Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hejo

Była chce mi podnieść alimenty. Czy ma do tego prawo? Jaka jest szansa wymiksować się z tego?

Polecane posty

Gość Bbbb
10 minut temu, Gość sakre ble napisał:

nie, nie weźmie. Relacje miedzy nią a jej rodzicami sądu nie interesują. Natomiast ciebie kicha piecze, ze jej rodzice pomagaja a ciebie twoja stara sooka i ojciec choy wykopali z chaty zaraz po 18 z gołym tyłkiem, zgadłem?

Kolejny szambo/nurek. natłuką pijaki biedoty, uchowają to a nie wychowają, i potem  chamstwo sie szerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscie
4 minuty temu, Gość Bbbb napisał:

 Gdzie Ty oczy miałeś takiego lenia brać. Jak był czas na studia to latała za chłopakami, a jak trzeba w domu zapiepszać przy bombelku to szybko do szkoły poszła i swojej  matce bombelka podrzuciła. 

był pazerny i się przeliczył, myślał ze się ustawi przy bogatej lekarskiej rodzinie, wsadził im zad do luksusowego domu nierób pyertolony i chciał się na nich ślizgać, ale dobrze że sie na nim poznali i wygonili z chałupy, założe się że rozwód z winy tego sebixa a  przyczyną rozwodu bylo jego nieróbstwo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Bbbb napisał:

Kolejny szambo/nurek. natłuką pijaki biedoty, uchowają to a nie wychowają, i potem  chamstwo sie szerzy.

chamstwo to od ciebie bije, samozwańcza adwokacino alimenciarza 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbbb
4 minuty temu, Gość goscie napisał:

był pazerny i się przeliczył, myślał ze się ustawi przy bogatej lekarskiej rodzinie, wsadził im zad do luksusowego domu nierób pyertolony i chciał się na nich ślizgać, ale dobrze że sie na nim poznali i wygonili z chałupy, założe się że rozwód z winy tego sebixa a  przyczyną rozwodu bylo jego nieróbstwo 🙂

Teraz lala będzie rozwódką z dzieckiem i nikt już tego nie ruszy . Bedzie z mamusią i tatusiem do usranej starości siedzieć. Może ją czasem kto przeleci i tyle jej szczęścia bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tango

Kochasz swojego syna ? Jak często go widujesz ? Zabierasz go na wycieczki ? Lubisz spędzać z nim czas ? Jak ma na imię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tango

Co trenuje ? Ma kolegów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yllllllly

Wiecie co, ja jestem spokojną osobą  i mało przeklinam, ale tu wręcz się ciśnie a usta "ja pierdo**  co za c**j".

swoją drogą, mało zarabiasz, prawdziwy mężczyzna zarabia więcej - jak mój mąż, który 1) zarabia 7,350 netto, 2) jest wspaniałym ojcem i, dziwne, nie ma w nosie dzieci, tak jak ty....

 biedne twoje dziecko, lepiej by wcale ojca nie miało niż takie zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Bbbb napisał:

Teraz lala będzie rozwódką z dzieckiem i nikt już tego nie ruszy . Bedzie z mamusią i tatusiem do usranej starości siedzieć. Może ją czasem kto przeleci i tyle jej szczęścia bedzie.

to tak samo jak ten sebix, moze czasem jakąś prostytutkę przeleci za kasę bo żadna normalna na takiego dziada i gołodopca się nie połasi. Będzie sam siedział w wynajmowanej melinie do usra/nej starości z pogardą wielu osób a co najwazniejsze wlasnego dziecka. Ona bedzie miała pocieche w dziecku, a jego dziecko nie chce znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yllllllly
25 minut temu, NaugthyBitch napisał:

Pewnie rodzice wynajmą jej drogiego prawnika, który rozjedzie Cię w sądzie i co miesiąc w zębach będziesz jej pieniądze na dziecko przynosił. Tak kończą takie substytuty facetów jak Ty. 

brawo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Bbbb napisał:

