glupoty redh.

Kolejny apel - nie udawaj faceta de bilko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość jestes starym capem napisał:

a nie zadnym 24 letnim chlopcem

do tego zgorzknialym i roszczeniowym, zamiast wybrac sobie rowna sobie to celowo wybierasz slabsze od siebie aby sie znecac psychicznie. ty psychopata jestes po prostu i toksyk

no coz, ciesze sie ze nie mam takich ludzi wokol siebie 😄 

lecz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złe_garczki
2 godziny temu, Gość adam napisał:

to kij ci w oko jak ci lepsze towarzystwo jakis brudasow siedz sobie i kis sie z nimi a nie wlazisz na polskie forum tumanie. Patologiczna pala ktora pluje na swoich jak ci tam dobrze to siedz z nimi zamknij ryja i sie z nimi integruj bo nikt nie potrzebuje takiego kmiota widac w Polsce.

Biedaku, jak ty masz reprezentować ten kraj  swoim językiem ojczystym. w którym jest tyle błędów, to daj sobie spokój bo ośmieszasz i tak nędzny naród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sceptyk
2 godziny temu, Gość blendzior napisał:

Trochę nie rozumiem skąd u niektórych tyle agresji na mój gest wyciągnięcia pomocnej ręki do dziewczyny i pomocy ogarnięcia sobie życia. W każdym razie jednak część z was miała chyba rację że nie dogadamy się, bo po rozmowie z nią na ten temat okazało się że ona nie widzi potrzeby zmiany i twierdzi że nie jest materialistką. Zasugerowała że to egoistyczne z mojej strony że wymagam od niej jakiegoś zaangażowania zawodowego i rozwoju, ale już gdy odwróciłem sytuację i zapytałem czy to ja mógłbym sobie porozwijać swoje hobby i nie skupiać się na pieniądzach, a ona w tym czasie popracuje za mnie to zabrakło jej argumentów. Damy sobie trochę czasu.

Mam 24 lata i jakoś już kilka lat temu udało mi się odnaleźć swoją ścieżkę w życiu i stabilną, dobrze płatną pracę. I nie mam bogatych rodziców, ani pracy po znajomości, po prostu ja się postarałem i nawet jak mi kilka razy nie wyszło to próbowałem jeszcze raz, z tą różnicą że mnie nikt nie dopingował i nie oferował pomocy.

Ktoś tu sugerował żeby zainteresować się Ukrainką i muszę przyznać że te które znam to rzeczywiście bardzo zdolne, zaradne i pracowite dziewczyny. Wiedzą że nie dostaną nic za darmo i pracują na swoje, a nie tylko oczekują że znajdą faceta który je będzie utrzymywał i nie będzie "egoistą i materialistą" który nie chce płacić za jej zachcianki i hobby.

Posiedzisz na kobiecych forach, poczytasz co się należy dziewczynom od chłopaka/męża to zrozumiesz, że taka agresja to obecnie bardzo częste zjawisko. Czytaj, wyciągaj wnioski i bogatszy o ta wiedzę mądrze sobie wybierz partnerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość złe_garczki napisał:

Tak właśnie polska wygląda i wyglądać będzie.Racja , pouciekało trochę tej patologii, ale też ludzie, których zniszczył system, bo pieniądze trzeba skądś wziąć na pleniące się się jak owady patologiczne nalane chamskie matki i łysych pał, ojców z harnasiem w łapie gotów zabić za 10 złotych.Jejku, jak ty nic o życiu nie wiesz. Żadna inna nacja nie opluwa własnego narodu? po tym poznaję, że nigdy w życiu nie widziałeś nic poza swoim chlewem, albo było to 20 lat temu.Nie będę uświadamiał, jak Słowacy nie cierpią Węgrów i swojego narodu, mimo, że dzieli ich godzina jazdy, Czesi mają wszystko gdzieś, a Słoweńcy to tumany.A wiesz kto jest najgorszy tutaj? polak. Tak rodak kochany, co by Cię zabił za 5 euro.mam za sąsiadkę Rosjankę alkoholiczkę, co o 4 w nocy robi schabowe, a na lewo jest chyba Libańczyk, co chyba kocha żonę zbyt mocno. I takie towarzystwo jest lepsze.

Po pierwsze nie żyję w chlewie, nie projektuj własnego życia na moje. Sądząc po otoczeniu w jakim się teraz  znajdujesz, to pewnie z podobnego wyszedłeś z Polski, dlatego masz pogląd, jaki masz. To właśnie kobiety z nizin społecznych, nie chcą pracować i żyją tylko z zasiłków na dzieci, inne oddają dziecko do żłobka, czy przedszkola i idą do pracy. Ludzie na poziomie, nie opluwają własnego narodu, Ty po prostu nie obracasz się w takim towarzystwie, więc nic o takim świecie nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość blendzior napisał:

Trochę nie rozumiem skąd u niektórych tyle agresji na mój gest wyciągnięcia pomocnej ręki do dziewczyny i pomocy ogarnięcia sobie życia. W każdym razie jednak część z was miała chyba rację że nie dogadamy się, bo po rozmowie z nią na ten temat okazało się że ona nie widzi potrzeby zmiany i twierdzi że nie jest materialistką. Zasugerowała że to egoistyczne z mojej strony że wymagam od niej jakiegoś zaangażowania zawodowego i rozwoju, ale już gdy odwróciłem sytuację i zapytałem czy to ja mógłbym sobie porozwijać swoje hobby i nie skupiać się na pieniądzach, a ona w tym czasie popracuje za mnie to zabrakło jej argumentów. Damy sobie trochę czasu.

Mam 24 lata i jakoś już kilka lat temu udało mi się odnaleźć swoją ścieżkę w życiu i stabilną, dobrze płatną pracę. I nie mam bogatych rodziców, ani pracy po znajomości, po prostu ja się postarałem i nawet jak mi kilka razy nie wyszło to próbowałem jeszcze raz, z tą różnicą że mnie nikt nie dopingował i nie oferował pomocy.

Ktoś tu sugerował żeby zainteresować się Ukrainką i muszę przyznać że te które znam to rzeczywiście bardzo zdolne, zaradne i pracowite dziewczyny. Wiedzą że nie dostaną nic za darmo i pracują na swoje, a nie tylko oczekują że znajdą faceta który je będzie utrzymywał i nie będzie "egoistą i materialistą" który nie chce płacić za jej zachcianki i hobby.

Twoja dziewczyna nie jest typem osoby zorientowanej na rozwój jak Ty, wyznajecie różne wartości, będziesz czuł do niej coraz większy żal, że musisz do niej dokładać. Nie da się zmienić drugiego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrrrrrqr
16 minut temu, Gość sceptyk napisał:

 

W tym wszystkim jakoś wszyscy zapominają, o autorze i jego uczuciach: to on nam napisał, że dziewczyna jest fajna, że ma idealny charakter (!) i chce z nią być,  nie że ktoś to na nim wymusza. Jasne, że on nie musi nikogo utrzymywć, ale on CHCE tej konkretnej kobiety, z tymi cechami, on widzi wartość w niej jako w osobie a nie forumowiczki mu ją wcisnęły. Więc uszanujmy tę jego decyzję, zamiast mu wciskać inne kobiety czy to Ukrainki czy nie, skoro on chce tę osobę, a nie inną i pyta jak poprawić ten zwiążek a nie szuka lepszej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor jest starym capem

a nie zadnym 24latkiem

dojrzaly facet nie pyta o rady na jakichs forumach, ciec zyebany i tyle w temacie

toksyczny psychopata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×