Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blendzior

Jak zmotywować kobietę do zmiany życia

Polecane posty

Gość Gość
Dnia 6.12.2019 o 15:45, Gość Nati psiara napisał:

Tu cię boli wstrętny niemęski dusigroszu. 

Kolejna pasożytka się odezwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 6.12.2019 o 16:14, Gość okropne napisał:

'Na randkach często muszę za nią płacić' to wrecz okropne pokazuje ze nie wieszco to wzajemnosc wspolnota bez podziału na twoje i moje ciekawe jakby to było na odwrot / z kims takim jak tworzyc rodzinę? jak masz podzialy na twoje i moje to ona powinna ci rachunek za sex wystawić, baranie

A może on powinien jej wystawić rachunek za seks? Orgazmy kobiet są przecież znacznie silniejsze, mają też znacznie więcej stref erogennych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 6.12.2019 o 17:10, Gość Aaa napisał:

Zgadzam się. Dziewczyna autora nie ma chęci do zrobienia czegokolwiek, bo wie, że i tak jest do niczego, a wszelkie próby zakończą się fiaskiem. Postaraj się jej pomoc. To, że pracuje oznacza, że nie jest leniwa i warto ją jakoś nakierować.  

A może jest leniwa i liczy na to, że będzie pasożytować na facecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 6.12.2019 o 17:14, Gość Ell. napisał:

Tez bym cie nie chciala. Od kiedy to facet ma robic za mentora. Ma dopiero 23 lata. To czas na studia jeszcze. Moze dobrze jej z rodzicami. Po jaka cholere tluc sie gdzies na pokoju u obcych ludzi? Chlopie- zarznac sie finansowo, by z dusigroszem pojechac do Grecji?W te hordy przybyszow. A.moze ma w nosie twoich przyjaciol, nie zna ich, nie ma ochoty na takie spedzenie wakacji. Chlopie z takim podejsciem to badz sam. Przegonilabym cie o jeden tydzien, jakbys mi tak sie wymadrzal i nauki dawal, jak Guru zyciowe.

 

Lala, ale wy to jakoś chętnie ustawiacie facetów, że powinien to, tamto, sramto. A jak facet wymaga ogarnięcia życiowego, to od razu drzecie parcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 6.12.2019 o 17:25, Gość Gosc napisał:

Tez tak mam i jestem po studiach ale u mnie to już taki charakter, że kasy nie będę zarabiała dużej bo nie lubię wśród ludzi jak mi dupe zawracaja.... prace mam jaka mam, nie jest taka super, ale mi starczy... mam zainteresowania artystyczne, wole poświęcić czas na hobby bo praca Ra zej nie jest dla mnie hoby. ..

Ale na wakacje pojechałabyś chętnie za granicę, najlepiej za kasę faceta, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 6.12.2019 o 18:31, Gość ViolkaFiolka napisał:

Jestem kobietą - i podzielam zdanie autora. Jedna rzecz nie fajna z tym że w kółko za nią płacisz. Nie ładnie tak gadać. A co do reszty. Wygląda na to że Ty jesteś ambitnym czliwiekiem, masz cele, plany. Dążysz do nich. I nie potrafisz zrozumieć kogoś, kto nie jest taki jak ty. I to będzie ciężkie do pogodzenia. I ja to rozumiem bo mam podobne podejście do życia. Trzeba mieć określone plany na życie żeby się rozwijać. Inaczej się nie da. Myślę że życie z kimś kto stagnuje, nie potrafi się zmotywować, nie ma chęci przede wszystkim to niestety tego nie przeskoczysz. Albo bierzesz ją taka jaka jest, akceptujesz ją, kochasz, albo każde z was idzie w swoją stronę a ty będziesz mieć okazję poznać kogoś kto w życiu jest zaradny 

Dlaczego nieładnie gadać, że ciągle za nią płaci, skoro to prawda? Co w tym nieładnego, że sygnalizuje, że utrzymuje pasożytkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 6.12.2019 o 19:53, Gość gość napisał:

Autor wątku trzaska pieniądze na zakładach, czy wykończy daną osobę. Takie są jego ambicje i "praca". Świnia taka, że trudno sobie to wyobrazić. Ta dziewczyna na pewno jest sparaliżowana strachem przed tobą i twoim hejtem oraz stalkerstwem. Jeszcze jedna które zniszczysz życie satanisto. 