Teraz lala będzie rozwódką z dzieckiem i nikt już tego nie ruszy . Bedzie z mamusią i tatusiem do usranej starości siedzieć. Może ją czasem kto przeleci i tyle jej szczęścia bedzie.

lepiej być rozwódką z dzieckiem niż żoną takiej pijawki i zera 🙂 rodzice jej pomoga a on i jego starzy nie będą mieć dostepu do wnuka i cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Bbbb napisał:

Teraz lala będzie rozwódką z dzieckiem i nikt już tego nie ruszy . Bedzie z mamusią i tatusiem do usranej starości siedzieć. Może ją czasem kto przeleci i tyle jej szczęścia bedzie.

No jak widać autor to taki życiowy nieudacznik, od którego kobieta odeszła. Jego była ma wsparcie w rodzinie, a on co? Sam jak palec, frustrat wylewający swoje żale w internecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krupier
5 minut temu, Gość gosc napisał:

to tak samo jak ten sebix, moze czasem jakąś prostytutkę przeleci za kasę bo żadna normalna na takiego dziada i gołodopca się nie połasi. Będzie sam siedział w wynajmowanej melinie do usra/nej starości z pogardą wielu osób a co najwazniejsze wlasnego dziecka. Ona bedzie miała pocieche w dziecku, a jego dziecko nie chce znać.

Takie życie piękne twoje,  całe szczęście jest na tej ziemi taki darmowych dupeczek jak Ty masa. I szczerze to latają mi kolo ...a. 

Bo to ja w rękawie mam asa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbbb
2 minuty temu, NaugthyBitch napisał:

No jak widać autor to taki życiowy nieudacznik, od którego kobieta odeszła. Jego była ma wsparcie w rodzinie, a on co? Sam jak palec, frustrat wylewający swoje żale w internecie. 

odeszła bo leń i nie miał kto w domu przy dziecku robić. Do szkoły poszła haha, teraz wielka uczennica. Pozbył sie chłop próżniaka  bo takie sfiksowane lale nie nadają sie na matke i żone. Chłop sobie da rade, całe tabuny bab szukają faceta byle tylko który je chciał. Gwizdnie to przylecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Krupier napisał:

Takie życie piękne twoje,  całe szczęście jest na tej ziemi taki darmowych dupeczek jak Ty masa. I szczerze to latają mi kolo ...a. 

Bo to ja w rękawie mam asa 

Za to w majtkach niewiele masz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Bbbb napisał:

odeszła bo leń i nie miał kto w domu przy dziecku robić. Do szkoły poszła haha, teraz wielka uczennica. Pozbył sie chłop próżniaka  bo takie sfiksowane lale nie nadają sie na matke i żone. Chłop sobie da rade, całe tabuny bab szukają faceta byle tylko który je chciał. Gwizdnie to przylecą.

Przynajmniej ma dziewczyna ambicje. A autor co? Marne 4 tysiące zarabia, przecież to wstyd dla faceta. A nie, on facetem nie jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscie
3 minuty temu, Gość Bbbb napisał:

Pozbył sie chłop próżniaka  bo takie sfiksowane lale nie nadają sie na matke i żone. Chłop sobie da rade, całe tabuny bab szukają faceta byle tylko który je chciał. Gwizdnie to przylecą.

jasne, to nie on sie pozbył tylko jego wykopali teściowie z domu. takie zero ze nawet własnego lokum nie miał tylko żerował na żonie. Zagwizdac to sobie może w końcu jest fujarą, hahah. Takich nieudaczników i alimenciarzy bez własnego mieszkania kobiety nie szukają, bo gardzą nimi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbbb
1 minutę temu, Gość goscie napisał:

jasne, to nie on sie pozbył tylko jego wykopali teściowie z domu. takie zero ze nawet własnego lokum nie miał tylko żerował na żonie. Zagwizdac to sobie może w końcu jest fujarą, hahah. Takich nieudaczników i alimenciarzy bez własnego mieszkania kobiety nie szukają, bo gardzą nimi. 

