Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czemu polki nie rozumieją, że nadają sie tylko do jednego? Te księżniczki uważają że trzeba je kochać za osobowość

Polecane posty

Gość Gość

jak polki to najbardziej rozpaskudzone sucze w europie, są okropne z charakteru, O K R O P N E 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszki

Straszne sa kobiety,  to sama prawda. kazdy Ci to powie 👹 demony🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No ale nie sprawia wam super satysfakcji sprowadzanie takiej księżniczki na ziemię? Dla mnie to fajna zabawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

No ale nie sprawia wam super satysfakcji sprowadzanie takiej księżniczki na ziemię? Dla mnie to fajna zabawa. 

Kiedyś jakaś ciebie sprowadzi na ziemię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

No ale nie sprawia wam super satysfakcji sprowadzanie takiej księżniczki na ziemię? Dla mnie to fajna zabawa. 

nie spotkałem sie jeszcze z czymś takim, żeby księżniczka zeszła na ziemie po dobroci. Tylko lachony którym życie dowaliło zachowują sie jak ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polki są jedna z najbardziej pruderyjnych kobiet w Europie, najbardziej wyzwolone kobiety to Europa Zachodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista

Osobowość to najpierw trzeba mieć, a większość Polek to odmóżdżone ameby żyjące z dnia na dzień, od imprezki do imprezki, od jednego serialu na Netfliksie do drugiego. Puste opakowania bez duszy.

Kazda Polka jest klonem drugiej. Ich pasja to seriale i podróże

Nie ma nawet o czym z nimi rozmawiać. Ba, one nie potrafią rozmawiać z drugim człowiekiem, są aspołeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Realista napisał:

Osobowość to najpierw trzeba mieć, a większość Polek to odmóżdżone ameby żyjące z dnia na dzień, od imprezki do imprezki, od jednego serialu na Netfliksie do drugiego. Puste opakowania bez duszy.

Kazda Polka jest klonem drugiej. Ich pasja to seriale i podróże

Nie ma nawet o czym z nimi rozmawiać. Ba, one nie potrafią rozmawiać z drugim człowiekiem, są aspołeczne.

Póki co to właśnie polskie kobiety są lepiej wykształcone od mężczyzn, a jak masz wyłącznie kontakt z serjalowymi imprezowiczkami to raczej źle o tobie świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Póki co to właśnie polskie kobiety są lepiej wykształcone od mężczyzn, a jak masz wyłącznie kontakt z serjalowymi imprezowiczkami to raczej źle o tobie świadczy.

a chuuj z wykrztałceniem, te wykrztałcone jeszcze wyżej srają i mają sie za panie świata. Polki po prostu są bardzo niemiłe we współżyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

a chuuj z wykrztałceniem, te wykrztałcone jeszcze wyżej srają i mają sie za panie świata. Polki po prostu są bardzo niemiłe we współżyciu.

Nie dziwię się że są dla ciebie niemiłe  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczo

Polkom brak umiejętności socjalnych

Gdyby nie to że są kobietami a więc przymyka się braki na ich niedoyebanie, to za hooya nie poradziły by sobie w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczo

Przymyka się oko*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie dziwię się że są dla ciebie niemiłe  

niektóre są bardzo miłe 😉  ale większość to takie bucówki że klękajcie narody i fałszywe bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i juz

to se weź swoją ukrainke i się wieńcami otoczcie i wyjcie sobie wesolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bat

Hej zgadzam sie , mieszkam z taką myśli ,że jest pepkiem świata. 

Na dodatek dowiedziałem się, że jak była w uk dała tylka czarnym. 

Co byście zrobili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szambo szamba

Polki w 90% to niestety dno i patologia, ku/rwy i nic pozatym, aha i wymagań w hooj oczywiście a same z gołą dup'ą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tara

Ja pitole, ale brednie... Weźcie się panowie wyprowadźcie tam gdzie są te najfajniejsze według was panny i "kończ waść, wstydu oszczędź", bo bardziej żałosnych wypowiedzi to już od dawna nie słyszałam... Tyle fajnych dziewczyn z PL co ja znam to masakra, a panowie... cóż - napić się, siłka, napić się, obejrzeć tv - tacy ambitni ;/ Choć nie powiem, znam kilku fajnych facetów odbiegających inteligencją od standardowych amebowych polaczków o których świadczy, ze są mężczyznami tylko to, że mają jakąś tam parówę między nogami 😄 Nooo - niech się zacznie jechanie po mnie 😛❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosc
3 minuty temu, Gość Tara napisał:

Ja pitole, ale brednie... Weźcie się panowie wyprowadźcie tam gdzie są te najfajniejsze według was panny i "kończ waść, wstydu oszczędź", bo bardziej żałosnych wypowiedzi to już od dawna nie słyszałam... Tyle fajnych dziewczyn z PL co ja znam to masakra, a panowie... cóż - napić się, siłka, napić się, obejrzeć tv - tacy ambitni ;/ Choć nie powiem, znam kilku fajnych facetów odbiegających inteligencją od standardowych amebowych polaczków o których świadczy, ze są mężczyznami tylko to, że mają jakąś tam parówę między nogami 😄 Nooo - niech się zacznie jechanie po mnie 😛❤️

typowa polka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość ggosc napisał:

typowa polka

Twoja stara. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 😂😂😂

Ale zakompleksione fujary się tu zebrały.....ups.....raczej fujareczki 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor

Dla mnie dziewczyna nie musi mieć żadnych pasji ani hobby. Ba, może być nudziarą. Wolę spokojną nudziarę niż wieczną imprezowiczkę i podróżniczkę przebolcowaną przez stado Chadów (w tym egzotycznych).