Co to za bełkot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 6.12.2019 o 20:07, Gość gość napisał:

Ta dziewczyna jest najwyraźniej twoją odwrotnościa, potrzebuje umocnienia, wtedy będzie potrafiła góry przenosić. A ty na nią najeżdżasz bo ci nie funduje obiadów w restauracji ani wakacji na Malediwach. Co za egoistyczne goowno z ciebie. Powinna cię osrać i zostawić bez słowa. Biedaczka nie wie w co wdepnęła, będzie hejtowana przez resztę życia, chcociaż jest nadzieja, że szybko umrzesz bo jesteś już stary. 

"Umocnienie" to nowa nazwa na finansowe pasożytnictwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxx

Wszystkie kobiety nie będą robić kariery, sprzątaczki i kasjerki też są potrzebne. Jak przeszkadza ci jej praca, to zmień sobie kobietę i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 6.12.2019 o 20:23, Gość gość napisał:

Widzisz mnie przez pryzmat swojej chciwości oraz interesowności. Jesteś tępy, bo myślisz że inni ludzie są tacy jak ty. Nie mieści ci się w tej pustej bani, że komuś nie zależy na kokosach. Ja wolałabym dobrą atmosferę w domu i wzajemne wsparcie. A ciebie takiego podłego razem z twoją kasą wysłałabym w kosmos, na pewno masz ochotę na kolejną wycieczkę. 

WZAJEMNE wsparcie, a nie żerowanie na kimś. Tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 6.12.2019 o 20:34, Gość Tomas napisał:

Dlaczego nie zafundujesz swojej dziewczynie tego wypadu do Grecji ??

Dlaczego ma jej fundować? Odjęło jej ręce, a może nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 6.12.2019 o 20:44, Gość gość napisał:

To jest ten typek o którym kobieta opowiadała, że kazał jej harować nawet w niedzielę. Podobno traktuje kobiety jak niewolnice do trzepania kasy i do spłacania jego długów. No ale jesli któraś tak lubi, to jej sprawa. 

Nie bredź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 6.12.2019 o 21:07, Gość gość napisał:

Ale to wszystko nie jest o mnie, więc dlaczego mnie tak uporczywie obrażasz??? Jakim prawem??? Nie chcę nabzdyczonego wścieklego bogacza bo nie imponuje mi kasa, tylko zupełnie inne, wyższe wartości, których ty nie znasz i nie rozumiesz bo jesteś zbyt głupi i prymitywny. A kupuj sobie miłość, co mnie to obchodzi??? Ważne, żeby taki tępy bydlak jak ty trzymał się bardzo daleko ode mnie. I ... na twój hajs. 

Prymitywne babsko z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 6.12.2019 o 21:22, Gość gość napisał:

Najlepsze co możesz zrobić dla tej dziewczyny, to WYNIEŚĆ SIĘ Z JEJ ŻYCIA, zapomnieć o niej, nie wtracać się, nie obmawiać, nie inwigilować, DAĆ JEJ  SPOKÓJ, a wtedy ona sobie powoli poradzi. Jestem PEWNA, że w tej chwili nie może nic zdziałać, bo sie ciebie BOI. Jesteś bardzo toksyczny i potrafisz tylko niszczyć. Zostaw w spokoju tę swoją ofiarę. Jak nie będzie musiała się ciebie bać, to ułoży sobie życie, w tym również pracę. ty jesteś tym czynnikiem destrukcyjnym, który ją paraliżuje. 

Klasyczne odwrócenie kota ogonem przez klasyczną pasożytkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 6.12.2019 o 21:39, Gość blendzior napisał:

Widzę że dużo osób poczuło się urażonych po tym jak uświadomiło sobie że nie mają nic w związku do zaoferowania i zaczęły mnie atakować, sugerować że moja dziewczyna się mnie boi xD i że ja zarabiam w jakiś niemoralny sposób. To dopiero podwójne standardy. Do tej pory nie wypominałem jej tego że to ja za wszystko płacę i wszystko organizuję, a nawet próbowałem pomóc, ale widzę że wy lepiej wiecie że ona to jest poszkodowana i biedna, a ja tyranem w związku. Ja tylko próbuję jej pomóc być niezależną i silną, więc myślałem że to coś pozytywnego.

Ciekawy jestem jak by brzmiały odpowiedzi jeżeli sytuacja byłaby odwrócona, i to kobieta napisała że jej facet nie ma pracy i się nie stara. Pewnie by była wrzawa żeby rzucić tego frajera. Chcecie równouprawnienia i żeby was traktować na równi, ale jak się od was oczekuje obowiązków które idą w parze z prawami to nagle się oburzacie.

