Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arnold 23

CZY ONA OKŁAMAŁA MNIE, ZE BYŁA DZIEWICĄ?

Polecane posty

Gość Arnold 23

Mam od pół roku dziewczynę, ma 19 lat, ja mam 23 i zastanawiam się, czy mogła mnie okłamać i przede wszystkim- dlaczego??? Przed nią miałem dwie partnerki, pierwsza dziewica, druga nie i jeżeli chodzi o porównanie dziewic, to własnie u tej pierwszej było czuć, ze jest dziewicą, były trudnosci przy pierwszym razie, a po krwawienie. A ta obecna, no widzę, zę pojęcia o seksie to ona nie ma, ale nasz pierwszy raz wyglądał tak, że nie czułem żadnego oporu kochajac się z nią, a i po wszystkim nawet jednej kropli krwi! No i mnie to niepokoi. Nie chodzi mi o samo dziewictwo, bo dla mnie znaczenia to nie ma, ale o fakt, dlaczego kłamała, dlaczego by mnie oszukała wiedząc, ze dla mnie znaczenia nie ma, czy jest dziewicą, czy nie. Co sądzicie, bo tracę zaufanie i niechęć zaczynam czuć, podejrzewając, ze przyczyna kłamstwa może być jakaś bardzo powazna, no przecież mam porównanie seksu fizycznie z dziewica i z nią i ja nie odczułem żadnego rozdziewiczania, jedynie jej nieporadność i spięcie podczas seksu, ale nic fizycznie nie wskazywało na to, ze jest dziewicą. Co sadzicie, Kobiety? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

Nie uczyli was na biologii lub wdż że błony dziewicze mają różne grubości i kształty otworów. U niektórych kobiet pierwszy raz to będzie krwawa rzeź a u innych zero oporu. Dziewczyna mogła nawet przerwać błonę tamponem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnold 23

Uczyli, ze sa różne błony, ale w książce do biologii było napisane, zę rozerwanie błony powoduje ból i krwawienie, a z nią był seks jak z kobietą, która współzyła fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Błony dziewicze są różne i różniste. Dlatego. Mogła też przebić sobie tamponem na przykład. Ja byłam dziewica a ani bólu, ani oporu, ani krwi ... I jak to wyjaśnisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Błony dziewicze są różne i różniste. Dlatego. Mogła też przebić sobie tamponem na przykład. Ja byłam dziewica a ani bólu, ani oporu, ani krwi ... I jak to wyjaśnisz. 

Dokładnie. U mnie było tak samo.

6 godzin temu, Gość Arnold 23 napisał:

Uczyli, ze sa różne błony, ale w książce do biologii było napisane, zę rozerwanie błony powoduje ból i krwawienie, a z nią był seks jak z kobietą, która współzyła fizycznie.

Tak, tak, bo po rozerwaniu błony z pochwy robi się wiadro. Jak już to rozerwanie błony może powodować ból i krwawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnold 23

Stosuje tampony od 12 roku życia- z tego, co wiem, bo podpasek nie lubi. Czy błona to taki pierścień wokół wejścia do pochwy? Bo ona coś takiego ma cały czas, jakby taki pierścień dookoła wejścia, taka obrączka- tak bym to przyrównał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygnoju

zaglądałeś tam przez lupę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

Może jej błona ma duży centralny otwór i jest elastyczna. Wtedy może nawet jej nie przerwałeś i nie było przez to kropli krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×