Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Załamanaa

Chce umrzeć!! Co zjeść i ile by już się nie obudzic

Polecane posty

Gość paragraf

Gdzie na fb? Musisz mieć świadomość, że twoje działania mogą doprowadzić do nieszczęścia. Na to też jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość paragraf napisał:

Gdzie na fb? Musisz mieć świadomość, że twoje działania mogą doprowadzić do nieszczęścia. Na to też jest

No cóż, wy cudzym nieszczęściem się nie przejmowaliście, wręcz przeciwnie, wszystko robiliście i robicie, żeby tak się stało. No jest podobno paragraf, ale ja ten paragraf mam w tym samym miejscu, co wy macie całe prawo, więc możecie mi nagwizdac. A  nieszczęście wasze nie robi na mnie wrażenia. Jak to było? Podpowiedź? , aaaaaaa ząb za ząb, oko za oko.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konto
Dnia 9.12.2019 o 13:02, Gość Załamanaa napisał:

Jak wyżej. Błagam niech mi ktoś pomoże. Ja nie mogę żyć z tym upokorzeniem, nie dam rady. Chciałabym po prostu zasnąć i się nie obudzic 

Dawałaś duupy za kase i teraz masz z tym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saadam
8 godzin temu, Gość Załamanaa napisał:

A gdzie dostać takie tabletki? Są bez recepty? 

Chciałabym miec problem nastolatki(chłopak mnie rzucił i takie tam ale niestety Nie) mam 30 lat i chce umrzeć!! Zrobiłam coś strasznego, coś okropnego czego teraz bardzo żałuję. Zdradziłam męża który był dla mnie taki dobry, zdradzałam go rok czasu. A teraz gdy w końcu przejrzałam na oczy i zrozumiałam swój błąd to on nie pozwolił mi odejść. Szantazowal mnie, groził, wypisywal okropne rzeczy.... 2 mies prubowalam to zakończyć ale się nie dało bo On zamienił się w jakiegoś psychopate. Usunelam nawet fb i mess. Ale co z tego jak spełnił swoje groźby 😔 a ja nie potrafię z tym żyć.... Wrzucił na fb wszystkie nasze wspólne zdjęcia, może z 2 tys.... Przerosła mnie to. Do końca życia zostanę ... w oczach wszystkich. Nie chcę i nie potrafię tak żyć. Chcę umrzeć.... Poczytam gdzie zdobyć psychotropy

jesteś kur/wą jak większość polek, nie przejmuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda
5 minut temu, Gość konto napisał:

Dawałaś duupy za kase i teraz masz z tym problem?

tu raczej chodzi o filmowanie w mieszkaniach - łazienka bez wiedzy filmowanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 45
5 godzin temu, Gość Załamanaa napisał:

Wyjechać?? Boże....co to da? Mnie już nie ma, jestem nikim, brzydze sie sobą, zniszczył mnie doszczętnie. Jak ja miałabym się pokazać komukolwiek teraz na oczy..... wolę umrzeć. Tyle zdjęć ujrzało światło dzienne, tyle ochydnych zdjec😪 Chce umrzeć, chce zasnąć i niech ten koszmar się już skończy. Poczekam jeszcze tylko na odpowiedni moment i nie mam innego wyjścia..... 

"Idz na policję. Wykorzystuje Twój wizerunek bez Twojej zgody. To jest karalne." podpisuję się pod tym.

Za bardzo przejmujesz się tym co inni ludzie myślą o Tobie i jak Ciebie będą oceniać bo zobaczyli jakieś zdjęcia. Nie daj mu tej satysfakcji że Cię wykończył tylko walcz... i wygraj nowe życie, które możesz rozpocząć w zupełnie innym miejscu z zupełnie innymi ludźmi. 30 lat to jeszcze bardzo młody wiek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 45
5 godzin temu, Gość Załamanaa napisał:

Wyjechać?? Boże....co to da? Mnie już nie ma, jestem nikim, brzydze sie sobą, zniszczył mnie doszczętnie. Jak ja miałabym się pokazać komukolwiek teraz na oczy..... wolę umrzeć. Tyle zdjęć ujrzało światło dzienne, tyle ochydnych zdjec😪 Chce umrzeć, chce zasnąć i niech ten koszmar się już skończy. Poczekam jeszcze tylko na odpowiedni moment i nie mam innego wyjścia..... 

"Idz na policję. Wykorzystuje Twój wizerunek bez Twojej zgody. To jest karalne." podpisuję się pod tym.