Bo Polki to zakłamane hipokrytki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 6.12.2019 o 21:49, Gość gość napisał:

Ja na jej miejscu 1000 razy wolałabym być samej i w spokoju ogarnąć swoje sprawy oraz rozejrzeć się za kimś empatycznym, niż mieć takiego agresywnego bubka który mnie obmawia w necie. Kreujesz siebie na dobroczyńcę, a nie wiadomo jak to naprawdę wygląda. Tym co sie rzuca w oczy jest twoja obsesja na tle kasy. Im bardziej ją obmawiasz, tym bardziej ona jest zalękniona i nie może ruszyć do przodu. Zresztą pewnie o to ci chodzi, bo inaczej niem iałbyś o czym bębnić, a chyba na tym zarabiasz. Trzepanie szmalu na niszczeniu ludzi, to jest ta twoja "ambicja". 

Bełkot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 6.12.2019 o 22:29, Gość gość napisał:

Zresztą autorze jeśli jesteście aż tak niedopasowani, to pozwól jej odejść, niech ona sobie znajdzie kogoś, przy kim będzie silna, pełna zapału do życia i przy kim rozkwitnie. Kto będzie ją dobrze traktował i delikatnie pomagał a nie obrabiał jej tyły publicznie i to z taką nienawiścią. Nie wyobrazam sobie bycia z facetem który by tak o mnie pisał. 

Raczej niech znajdzie sobie kogoś, na kim będzie mogła bez przeszkód pasożytować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 6.12.2019 o 22:35, Gość tyle napisał:

gosciu nie nadaje sie do zycia to egoista

Ha ha ha ha. Egoista bo nie chce utrzymywać pasożyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 6.12.2019 o 22:49, Gość gość napisał:

Jasne, "wyslij autorowi pieniądze" to esencja jego mentalności. DAJCIE MU KASĘ. Jeśli kasa jest najważniejsza to zostań sam chamie i wydawaj na siebie, co stoi na przeszkodzie? Ja ci kasy nie wyslę, bo może ta historia jest wyssana z placa a ty wpadłeś właśnie na pomysł wyłudzania pieniędzy. Przecież ich posiadanie to twoja jedyna ambicja. 

Też chętnie żyjesz za kasę zarobioną przez kogoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 6.12.2019 o 22:57, Gość gość napisał:

My też ci życzymy żebyś został sam do końca zycia za te wszystkie obelgi, złość, agresję i wmawianie nam twoich skłonności. Na nic lepszego nie zasłużyłeś ze swoim łbem nabitym szmalcem. Obys zdychał w samotności na swoim hajsie. 

Lecz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 6.12.2019 o 23:05, Gość gosc napisał:

jakby bylo mnie stac to ja akurat "chłopa" bym utrzymala, gdyby np. moj maz ciezko zachorowal, czemu mialabym nie utrzymywac? nawet i dodatkowa praca. Jak sie kogos kocha to zalezy na nim. Moja mama utrzymywala tate jakis czas... czemu twierdzisz ze kazda kobieta taka sama...

A dziewczyna autora ciężko zachorowała czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
25 minut temu, Gość Złe_garczki napisał:

Bo tak niestety polskie kobiety się zachowują.Po porodzie mają już wszystko gdzieś bo ONA MA DZIECKO! to jest jej życiowe osiągnięcie, że jej jakiś organizm wypełzł z macicy i teraz trzeba madke polke na laurach ułożyć, bo to zasługa tak wielka jak co najmniej zasługa Desmonda Dossa w wojnie, za to powinni dawać Order Orła Białego. A po porodzie? Można tyć, żreć jak prosie niech podpi**ździe rośnie i siedzieć a fejsbuniu i klikać wraz z innymi mądrymi inaczej na temat smaku kału swojego bombelka. Aktualnie mieszkam w Austrii i takie rzeczy tu są nie do pomyślenia,jak chodzimy na obiad do restauracji na przykład do restauracji w zoo na Schönbrunn, to matki puszczają dzieci luzem i idą jeść i mają gdzieś, bo wiedzą, że inni obcy ludzie się zaopiekują.I nie ma żadnej krzywdy, a w polsce, to by dzieciaka rozebrali na organy w 10 sekund.

