Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paris

Do prowadzących działalnośc gospodarczą

Polecane posty

Gość paris

Nawet milion złotych kary za brak wpisu do rejestru BDO. Czas - do końca roku. Która z was ma to już za sobą (te formalności)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja w poniedziałek wysyłam wniosek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Ja w poniedziałek wysyłam wniosek. 

Wniosek wysyłasz elektronicznie? Ja dopiero niedawno dowiedziałam się o tym wymogu i w poniedziałek z rana idę do urzędu. Napisz w skrócie: co zawiera taki wniosek? Czy tam się podaje jakiego rodzaju będziemy wytwarzać odpady i w jakiej ilości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od tego jaką prowadzisz działalność i jakie odpady produkujesz zależy, które działy należy wypełnić. 

Polecam skonsultować się z firmą z Twojego regionu, która odbiera odpady niebezpieczne/medyczne, ona podpowie jakie odpady pod jaki kod przyporządkować, tak będzie łatwiej wypełnić wniosek. Od takiej firmy dowiesz się najwięcej-czy musisz się rejestrować itp. 

I szczerze? Wizyta w urzędzie to strata czasu. Organ, który grozi kolosalnymi karami, narzuca termin, a nie potrafi udzielić informacji, bo oni tam nic nie wiedzą. Na początku przy każdym telefonie dostawałam sprzeczne informacje, których absolutnie nie chciano wysłać mi na maila( chciałam mieć w razie "w" podkładkę czarno na białym, że to informacja urzędowa a nie mój wymysł), a od jakichś 2 tygodni już  nikt tam nawet nie odbiera. Jednym słowem cyrk. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja pojechałam do Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach mieszkam na Śląsku. To jest po prostu chore. Od stycznia będę podnosić ceny pewnie nie tylko ja. Jak na to wszystko zarobić, 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wpisywać się śmieciuchy śmierdzące 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×