gardzo, akurat, latają za nimi i po nogach sikają. Chłopak ma swoje mieszkanie i dom po dziadkach, latają koło niego na paluszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

O matko, po co te ceregiele? Bierz autorze syna na wychowanie a ex partnerka zapłaci ci te olbrzymie alimenty w wysokości 500zl i problem rozwiązany. Co ty na to? Już ci to rozwiązanie proponowano wyżej ale jakoś nie odniosleś się do tego. Nie wiemy co o tym sądzisz, czy porada była pomocna...no nie bądź taki, napisz coś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monifiq
1 godzinę temu, Gość Hejo napisał:

Moja ex chce podniesienia z 500 na 700, a jeżeli dobrze rozumiem to ona powinna dawać drugie tyle tak? No to sorry ale niech mi pokaże że wydaje 1400 na dziecko i że to są sensowne wydatki niezbędne do życia. Przecież takie dziecko dużo nie nie je jedynie ciuchy tarmosi i wyrasta no to ok. Ona twierdzi, że jej opieka to tez jest koszt, bo ona ma dziecko 24 na dobę pod opieką i musi mu gotować, prać, ogarniać przedszkole, chodzić do lekarza, brać L4 z pracy jak jest chory no ale bez jaj to chyba każda normalna matka robi więc jak ona to na kasę może przeliczać? Jak dla mnie to jest pazerna sucza. Moja mama też tak robiła ale w życiu nie słyszałem żeby to ojcu na kasę przeliczała. Ojciec pracował na dom, no bo byli małżeństwem, a mama kiedy trzeba było to się nami zajmowała i też pracowała, a ja analogicznie płacę alimenty czyli tak jak moj ojciec zarabiam na jej i dziecka utrzymanie no tak czy nie? więc moim zdaniem jesteśmy kwita. Teraz ona syna zapisała na jakieś treningi a ja mam za to bulić? przecież to nie jest mu do życia niezbędne jak jedzenie. To są fanaberie dodatkowe.

Jaką mam szansę na to że sędzia mi przyzna rację? Zarabiam 4000-4600 netto. Wkurfia mnie że ona chce się paść za moją kasę 

 

Ja bym panu podniosła. 

Moi rodzice rozwiedli się, wtedy tata płacił na nas po 250zl (na tamten czas to było dużo). Ale uczestniczył w naszym życiu, gdy któreś z nas chorowało dzielili się obowiązkami. Mama raz na jakiś czas pokazywała ojcu paragony za ciuchy, ale jak były podwyżki to tata sam dzwonił : "Anka woda poszła w górę to tam więcej dorzucę bo przecież chłopcy to się brudzą jak..". Oni po prostu przestali do siebie pasować, ale rodzina istniała. 

Życie samotnego rodzica jest farsa. Mieszkanie, rachunki, leki, bilety miesięczne, ciuchy, które zmienią się strasznie szybko, a jak dziecko ma zainteresowania to dlaczego ma rezygnować z np zajęć karate? Bo rodzice się rozwiedli? 

Dziecko nie może wiedzieć o sporze między wami to po pierwsze. Po drugie, jeżeli zacznie pan więcej uczestniczyć w życiu dziecka, samemu mu kupować ciuchy( osobiście doradze trzymanie paragonów, nie wiem jaka pana była jest :)) zabierać do kina, zajmować mu czas czytaniem i najważniejsze, DZIELIC SIE OPIEKA NA DWA MIESZKANIA, to dlaczego sąd miałby podnieść alimenty?

