Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zuzanna

KornelaMLM

Polecane posty

Gość Zuzanna

Co sądzicie o jej nowym przedsięwzięciu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ma dużo obserwatorów i młode dziewczyny, tak więc znajdą się głupie by w to się wciągnąć. Śmieszne to trochę, wróciła do Polski by zajmować się czymś takim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Ma dużo obserwatorów i młode dziewczyny, tak więc znajdą się głupie by w to się wciągnąć. Śmieszne to trochę, wróciła do Polski by zajmować się czymś takim...

Trudno o sensowna prace, jak sie ostatnich kilka lat przebimbalo pracujac w sklepie z ciuchami. Miala tyle mozliwosci, to z zary do burberry, a potem na macierzynski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulacebula
9 minut temu, Gość aga napisał:

Trudno o sensowna prace, jak sie ostatnich kilka lat przebimbalo pracujac w sklepie z ciuchami. Miala tyle mozliwosci, to z zary do burberry, a potem na macierzynski.

Teraz jest network manager, szkoleniowiec beauty i pomaga zarabiać 😂 Pełne imię i nazwisko na Instagramie widnieje 😉 Ach, jak to brzmi dumnie i światowo. Może dorobi się Mercedesa za te sukcesy 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Widac tam same mlode siksy pracuja. Jak dla mnie to taki drugi avon. Tylko nowszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A gdzie ona teraz mieszka w tej swojej rodzinnej wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Holly

Napisała na stories że spotkania są codziennie. Siedzenie z córką jej się znudziło. Businessman 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
21 minut temu, Gość Ulacebula napisał:

Teraz jest network manager, szkoleniowiec beauty i pomaga zarabiać 😂 Pełne imię i nazwisko na Instagramie widnieje 😉 Ach, jak to brzmi dumnie i światowo. Może dorobi się Mercedesa za te sukcesy 😁

Jak w FM 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

co to za żenada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pod wczorajszym zdjęciem z tymi kosmetykami pojawiło się sporo nieprzychylnych komentarzy na temat produktów, które Kornela reklamuje... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Pod wczorajszym zdjęciem z tymi kosmetykami pojawiło się sporo nieprzychylnych komentarzy na temat produktów, które Kornela reklamuje... 

I które szybko zniknęły. Usuwa je jakby problem miał zniknąć 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bloo

A mnie rozbawiło jak mówiła na story, że zajmuje się międzynarodowym projektem i powtórzyła to dwa razy 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
5 minut temu, Gość Bloo napisał:

A mnie rozbawiło jak mówiła na story, że zajmuje się międzynarodowym projektem i powtórzyła to dwa razy 😃

No przecież! Mówi tak jakby była dyrektorem prestiżowej międzynarodowej firmy 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Bloo napisał:

A mnie rozbawiło jak mówiła na story, że zajmuje się międzynarodowym projektem i powtórzyła to dwa razy 😃

Zawsze te g... prace sa opisywane przez wielkie slowa, najlepiej po angielsku, zeby brzmialo bardziej swiatowo.

Mnie najbardziej smieszy, jak ona zacheca nowy narybek, ze jak chca dorobic naprawde dobra kaske, to zeby przyjsc na spotkanie. Co ona ma na mysli, mowiac dobra kasa? 500 zl po 2 latach bawienia sie z tym? Wiadomo, ze werbuje ludzi, bo sama chce zarobic, ale nie wiem jak wam, mi by zadna kolezanka nie wcisnela tych magicznych kolagenow. Nie znosze sprzedazy typu avon, jakies garnki, pojemniki tupperware i inne katalogowe syfy. Przeciez to jest takie upierdliwe jak telemarketing. Namowic kogos, zeby kupil te smieszne produkty za zbyt wysoka cene, to trzeba sie naprawde nameczyc. A nawet jak ktos raz kupi z uprzejmosci, to nie znaczy, ze zostanie stalym klientem. Takie MLM-y, katalogi itp. to mi sie kojarza z zajeciem znudzonych kur domowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghajsja
24 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Zawsze te g... prace sa opisywane przez wielkie slowa, najlepiej po angielsku, zeby brzmialo bardziej swiatowo.

Mnie najbardziej smieszy, jak ona zacheca nowy narybek, ze jak chca dorobic naprawde dobra kaske, to zeby przyjsc na spotkanie. Co ona ma na mysli, mowiac dobra kasa? 500 zl po 2 latach bawienia sie z tym? Wiadomo, ze werbuje ludzi, bo sama chce zarobic, ale nie wiem jak wam, mi by zadna kolezanka nie wcisnela tych magicznych kolagenow. Nie znosze sprzedazy typu avon, jakies garnki, pojemniki tupperware i inne katalogowe syfy. Przeciez to jest takie upierdliwe jak telemarketing. Namowic kogos, zeby kupil te smieszne produkty za zbyt wysoka cene, to trzeba sie naprawde nameczyc. A nawet jak ktos raz kupi z uprzejmosci, to nie znaczy, ze zostanie stalym klientem. Takie MLM-y, katalogi itp. to mi sie kojarza z zajeciem znudzonych kur domowych.

A do czego miała wrócić? Miała pójść pracować do sklepu u siebie na wsi? Dorabia do tego mlm wielka ideologie, i udaje wielka panią ą ę. Wrócić do kraju po tylu latach i cieszyć się z werbowania naiwnych ludzi do jakiejś piramidy finansowej. Jeszcze trochę, i będziemy czytać na jej ig magiczne teksty „W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa - nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość.
Ja cały czas walcze i coraz to wiecej wygrywam dzięki sile i "LR". To akurat widziałam u znajomego 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Biedna, myśli,że biznes życia robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ndjjdjd

MOPS 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wigilia na WYSOKIM SZCZEBLU 🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wpisała sobie na insta 'przedsiebiorca', ale nie ma jej w CEiDG, żałosna osoba, wielka biznesłumen 😅 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gości

Wstąpiła do jednej, sekt piramid finansowych , obiecują jej kupę hajsu, której nigdy nie zobaczy, a ta wierzy, że jest przedsiębiorcą 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Wigilia na WYSOKIM SZCZEBLU 🤣🤣🤣🤣🤣

No i niech ktos powie, ze Kornela nie ma mentalnosci wiesniaczki. Jak nie jakies dziwaczne “moj” o Patryku, buty ja obgryzaja, chodzi do kosmetyczki “robic piety”, to teraz Wigilia na wysokim szczeblu. Coz za zaszczyt ja kopnal, mogla uscisnac dlon prezesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 27.12.2019 o 10:53, Gość Gosc napisał:

No i niech ktos powie, ze Kornela nie ma mentalnosci wiesniaczki. Jak nie jakies dziwaczne “moj” o Patryku, buty ja obgryzaja, chodzi do kosmetyczki “robic piety”, to teraz Wigilia na wysokim szczeblu. Coz za zaszczyt ja kopnal, mogla uscisnac dlon prezesa.

A ten prezes ma ją w dupie, najważniejsze to wmawiać takim ludziom jak ona, że dorobią się willi z basenem 😂😂😂. Ona wielka bYznesłomen 🤣😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo na tym polegają te całe mlm, aby wszyscy uwierzyli że na tym można zrobić dobry interes, że zrobią z ciebie biznesmena, a tak na prawdę polega to na chamskim wciskaniu drogiej pielegnacji, która ma niby czynić cuda, a tak na prawdę to już lepsze kosmetyki w drogerii kupisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×