Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Help

Mikołajki dla dzieci i oczywiście awantura przez teściową

Polecane posty

Gość Help

robimy z bratem męża i szwagierką co roku mikołajki, raz tu raz u nich i co roku nawzajem kupujemy dzieciakom prezenty

w tym roku wprosiła się teściowa, mikołajki wypadły u nas, teściowa po prostu zadzwoniła i powiedziała że przyjdzie (mieszkamy wszyscy w jednej miejscowości)

teściowa nie kupiła nawet czekolady dla dzieci, przyszła i od progu narzekała, że gorąco, że dzieci od razu będą chore, że w domu to maksymalnie 17 stopni powinno być, że dlaczego nie mamy dla niej kapci, że kawa niedobra bo ona tylko sypaną pije, ciasta paskudne bo ja to nie umiem piec, lepiej bym u sąsiadki zamówiła bo ona to cuda świata normalnie robi

potem jak dzieciaki dostały prezenty to cały czas krytykowała że po co dzieciom taki szmelc i badziewie, że niepoważni jesteśmy, a ile to kosztuje, matko boska, ile wyście na to pieniędzy wydali, a starej babce nic nie kupiliście (!!!)

wkurzyłam się i kazałam jej wyjść, zebrała się i mój mąż ją odwiózł ale spotkanie padło i dzieci jakieś takie smutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jhhhh

No to faktycznie sie popisala hmm co zrobic ten typ chyba tak ma, zeby za wszelka cene zrobic z siebie ofiare i byc w centrum zainteresowania. Nie cierpie takich osob. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×