Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ta dziewczyna

Fantazje o 20 lat starszym znajomym z pracy

Polecane posty

Gość Ta dziewczyna

Mam 23 lata i mam ochotę na swojego 43- letniego znajomego z pracy. Jest takim zajebistym, inteligentnym, dojrzałym i doświadczonym facetem, chciałabym żeby mnie wycałował, wylizał, posunął namiętnie a później na ostro od tyłu przy ścianie. Umarłabym z rozkoszy. Ale jak mu dać do zrozumienia że jestem tak napalona podczas gdy On ma żonę... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onana

Hej spisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Friendzone

Jak ma żonę to może być ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uf to napewno nie o mnie chodzi. Z inteligencją bywa różnie, z dojrzałością podobnie, z doświadczeniem też bym polemizował.

Aha jeszcze zapomniałaś dodać, że nie możesz przez niego spać - patrząc na porę zamieszczenia tego wyznania 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lawmi
Dnia 12.12.2019 o 01:02, Gość Ta dziewczyna napisał:

Mam 23 lata i mam ochotę na swojego 43- letniego znajomego z pracy. Jest takim zajebistym, inteligentnym, dojrzałym i doświadczonym facetem, chciałabym żeby mnie wycałował, wylizał, posunął namiętnie a później na ostro od tyłu przy ścianie. Umarłabym z rozkoszy. Ale jak mu dać do zrozumienia że jestem tak napalona podczas gdy On ma żonę... 

Młoda uważaj Stare Jaja są trujące !!! XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On111

Myślę, że pierwszy wyjazd integracyjny wystarczy xd dużo widziałem, pamiętam mojego dyrektora na targach, wcgmhidze do pokoju a on z dwoma hostessami nago w łóżku, dziewczynki może 19 lat on daaawno po 50 więc można wszystko xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lawmi
16 minut temu, Gość On111 napisał:

Myślę, że pierwszy wyjazd integracyjny wystarczy xd dużo widziałem, pamiętam mojego dyrektora na targach, wcgmhidze do pokoju a on z dwoma hostessami nago w łóżku, dziewczynki może 19 lat on daaawno po 50 więc można wszystko xd

Bleeeeehhh XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×