Nie zapominajmy że kobiety są czasami wredne i nakładają zemstę na byłym nad dobro dziecka 🙂

4000-4600.

duzo zależy ile ona zarabia, ale prosta kalkulacja. 

panu odchodzi z pensji 500zl. Dajmy że była zarabia 2000+500zl alimentów.

oplata mieszkania,(idą podwyżki), ciuszki, leki, JEDZENIE (A JAK ZDROWE TO CZESTO DROZSZE),  bilet mkesieczny/paliwo, zainteresowania, CHEMIA, ito. to już pieniądze się powoli kończą, a pan nadal ma 3.500-4000. tak, pan też płaci za mieszkanie, chemię, jedzenie. Odchodzą leki, transport dziecka, zainteresowania. Za 500zl, starczy na jedzenie, pranie, chemia dla malca itp(nie chce mi się wymieniać 3 raz tego samego co jest wyżej) ? To że maluch je mało nie oznacza że naje się ziemniaków z mięchem. Bo dziecko to witaminy, nabiał, przekąski które na dziejsze czasy nie są tanie. 

Proszę się tylko nad tym zastanowić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość hejo
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

to tak samo jak ten sebix, moze czasem jakąś prostytutkę przeleci za kasę bo żadna normalna na takiego dziada i gołodopca się nie połasi. Będzie sam siedział w wynajmowanej melinie do usra/nej starości z pogardą wielu osób a co najwazniejsze wlasnego dziecka. Ona bedzie miała pocieche w dziecku, a jego dziecko nie chce znać.

Ona właśnie już randkuje z takim jednym doktorkiem nudziarzem wdowcem bezdzietnym co z jej starą pracuje w przychodni. Jego żona zmarła 10 lat temu i tak zamulał sam a teraz stara mojej ex tam go zakręciła koło niej muła jepanego. Dziad o 15 lat od niej starszy. Ona 27, a on 42 kurfa no rzygam! Pajac z brodą u "barbera" wymuskaną, kłaki wycacane, wystylizowane jak jakiś  peedzio, marynareczki w karteczki, czerwone portki i pingle jak wojewódzki co najmniej hahahaha. Na fb same zdjęcia z jakichś wspinaczek, kajaków i wszedzie sam jak kufra jakis dzikus z buszu. Klata zrobiona wyćwiczona ale giry na beczce prostowane patykowate.  To jest facet?

Wiem, że pierwszy raz była z nim na randce na początku grudnia. Szybko się pozbierała sooka jedna. W kwietniu rozwód, a w grudniu randeczki, a taka załamana była ponoć ale ja na to mam też dowody i świadków i wszystko to powiem w sądzie, że 8 miesięcy po rozwodzie ona już się puszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbbb
8 minut temu, NaugthyBitch napisał:

Przynajmniej ma dziewczyna ambicje. A autor co? Marne 4 tysiące zarabia, przecież to wstyd dla faceta. A nie, on facetem nie jest. 

Ty byś chciała 4 koła zarabiać ale  za sprzątanie tyle nie płacą. Bidulo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej to zależy od wielu czynników . * Czy daje ci kontakt z dzieckiem jeżeli nie możesz się wybronić tym tak samo po drugie zależy od dochodu twego jeżeli masz swoje opłaty za mieszkanie musisz mieć faktury i czy jak płacisz czy dziecku nic nie brakuje . Jeżeli mieszka z innym lub z rodziną i za alimenty twoje przechodzą też na rodzinę żywi itp np. to nie powinni podwyższyć ci musisz być zdecydowany w sadzie czego oczekujesz a najlepiej jeszcze weź prawnika z urzędu lub płatnego i powiesz co i jak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscie
3 minuty temu, Gość Bbbb napisał:

gardzo, akurat, latają za nimi i po nogach sikają. Chłopak ma swoje mieszkanie i dom po dziadkach, latają koło niego na paluszkach.

nie pisal że ma, ale pewnie jeżdzisz do niego homosiu to wiesz 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscie
4 minuty temu, Gość gość hejo napisał:

Ona właśnie już randkuje z takim jednym doktorkiem nudziarzem wdowcem bezdzietnym co z jej starą pracuje w przychodni. Jego żona zmarła 10 lat temu i tak zamulał sam a teraz stara mojej ex tam go zakręciła koło niej muła jepanego. Dziad o 15 lat od niej starszy. Ona 27, a on 42 kurfa no rzygam! Pajac z brodą u "barbera" wymuskaną, kłaki wycacane, wystylizowane jak jakiś  peedzio, marynareczki w karteczki, czerwone portki i pingle jak wojewódzki co najmniej hahahaha. Na fb same zdjęcia z jakichś wspinaczek, kajaków i wszedzie sam jak kufra jakis dzikus z buszu. Klata zrobiona wyćwiczona ale giry na beczce prostowane patykowate.  To jest facet?