Ważne by była miła, inteligentna i miała kobiecy, niewulgarny charakter.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

nie spotkałem sie jeszcze z czymś takim, żeby księżniczka zeszła na ziemie po dobroci. Tylko lachony którym życie dowaliło zachowują sie jak ludzie

Dlatego trzeba być tym który im dowali. I nie mówię tu o przemocy ale wystarczy taka o...ic tylko w taki inteligentny sposób i od razu jest potulna. Ostatnio użyłem tekstu "I do czego Cię ta wybitna inteligencja doprowadziła? Jesteś po 30 nikt Cię nie kocha, nie masz dzieci, rodziny a twoim największym osiągnięciem jest wynajmowane mieszkanie. To już wolę te mniej inteligentne".  Prawie się poryczala.

A najgorsze w tym wszystkim że one w gruncie rzeczy moga być fajne tylko udają te które udają. Nie wiem, czy to szkoła czy media czy coś innego im wmowilo że tak a nie inaczej powinny się zachowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Póki co to właśnie polskie kobiety są lepiej wykształcone od mężczyzn, a jak masz wyłącznie kontakt z serjalowymi imprezowiczkami to raczej źle o tobie świadczy.

A co to wykształcenie niby zmienia? Sorry moja znajoma już trzeci kierunek studiuje bo nie chce jej się dorastać, facet zapierd... w robocie, a ona sobie hula na studiach.

Moja dziewczyn studiuje na Politechnice, bo jej praca tego wymaga, i co? Jak mi opowiada jakich bzdur uczą tych pożal się borze Enginerów to się płakać chce. Niedługo każą wam pokolorować strażaka i w zamian będzie licencjat. 

Wcale się nie dziwię, że większość facetów woli kombinować na własną rękę niż tracić czas na bezsensowne siedzenie z doopa na uczelni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
42 minuty temu, Gość Tara napisał:

Ja pitole, ale brednie... Weźcie się panowie wyprowadźcie tam gdzie są te najfajniejsze według was panny i "kończ waść, wstydu oszczędź", bo bardziej żałosnych wypowiedzi to już od dawna nie słyszałam... Tyle fajnych dziewczyn z PL co ja znam to masakra, a panowie... cóż - napić się, siłka, napić się, obejrzeć tv - tacy ambitni ;/ Choć nie powiem, znam kilku fajnych facetów odbiegających inteligencją od standardowych amebowych polaczków o których świadczy, ze są mężczyznami tylko to, że mają jakąś tam parówę między nogami 😄 Nooo - niech się zacznie jechanie po mnie 😛❤️

Tak tak, cały świat nie poznał się na tej zajebistoaci twoich koleżanek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

jak polki to najbardziej rozpaskudzone sucze w europie, są okropne z charakteru, O K R O P N E 

Ty to skrzywdzony jesteś. R.u.c.h.a.j. owce jak ci nie pasują. Srasz na tym forum tematami z d.u.p.y. jakbyś dostał rozwolnienia stulecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Piszesz tak samo jak mój znajomy, którego miałam "przyjemność" bliżej poznać. Sam niski, chamski, głupi, brzydki, niedomyty i chwali się, że zaliczył multum panienek a nawet facetów. Wyzywa Polki od najgorszych, a sam nic sobą nie reprezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak tak, cały świat nie poznał się na tej zajebistoaci twoich koleżanek. 

 

11 minut temu, Gość Gość napisał:

Dlatego trzeba być tym który im dowali. I nie mówię tu o przemocy ale wystarczy taka o...ic tylko w taki inteligentny sposób i od razu jest potulna. Ostatnio użyłem tekstu "I do czego Cię ta wybitna inteligencja doprowadziła? Jesteś po 30 nikt Cię nie kocha, nie masz dzieci, rodziny a twoim największym osiągnięciem jest wynajmowane mieszkanie. To już wolę te mniej inteligentne".  Prawie się poryczala.

A najgorsze w tym wszystkim że one w gruncie rzeczy moga być fajne tylko udają te które udają. Nie wiem, czy to szkoła czy media czy coś innego im wmowilo że tak a nie inaczej powinny się zachowywać.

A jak powinny się według Ciebie zachowywać? Jaki mężczyzni mają problem w tym, że laska jest pewna siebie i czy o co chodzi tam z tymi ksieżniczkami... (poda ktoś definicję tej księżniczki?) Dowartościowuje was to, żeby robić komuś przykrość? Potulna... kur... oto esencja facetów - marzenie, żeby każda panna była potulna...Odwłok was boli, że nie jest czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi ostatnio zaimponowala kobieta która powiedziała że mężczyźni nie lubią takich kobiet jak ja, bo ja to lubię ciasto upiec, domem się zająć.  Pierwsza od kilkunastu miesięcy która nie zaczęła od "jestem inteligentna i wyksztalcona".

A co najlepsze spotkałem ja w klubie więc przeczy to teorii że przychodzą tam same pustaki.  I pierwszy raz od długiego czasu poczułem że to ona jest bardziej atrakcyjna niż ja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Mi ostatnio zaimponowala kobieta która powiedziała że mężczyźni nie lubią takich kobiet jak ja, bo ja to lubię ciasto upiec, domem się zająć.  Pierwsza od kilkunastu miesięcy która nie zaczęła od "jestem inteligentna i wyksztalcona".

A co najlepsze spotkałem ja w klubie więc przeczy to teorii że przychodzą tam same pustaki.  I pierwszy raz od długiego czasu poczułem że to ona jest bardziej atrakcyjna niż ja. :)

Czyli jak piecze placki i myje kible, to znaczy że nie jest pustakiem? Haha faktycznie, jak laska jest wykształcona, to na pewno pusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×