Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Nie wiem już jak się ważyć?

Polecane posty

Gość Gość

Odchudzam się od 3 miesięcy, waga leci w dół ale nie zawsze mogę określić ile ważę bo co się waga przesunie o chociaz 2 cm wskazuje inny pomiar! Także niby mam 65 a na drugi dzień nie pamiętam dokładnego ustawienia co do milimetra i waga może pokazać nawet 2 kg więcej, na trzeci znów mniej. 

Ważę się zawsze o tej samej porze, na tym samym podłozu i miejscu, jednak co mm nie pamiętam. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najwazniwjsze czy widzisz zmiane w ciuchach. Raz w tygodniu warto pomierzyć i zapisach najwazniejsze obwody: pas, biodra,  uda itp. To jest najlepszy wyznacznik.

Jezeli ćwiczysz, to waga może wzrosnąć, bo mięśnie tez ważą choc zajmuja mniej miejsca niz tluszcz  i obwody beda mniejsze i ciuchy luźne.

Waga to tez kwestia chwilowego zatrzymania wody czy braku wypróżnienia. Obwody sa najbardziej miarodajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
47 minut temu, Gość gość napisał:

Najwazniwjsze czy widzisz zmiane w ciuchach. Raz w tygodniu warto pomierzyć i zapisach najwazniejsze obwody: pas, biodra,  uda itp. To jest najlepszy wyznacznik.

Jezeli ćwiczysz, to waga może wzrosnąć, bo mięśnie tez ważą choc zajmuja mniej miejsca niz tluszcz  i obwody beda mniejsze i ciuchy luźne.

Waga to tez kwestia chwilowego zatrzymania wody czy braku wypróżnienia. Obwody sa najbardziej miarodajne.

W o obwodach jest różnica i to spora 🙂 uwzielam się na tą wagę bo miałam nadwagę, moja prawidłowa wg obliczeń BMI to max 66 dlatego takie ważne jest dla mnie by zejść poniżej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Skoro obwody spadają to jest dobrze i z waga.

A jak Ci tak zależy na wrażeniu to poproś o nowa wage pod choinkę 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×