Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaa

Prezent pod choinkę dla 10 i 14 latków- pomóżcie!!

Polecane posty

Gość Jaa

Mam do obdarowania czwórkę młodzieży:

10 latek, chłopiec, budżet do 20 zł - jemu chcę kupić jakąś książkę, grę lub zabawkę edukacyjną. Interesuje sie kosmosem, architekturą itp (trochę typ "kujona"). Jakieś pomysły?

10-latka i 14-latka (dziewczyny), 14-latek (chłopak) - budżet po 50 zł. Nie wiem co kupić. Nie chcę kupować ubrań bo boje sie że nie trafię w gusta albo rozmiar. Może jakiś zestaw koralików do robienia biżuterii dla 10latki? Dla chłopaka jakiś gadżet elektroniczny? Ale jaki?

Podpowiedzcie coś :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja w ubiegłym roku siostrzenicy kupiłam ksiazke 50 rzeczy które musisz zrobić zanim skończysz 13 lat 

Nie rozstaje się z nią 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goascccc

moja 10 latka dostanie zestaw do maloweania w walizce. jest tam ok 170 roznych rzeczy typu farby, kredki a od babci dostanie lyzwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikaaa

Jest fajna encyklopedia kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina

 ja mogę polecić coś dla tych starszych bo w domu mam 13-letniego syna.

Chłopakowi kupiłabym słuchawki nauszne, jakieś uniwersalne, można kupić niezłe już od 40 zł. A dla dziewczyny jakieś fajne zestawy mydełek , takich naturalnych, bardziej ekologicznych,  do tego jakiś ładny notatnik?

on akurat dostanie  nowy procesor do komputera  oraz duży fajny zeszyt do szkicowania i dobre ołówki (o procku wie, sam wybieral z tatą; uwielbia rysować ale tylko ołówkaim i ten zeszyt i olówki to niespodzianka),  no ale Ty masz inny budżet wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Za 20 zl będzie trudno znaleźć, ale może jakaś książkę się uda. Dla 10 latki też możesz książkę i perfumki np. Starszej można pójść w kosmetyki a nastolatkowi faktycznie sluchawki, tylko z jakością nie wiem jak w tej kwocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmm

Dla 10 latki możesz kupić fabrykę slim. Możesz kupić na Allegro w różnych cenach zależy od wielkości zestawów. Jest to taki zestaw do robienia glutów. Wśród 10 letnich dzieci to teraz modne . Nasza 10 latka Poprosiła o to w liście do Mikołaja. Zapytałam ją po co jej jakieś pierdoły do robienia glutów to powiedziała ,ze teraz każdy chce to mieć wiec kupimy jej to w tym roku .Cena tego od 40-100 zł zależy jaki zestaw wybierzesz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmm

Dla dziewczynki 10 letniej możesz kupić tez kolczyki srebrne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmm

Zestaw do robienia bransoletek taki z koralików różnych tez jest fajny dla 10 latki i wyrobisz się w cenie . Dla 14 łatki możesz kupić tez kolczyki lub jakieś perfumy Np pumy różowe pamietam ze jak byłam nastolatką każda koleżanka je lubiła 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Man 14 latka,  w tym roku dostaje nowy komputer  z calym zestawem , no  ale  za 20 zlotych to nie poszalejesz  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Siostrzency 13 lat kupiliśmy szczotek do włosów ta co nie placze maseczki do twarzy dedykowane nastolatce z dobrym składem jakieś bomby do kąpieli świecąca ozdobę gwiazdę bo lubi takie pierdy i 20 f bo zbiera na tel. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

Tu autorka. Dzieki za odpowiedzi 🙂 kosmetyki, perfumy kupowałam co roku wiec w tym roku chce cos innego. Dziewczynce 10-letniej chyba faktycznie kupię te gluty Slime bo wiem że sie nimi bawi albo właśnie jakieś kule do kąpieli itd. Dziewczynie 14 letniej osratecznie karte podarunkową do croppa czy innego h&m (pewnie najbardziej się ucieszy?. Pomysł z kolczykami srebrnymi tez dobry, ale czy im sie spodoba? Raczej schowają biżuterię do szuflady i tyle.

Ale na chłopaka 14-letniego nie mam pomysłu. On raczej nie siedzi na kompie, ciągle sie szwenda z kolegami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Są teraz w sklepach młodzieżowych np croppie takie zestawy pasek plus portfel. To się na pewno przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×