Za bardzo przejmujesz się tym co inni ludzie myślą o Tobie i jak Ciebie będą oceniać bo zobaczyli jakieś zdjęcia. Nie daj mu tej satysfakcji że Cię wykończył tylko walcz... i wygraj nowe życie, które możesz rozpocząć w zupełnie innym miejscu z zupełnie innymi ludźmi. 30 lat to jeszcze bardzo młody wiek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

TO WAŻNE ! gość 2018.11.21 No, ale proszę państwa samym seksem się żyć nie da ,oglądanie c*pek kosztuje,przecież takie strony nie tworzy się charytatywnie ,a tu emerytury mało,ledwo, ledwo wystarcza na jedzenie ,a alkohol i papierosy, to za co ? Pomyślał więc ,żeby interes założyć ,w końcu włamywanie w cudze komputery weszło mu w krew /skądś tematy dla setek swoich profili ,musiał czerpać/ sam pisał ,że to takie proste ,na poziomie gimbusa ,a ludzie tacy ciemni i o swoje interesy, dbać nie umieją ! Banda trojga ,on ,żona i szwagierka, to trochę za mało ,więc wciągnął do interesu jeszcze kilku ,żeby się działo ! Naciągali ludziom telefony ,nabijając im rachunki ,a że 4 tyś ich mieli, to nawet grosze ,robiły w miesiącu sumkę ,nie małą ! Przecież ,nikt rachunków nie sprawdza ,aż tak dokładnie ,a nawet gdyby ,to w domu pełna chata ,mąż ,syn ,koledzy ,nikt na śmieszność ,nie będzie się narażał ! Interes się kręcił ,dość dobrze ,na trybunach for ,tylko ich awatary wisiały ,jako najpopularniejszych ! Wszystko można było załatwić ,gdy im ktoś na forum podskoczył,na wzór fali w w wojsku /ustawkami to nazywali/ uaktywniali dziesiątki swoich lewych profili ,robiąc tłum,aby takiego zniszczyć ! A gdyby ,dalej podskakiwał, to przecież z jego komputera ,można na alegro próbować się włamać,albo do banku, lub zdjęcia dzieci i taki ,mając kłopoty z policją ,siedział już na dopie cicho ,nie wadząc ! Telefony jednak to było za mało ,interesy trzeba przecież rozwijać , więc wpadli na pomysł , że ten materiał filmowy ,nakręcony potajemnie ,można nie tylko do szantażu wykorzystać ,ale jeszcze na tym ,nieźle zarobić ! Są strony z kamerkami zbierają żetony ,więc wizerunki i tło podglądanych ,a c*pa , swojej starej ,czy szwagierki i spoko kasa leci ! Nieźle na tym interesie zarabiali ,bo szwagierka nawet 100 tyś oferowała temu ,kto się z nią ożeni , z pensji z budżetówki i na sprzątaniu ,takich pieniędzy ,odłożyć się przecież nie da ,każdy nawet słabo rozgarnięty, o tym wie ! I wszystko by hulało , nadal ,aż pojawiła się ONA i nie bacząc na przykrości z ich strony ,straszenia ,zmuszania do samobójstwa , interes im rozp****liła! Bo nagle, ta" k*rwa " prywatnie ,zaczęła przypominać ,kogoś zupełnie innego ,niż oni ją przedstawiali ,nie dość ,że wyłapała, im wszystkie profile ,nazywając ich z imienia i nazwiska ,to jeszcze nieustraszona ,przy swoim nieugięcie stała ! Znalazło się kilku ,co zaczęli ,bacznie obserwować i wykryli ,że te c**y ,na kamerkach są znaczone ,choć awatary i wizerunki inne ,ci*pa ta sama,a że oglądali w swoim życiu nie jedną , zaczęli się zastanawiać DLACZEGO ???? TAK,ŻEBY NIE ZNIKNĘŁO , w gąszczu ,mało ważnych

Cały czas i bez przerwy tylko o to chodzi

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
46 minut temu, Gość prawda napisał:

Teraz przed nieszczęściem sku***syny straszą i ostrzegają. Nie zakładaj jedna z drugą takich tematów, bo nie wychodzi wam to na dobre. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"niczego nie żałuję, tylko tego, że za mało kasy zgarnąłem" Ty gdzie!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

"niczego nie żałuję, tylko tego, że za mało kasy zgarnąłem" Ty gdzie!!! 

Ty gadzie!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariop
7 godzin temu, Gość prawda napisał:

tu raczej chodzi o filmowanie w mieszkaniach - łazienka bez wiedzy filmowanej

no i hooj z tego? pękasz jakby ci ktoś ryj kwasem oblał. Kto cie pozna na jakimś durnym filmiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie strasz kwasem sk****słynie,bo to już było  i nie wystraszyla się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×