Bądź konsekwentny , jak piszesz Austria z dużej litery to Polska też z dużej , a nie piszesz z małej, ale co ja tam wiem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 6.12.2019 o 23:18, Gość Ell. napisał:

Widze, ze tu duzo osob bardzo broni autora, ca gani dziewczyne. Nie rozumiem tej nagonki na nia. Ma 23 lata, mieszka z rodzicami, do pracy nie potrzebuje samochodu. Moze nie musi stanac w korporacyjnym wyscigu, moze nie musi zadluzyc sie na cale zycie kredytem, moze miec czas na swoje zycie i wybor jej drogi. Czemu ma udawadniac facetowi, nie narzeczonemu, nie mezowi, ze taka zaradna i wynajela pokoj katem u kogos, ze kupila jakiegos grata, tylko po to by udowodnic, ze ma auto. Moze rodzice jej wcale nie ustawiaja, ze pieniadz, dobra materialne to szczyt marzen czlowieka. Czy ta dziewczyna zadza od autora prezentow, stalego kieszonkowego, jedzenia, podpasek?Dlaczego facet, ktory jest bez zadnego statusu w tym zwiazku ma wychowywac ja, jak zyc, jakie pioretety ma wybrac ta dziewczyna za droge zyciowa.  Czy ona go o to prosi? Nikt i nigdy nie  dawal mi porad na zycie.Nie pozwolilabym nikomu na to. Tez byl czas, ze malo zarabialam. I co to oznaczalo? Ze gorsza bylam, ze tylko pieniadz mial sie dla mnie liczyc. Bylam bardzo szczesliwa w tamtym czasie. Bardzo.Bylam wolnym czlowiekiem. Teraz zarabiam kilkakrotnie wiecej i  jestem zmeczona, odreagowuje stres i zmeczenie piszac tu. Chodzac na spacery z psem. Koncze swoj wymarzony dom  bez kredytu. I co jestem lepsza teraz? Jestem innym czlowiekiem?

I dla wiadomosci panow - to wylacznie moja praca, moje umiejetnosci. Zaden pan nie ma udzialu finansowego, bo nie znoslabym by mi ktos wypomnial 1 zlotowke. Kupilby krem za 20 zl i przez miesiac indyczyl, ze mnie sponsoruje. Panowie puknijcie w glowy, bo nie kazda kresa wasze portfele. 

Dajcie ludziom zyc, jak chca. Nie wszyscy chca w danym okresie byc trybem w systemie. Moze ma ten luksus, ze moze na to sobie pozwolic. Chocby korzystac ze wsparcia rodzicow. Widocznie sa super, ze moze korzystac z tego. 

Pewnie, że "dajcie ludziom żyć jak chcą", jak najbardziej. Tyle że ta lala chętnie korzysta z kasy swojego faceta i to bez zażenowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 6.12.2019 o 23:57, Gość czarownica napisał:

Wypraszam sobie, nie jestem z autorem wątku i nigdy w życiu bym sie z nim nawet nie umówiła. 

Nikt nie chciałby czarownicy-pasożytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 7.12.2019 o 00:55, Gość nierób napisał:

Przecież wnosi ładne ciało i dobry charakter. W byle jakiej pracy  straci wesołość. Na siłownię nie będzie miała czasu chodzić więc figura  się posypie. Do sportu trzeba mieć dużo czasu i siły. Ciało to jej inwestycja. Po to się laszczy żeby mieć  kasiastego faceta a nie w robocie zasuwać. Chcesz mieć lale to płać.

Nie rób z niej prostytutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 7.12.2019 o 01:50, Gość Inna napisał:

Twoja dziewczyna ma borderline. Wiele objawów na to wskazuje. Nie musisz z nią być, ale możesz ją chociaż zrozumieć, skąd "niskie ambicje" np. Jeśli ją na to stać finansowo, niech zrobi sobie testy osobowości u mgr psychologii. Potem ów psycholog skieruje ją na terapię. Szkoda mi jej bardzo, wiem co to znaczy nie umieć się odnaleźć w realiach dzisiejszego szalonego świata. Powodzenia. 

Ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 7.12.2019 o 11:01, Gość gość napisał:

Tylko ...e i prostacy ograniczają się w swoich "ambicjach" do posiadania jak największej ilości PIENIĘDZY. To nie są ambicje, ale zwykła pospolita chciwość. Mylisz pojęcia, wielonickowy tępaku. Pewnie że pieniądze są niezbędne do życia, ale nie najważniejsze. Są środkiem, a nie celem. A ty jesteś klasycznym przypadkiem skąpstwa i pazerności. 