Wiem, że pierwszy raz była z nim na randce na początku grudnia. Szybko się pozbierała sooka jedna. W kwietniu rozwód, a w grudniu randeczki, a taka załamana była ponoć ale ja na to mam też dowody i świadków i wszystko to powiem w sądzie, że 8 miesięcy po rozwodzie ona już się puszcza.

puść się i ty, problem w tym, ze nie masz z kim, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria
3 minuty temu, Gość gość hejo napisał:

Dziad o 15 lat od niej starszy. Ona 27, a on 42 kurfa no rzygam! Pajac z brodą u "barbera" wymuskaną, kłaki wycacane, wystylizowane jak jakiś  peedzio, marynareczki w karteczki, czerwone portki i pingle jak wojewódzki co najmniej hahahaha. Na fb same zdjęcia z jakichś wspinaczek, kajaków i wszedzie sam jak kufra jakis dzikus z buszu. Klata zrobiona wyćwiczona ale giry na beczce prostowane patykowate.  To jest facet?

to jet albo prowokacja, albo ty nie masz mózgu.

tak ,to jest mężczyzna, ty natomiast nawet na miano faceta nie zasługujesz.

wolalabym takiego mężczyznę jak on z pensją 3,000, niż takiego tępaka jak ty z pensją 8,000. a wiesz dlaczego?

 bo ja nie jestem zależna finansowo od nikogo, bo też dobrze zarabiam i nie musze prosić męża o kasę,  a poza tym dla mnie w związku nie chodzi o pieniądze, ale o bycie z kimś na poziomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria
8 minut temu, Gość Monifiq napisał:

Ja bym panu podniosła. 

Moi rodzice rozwiedli się, wtedy tata płacił na nas po 250zl (na tamten czas to było dużo). Ale uczestniczył w naszym życiu, gdy któreś z nas chorowało dzielili się obowiązkami. Mama raz na jakiś czas pokazywała ojcu paragony za ciuchy, ale jak były podwyżki to tata sam dzwonił : "Anka woda poszła w górę to tam więcej dorzucę bo przecież chłopcy to się brudzą jak..". Oni po prostu przestali do siebie pasować, ale rodzina istniała. 

Życie samotnego rodzica jest farsa. Mieszkanie, rachunki, leki, bilety miesięczne, ciuchy, które zmienią się strasznie szybko, a jak dziecko ma zainteresowania to dlaczego ma rezygnować z np zajęć karate? Bo rodzice się rozwiedli? 

Dziecko nie może wiedzieć o sporze między wami to po pierwsze. Po drugie, jeżeli zacznie pan więcej uczestniczyć w życiu dziecka, samemu mu kupować ciuchy( osobiście doradze trzymanie paragonów, nie wiem jaka pana była jest :)) zabierać do kina, zajmować mu czas czytaniem i najważniejsze, DZIELIC SIE OPIEKA NA DWA MIESZKANIA, to dlaczego sąd miałby podnieść alimenty?

Nie zapominajmy że kobiety są czasami wredne i nakładają zemstę na byłym nad dobro dziecka 🙂

4000-4600.

duzo zależy ile ona zarabia, ale prosta kalkulacja. 

panu odchodzi z pensji 500zl. Dajmy że była zarabia 2000+500zl alimentów.

oplata mieszkania,(idą podwyżki), ciuszki, leki, JEDZENIE (A JAK ZDROWE TO CZESTO DROZSZE),  bilet mkesieczny/paliwo, zainteresowania, CHEMIA, ito. to już pieniądze się powoli kończą, a pan nadal ma 3.500-4000. tak, pan też płaci za mieszkanie, chemię, jedzenie. Odchodzą leki, transport dziecka, zainteresowania. Za 500zl, starczy na jedzenie, pranie, chemia dla malca itp(nie chce mi się wymieniać 3 raz tego samego co jest wyżej) ? To że maluch je mało nie oznacza że naje się ziemniaków z mięchem. Bo dziecko to witaminy, nabiał, przekąski które na dziejsze czasy nie są tanie. 

