Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość061398

Co zrobić?

Polecane posty

Gość Gość061398

Hej, proszę was o poradę bo sama nie wiem co robić..

A wiec od początku, rok temu zaczęłam nowa prace, tam poznałam faceta jak się później okazało żonatego ale rzekomo w małżeństwie mu się nie układało.. Ma syna.. Spotykaliśmy się mimo wszystko, przyjeżdżał do mnie do domu, wspólne wyjazdy, nawet poznałam jego syna. Głupia wierzyłam, ze w końcu weźmie rozwód i będziemy razem.. Do rzeczy postanowiliśmy ze zaczniemy starać się o dziecko, po 3 miesiącach udało się zaszłam w ciąże.. Gdy tylko się dowiedział zmienił się diametralnie, zerwał ze mną powiedział ze nie chce ani mnie ani dziecka.. Teraz jestem w 27 tyg przez kilka tygodni znowu mamy kontakt, zaczął interesować się córka, dzwoni, spotykamy się. Problem w tym ze gdy tylko zapytam co dalej, jak on sobie to wyobraża, czy jest gotowy wrócić są awantury, głupie teksty ze on nie wie, ze nie odpowie itd.. Nie wiem co mam robić czy całkowicie zerwać kontakty czy nadal czekać aż będzie gotowy powiedzieć co dalej.. Proszę tylko nie oceniać mnie jako takiej która rozwala małżeństwa bo tak nie jest.. Doradźcie proszę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×