Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dzięki internetowi mam super ubrania w dobrej cenie

Polecane posty

Gość Gość

Też lubicie zakupy internetowe? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Tak, lubię, nie przepadam za zakupami w galeriach - w sklepie internetowym łatwiej znaleźć towar po kolorze czy rozmiarze. Tylko trzeba się dobrze znać na niektórych rzeczach, by upolować coś dobrej jakości w niskiej cenie, a nie podróbkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Ostatnio kupiłam sobie kaszmirowy sweterek, dziś idę odebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A niektórzy twierdzą że w soeciowkach typu house są rzeczy dobrej jakości jak np Tom tailor tylko pod inną marka. Cena podobna natomiast w house czuć swad, materiał jest nieprzyjemny szorstki, obłazi, i się źle układa, to samo np New yorker. Lepiej kupić w necie za tą cenę albo taniej niż w tych sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szukanie po sklepach ładnych rzeczy też zajmuje wieczność, a czesto brak rozmiaru albo cos innego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Normalnie podajcie mi nazwę sklepu z sieciówki gdzie co bierzesz z półki jest dobrej jakości 😄 nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Kiss napisał:

Normalnie podajcie mi nazwę sklepu z sieciówki gdzie co bierzesz z półki jest dobrej jakości 😄 nie ma

Albo po 200, 300 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amiciezkoznezc

Ciezko mi znalezc w internecie rozmiar na mnie xs w piersiach max 85 cm, waskie ramiona, 158 cm wzrostu

pelno tych beznadziejnych sztucznych szmat rozmiar niby s a w piersiach 100 cm i na wielkie osoby.

szukam sobie w internecie rozmiaru petite rozne firmy maja. Np nie moglam za nic kupic malego futra te co w sklepah wygladaly na mnie koszmarnie szerokie bary za dlugie rekawy za szerokie no i trafilo mi sie sliczne mieciutkie xs w only

wkurzaja mnie baby z kafeterii wrzucajace swoje beznadziejne linki do sklepow z chinskim szajsem z bazaru przeplaconym kilka razy za kazda rzecz.

oczywiscie wszystkie szmaty za duze wisza, za dlugie za szerokie.

nawet w sieciowkach w galeriach sa sklepy gdzie ta numeracja taka zawyzona np orsay. Nie moge kupic plaszcza rozmiaru petite.

nie wiecie gdzie takie sa? Dlugosc max 80 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sprawdzałas na zalando? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
35 minut temu, Gość Gość napisał:

Albo po 200, 300 zl

Dlatego ja kupuję w second handach, wchodzę sobie np na www.odstawieni.pl i za stówę mam całą pakę rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żeby stawiać na jakość trzeba mieć dużo hajsu bo sama bluzka kosztuje z 3 stówy. Kogo na to stać? W lumpach też pełno rzeczy z sieciowek. Rozumiem drogie buty albo płaszcz ale żeby tiszerty kupować za grubą kasę? Haha błagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Love it
49 minut temu, Gość Gość napisał:

A niektórzy twierdzą że w soeciowkach typu house są rzeczy dobrej jakości jak np Tom tailor tylko pod inną marka. Cena podobna natomiast w house czuć swad, materiał jest nieprzyjemny szorstki, obłazi, i się źle układa, to samo np New yorker. Lepiej kupić w necie za tą cenę albo taniej niż w tych sklepach

W New Yorker kupiłam sobie dluzsze futerko i zapłaciłam 220zl.i nie narzekam,bo jest dość dobrej jakości.Jestem zadowolona.:classic_rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
21 minut temu, Gość Amiciezkoznezc napisał:

Ciezko mi znalezc w internecie rozmiar na mnie xs w piersiach max 85 cm, waskie ramiona, 158 cm wzrostu

pelno tych beznadziejnych sztucznych szmat rozmiar niby s a w piersiach 100 cm i na wielkie osoby.

szukam sobie w internecie rozmiaru petite rozne firmy maja. Np nie moglam za nic kupic malego futra te co w sklepah wygladaly na mnie koszmarnie szerokie bary za dlugie rekawy za szerokie no i trafilo mi sie sliczne mieciutkie xs w only

wkurzaja mnie baby z kafeterii wrzucajace swoje beznadziejne linki do sklepow z chinskim szajsem z bazaru przeplaconym kilka razy za kazda rzecz.

oczywiscie wszystkie szmaty za duze wisza, za dlugie za szerokie.

nawet w sieciowkach w galeriach sa sklepy gdzie ta numeracja taka zawyzona np orsay. Nie moge kupic plaszcza rozmiaru petite.

nie wiecie gdzie takie sa? Dlugosc max 80 cm

Ja daję zbyt duże ubrania do zwężenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Żeby stawiać na jakość trzeba mieć dużo hajsu bo sama bluzka kosztuje z 3 stówy. Kogo na to stać? W lumpach też pełno rzeczy z sieciowek. Rozumiem drogie buty albo płaszcz ale żeby tiszerty kupować za grubą kasę? Haha błagam.

Bez przesady, dobrej jakości bluzkę możesz mieć za 100zł, ja poluję na przeceny i zdarza się trafić na 50zł. No z przesyłką dychę lub dwie więcej, dlatego zwykle kupuję kilka sztuk. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A mnie się polować na nic nie chce i mam w dupie jakość chyba że rzeczywiście coś bije tanioscia po oczach z kilometra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

A mi się chce i co najmniej 1/3 oszczędzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×