Proszę się tylko nad tym zastanowić. 

brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

on nie ma mózgu bo to zwykły sebix, wystarczy popatrzec na słownictwo 🙂 nie dziwię sie że się go pozbyli, nie pasował do lekarskiej rodziny. A ona bardzo dobrze ze zapoznała doktora, dziecko bedzie miało ojca na poziomie a nie cha/ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość hejo
14 minut temu, Gość Bbbb napisał:

gardzo, akurat, latają za nimi i po nogach sikają. Chłopak ma swoje mieszkanie i dom po dziadkach, latają koło niego na paluszkach.

kto ma dom po dziadkach? Ja niczego w życiu nie dostałem na wszystko musialem sam zarobić i dlatego doceniam wartość pieniądza i nie jest mi lekko daj księżniczce ot tak 500zł na rozpziertol. 

Mieszkaliśmy razem na wynajmie. Ona robiła na cały etat i ja też i dawalismy radę ale księżniczka miała dwie lewe rączki do wszystkiego i jej się kurfa zachciało rządzić, bo ona po 8 godzinach i ja po 8 godzinach roboty i ona oburzona że ma obiad zrobić, bo ona też pracuje

noooo! ale chwileczkę ile ty zarobisz, a ile ja? Ja przynosilem właśnie ponad 4 koła, a ona 3 koła no to sory bardzo! i to za przekładanie papierków w biurze. No to ona że chce iść na magisterkę żeby lepiej zarabiać no to jej powiedziałem że jak sobie opłacisz szkołę, dalej będziesz robić na etacie plus ogarniesz dom, dzieciaka i żarcie ze względu na to że mniej zarabiasz to droga wolna! rób nawet doktorat ale właśnie albo ogarniasz wszystko na tip top po pracy którą masz albo przynosisz tyle kasy ile ja i się dzielimy obowiązkami ale kasa cała do domowego budżetu, a kasa na szkołę to nie wiem, weź se skołuj, bo z naszej na to nie pójdzie. Czysty uczciwy układ ale księżniczka nie i choooy! no to sory ale ja sobą pomiatac nie dam ani za bankomat robić nie będę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbbb
9 minut temu, Gość goscie napisał:

nie pisal że ma, ale pewnie jeżdzisz do niego homosiu to wiesz 😉

Bardzo dobrze wiem. Starzy tej dziewuchy to mogą jego starym buty czyścic i po gazete latać. Gdybyś byś wiedziała gdzie on mieszka to tez bys latała. A on takie jak Ty  wodą leje żeby mu trawy w ogrodzie nie deptały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

500 to mało, Sąd podniesie. Jeśli była opiekuje się dzieckiem to często sąd dzieli koszty, że rodzic opiekujący się dzieckiem płaci 30%, a drugi rodzic 70%. Myślę, że z fakturami do sądu nie będzie problemu, jedzenie, ciuchy, zabawki, zajęcia dodatkowe, a nawet rachunki (bo ona może twierdzić, że płaci rodzicom np. 700 złotych, więc 350 za dziecko), wymiana mebli, zasłon w pokoju dziecka raz na jakiś czas, odmalowanie pokoju (niech to będzie 1200 rocznie, to kolejne 100 zł miesięcznie), obiady w szkole, przybory, książki, wycieczki,  ziarnko do ziarnka i bez problemu wyjdzie duża kwota. 

Ps." W ocenie Sądu fakt, że świadczenie wychowawcze z programu 500+ nie ma wpływu na zakres świadczeń alimentacyjnych oznacza także, że nie wlicza się tej kwoty do dochodów rodziny". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×