Za dużo bredni w bredniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 7.12.2019 o 11:31, 84Michal84 napisał:

Czesciowo przyjmuje Twoja argumentacje i czesciowo rozumie Twoje intencje i jednoczescie czesciowo ich nie rozumiem wiesz czemu ?

Twoj problem polega na tym ze znalazles kobiete ktora NIE DO KONCA CI ODPOWIADA - i chcesz ja urobic pod siebie - co wg mnie traca skrajnym egoizmem.

 

Zobacz ona Ci sie podoba wizualnie ale ma pewne braki ktore Ci przeszkadzaja, wiesz co sie wowczas robi? Po prostu rozstaje - poniewaz jestecie na etapie znajomosci ktory jest NIEZOBOWIAZUJACY.

Tego rodzaju probami zmainy najprawdopodobniej wyrzadzisz jej wieksza krzywde niz zrobisz cos dobreg, chcesz zeby ona zmieniala sie dla Ciebie - dlaczego? - Poniewaz Ty tak chcesz (pomijam watek finansowy a biore pod uwage tylko samo skupienie sie na samym sobie)

Mozecie spedzac czas w sposb mniej absorbujacy finansowo, wakacje nie musza byc w grecji, mozecie  kretywnie spedzic czas w polsce.

Ty nawet nie zastanawiasz sie czy takie zmiany pasuja do jej osobowosci i najwazniejsze - kondycji psychicznej.

Ja np nie wyobrazam sobie ze mialbym robic jakies smiale plany w wieku 23 lat bo bylem sporo zakompleksiony trudno balem sie ludzi, nie mailem pieniedzy, ale wiele doswiadczen zagranicznych to ze nauczylem sie wystepowac spiewac kurs aktorski pomogl mi to przelamac to dzialo sie dlugofalowo, zanim zaszly we mnie jakies zmiany minelo pewnie ze 2-3 lata i wiesz co?? nikt mi przez ten czas za to n ie zaplacil, wierzysz? SERIO !!!

Ale bylo to potrzebne do tego aby stac sie czlowiekiem ktorym teraz jestem.

Nigdy nie imponowali mi ludzie skupienie na peiniadzach bo dla nich zawsze liczyly sie pozory nie potrafili doceniac ludzkich urzuc, marzen, komfortu ktory ktos ma bedac po prostu soba.

Tacy ludzie nie potrafia takze osiagnac bieglosci w jakiejs dziedzinie bo oni patrza na peinaidze, a zeby nauczyc  sie czegos potrzeba czesto wielu wyrzeczen i godzin "wolontariatu".

Teraz zarabiam rewelacyjnie.

Moja zona tez zrabia bardzo bardzo malo, ale nie wyobrazam sobie zebym bagle warknal na nia ze ma byc programistka czy pracowac agencji kosmicznej. Bo ona sie do tego nie nadaje nie podolala by trudom takiej pracy, jest szczesliwa pracuajac tu gdzie pracuje i tyle.

JA utrzymuje do nasze wydatki wycieczki itd.\

Wiedzialem na co sie pisze i pod tym wazgledem AKCPETUJE TO

Wiec pytanie jest do Ciebie a nie do niej - Cz TY podolasz temu ze bedziesz musial dbac o wasze finanse bedziesz musial zarabiac znacznie wiecej aby zyc na wyzszym poziomie?

JA wiedzialem ze dam rade, a wiesz czemu bo pieniadze nie byly dla mnie proirytetem ciesze sie nimi jak sa, wydajemy sie na przyjemnosci i ciagle mam ich wiecej, Ty natomiast jestes osoba dla ktoej pieniadze sa priorytetem a twoja kobieta nie jest taka osoba - to jest powazny problem. I ona nie jest tu niczemu winna

Lubisz utrzymywać pasożytkę to sobie utrzymuj, ale nie wciskaj innym takiego musu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 7.12.2019 o 11:54, Gość paris napisał:

Fajna wypowiedź i co ważniejsze, mężczyzny 🙂 Zgadzam się ze wszystkim co tu napisałeś.

No pewnie że się zgadzasz, bo sama chciałabyś tak pasożytować na facecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 7.12.2019 o 13:08, Gość Gość napisał:

Dla jej dobra weź ją zostaw. Szkoda czasu na tekiego ...e. Znajdzie prawdziwego faceta a nie taka pipe 

Kolejna pasożytka, ile was tu jest? Czy ciągle jedna i ta sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×