Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iza

Prezent pod choinkę dla męża

Polecane posty

Gość Iza

Poddaje się w tym roku. Totalnie nie mam pomysłu. Co Wy kupujecie? Chciałbym przeznaczyć jakieś 250 zł max 300 zł. Mąż coś wspomina o wiatówce ale ma już 3 a i tak nie ma kiedy strzelać. Perfumy też odpadają bo dostał na Mikołaja. Poratujcie pomysłem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja dla mojego kupiłam elegancką koszulę w ciekawe wzorki. Kiedyś mi wspominał, że kupiłby sobie taką np. w ananasy :D. Do tego może jakiś komin/szalik, bo też nie ma. Powinnaś dobrze wiedzieć jakie mąż ma potrzeby bądź braki, jak go dobrze znasz. Ale myślę, że dobrym prezentem może być spędzenie czasu we dwoje to np. bon do spa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja mojemu kupuje airpodsy pro i skórzany fartuch do grilla, bo jest miłośnikiem grillowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

U mnie będzie bluza, bo poprzednią ma już znoszoną oraz t-shirt z polskim łamańcem językowym (partner jest obcokrajowcem i dopiero uczy się polskiego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moj dostanie stojak pod kierownicę do ps4😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Mąż to typowy gadzeciaż i wszystko już chyba ma. Dzięki za propozycję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Ja tez myśle co kupić i zostałam bez pomysłu hahaa może podpatrze co tobie piszą 😅 U nas też były perfumy na Mikołaja, Mąż ma urodziny jutro -będzie karta podarunkowa do sklepu z grami ( po pracy dla odstresowania lubi sobie postrzelać na plejce, teraz wyszła jakaś nowa gra którą chciał kupic, nie pamiętam tytułu stąd bon do wykorzystania w tym sklepie) 21 idziemy do teatru i na kolacje (rocznica ślubu) już kupiłam bilety i zrobiłam rezerwacje. Na gwiazdkę pomysłu brak 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja myślałam o dronie ale takim tańszym albo o elektrostymulatorze mięśni i nerwów. Co myślicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiera
4 godziny temu, Gość Iza napisał:

Mąż to typowy gadzeciaż i wszystko już chyba ma. Dzięki za propozycję. 

ale strapona na pewno nie ma.Przemyśl to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×