Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Prezenty pod choinkę 2019 - co dzieci dostaną od was

Polecane posty

Gość Gosc

Pochwalcie się, co kupiliscie waszym dzieciom pod choinkę? 

Na pewno dostaną prezenty również od innych, ale ile przeznaczyliscie kasy na prezenty od was? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Od nas rodziców lalkę lol omg,  teraz to jest na topie. Koszt 250zł. Strasznie droga rzecz, nie warta swojej ceny. Ale to gwiazdka, córcia zasłużyła na wymarzony prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Od nas rodziców lalkę lol omg,  teraz to jest na topie. Koszt 250zł. Strasznie droga rzecz, nie warta swojej ceny. Ale to gwiazdka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933

LA lalle.. Już 3 lata mnie o nią prosiła..😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A i ubranka dla lalalli którą dostała na urodziny.(gość wyżej mi przypomnial;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no.... te starsze to już chyba zasługują na ludzinę. żeby sobie złowić. świeżą. upolujemy zaraz po weekendzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

prezenty dostana tylko od nas,bo nie mamy rodziny blisko. Mlodszy dostanie duzego t-rexa bo jest na etapie dinozaurow, a starszy dostanie słuchawki bezprzewodowe do komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Córka lat 3 dostanie od nas to co napisała w liście do Mikołaja, czyli:

Tor kaskaderski z bajki Blaze Megamaszyny

LEGO Duplo straż pożarna

Maskotkę kaczki Daisy

Oprócz tego co było w liście dostanie książki 🙂

 

Od reszty rodziny: Duplo z Minnie, drewniana kuchnie + akcesoria, łyżwy, zestaw do zabawy w fryzjera i pewnie jeszcze jakieś drobiazgi o których nie wiemy 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIN

Moja córcia dostanie ode mnie zestaw lalek barbie,do tego Kena, czerwony samochodzik na pilota i cały stos drobnych dupereli, od dziadków baby alive, od cioć pieska Hafika i duży zestaw artystyczny w drewnianej walizce. To tyle o czym wiem 😉 Coraz bardziej uważam, że.dostanie staniwczo za dużo... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnka
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Córka lat 3 dostanie od nas to co napisała w liście do Mikołaja, czyli:

Tor kaskaderski z bajki Blaze Megamaszyny

LEGO Duplo straż pożarna

Maskotkę kaczki Daisy

Oprócz tego co było w liście dostanie książki 🙂

 

Od reszty rodziny: Duplo z Minnie, drewniana kuchnie + akcesoria, łyżwy, zestaw do zabawy w fryzjera i pewnie jeszcze jakieś drobiazgi o których nie wiemy 

 

 

Zapomniałam o sterowanym autku 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnka
8 minut temu, Gość KIN napisał:

Moja córcia dostanie ode mnie zestaw lalek barbie,do tego Kena, czerwony samochodzik na pilota i cały stos drobnych dupereli, od dziadków baby alive, od cioć pieska Hafika i duży zestaw artystyczny w drewnianej walizce. To tyle o czym wiem 😉 Coraz bardziej uważam, że.dostanie staniwczo za dużo... 

Ja nie myślę, że to za dużo 🙂

moja córka również dostanie dużo ale to w zasadzie zabawki na cały rok. Latem ma urodziny i jeszcze wtedy dostaje sporo prezentów ale oprócz tego nie kupujemy prawie żadnych zabawek oprócz drobiazgów typu uzupełnienie ciastoliny, kolorowanki, kredki, farby, małe książeczki, jakieś jogurty z figurkami itp takie duże, porządne zabawki dostaje tylko dwa razy w roku: na urodziny i święta Bożego Narodzenia więc szaleje bez wyrzutów sumienia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Syn 7 lat - szachy z marmuru "bitwa pod Grunwaldem" z figurkami rycerzy polskich i krzyżackich, serię książek o początkach Polski i o rycerzach, dwie duże statuetki templariuszy, wielki plakat ze szpitalnikami, drewniany miecz i tarczę oraz tunikę rycerską z orłem Piastów, Atlas historyczny, Lego szpital, kula plazmowa, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Syn 7 lat - szachy z marmuru "bitwa pod Grunwaldem" z figurkami rycerzy polskich i krzyżackich, serię książek o początkach Polski i o rycerzach, dwie duże statuetki templariuszy, wielki plakat ze szpitalnikami, drewniany miecz i tarczę oraz tunikę rycerską z orłem Piastów, Atlas historyczny, Lego szpital, kula plazmowa, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dziadków fortepian- wiadomo, zabawka. Od drugiej babki robota tańczącego . Ma 3 lata. Od nas... W sumie na święta jako tako nic. Nie obchodzimy świat. Mimo że i tak moi rodzice i teściowie nas odwiedza, to nie będzie to typowo świąteczne. Dla nich tak, dla nas zwykła wizyta wcześniej zapowiedziana. 

Córka od nas zwykle dostaje to o co prosi bez okazji. Jesteśmy an zakupach, zobaczy coś, poprosi a nas stać to ok. Ewentualnie prezenty dostaje na urodziny czy inne ważne momenty - jak zaczęła sikac na nocnik czy coś co było dla niej trudne a się odważyła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koja

My w tym roku kupiliśmy naszej 10 latce komplet pościeli z myszka Minnie i worek/plecak na wycieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Narazie zamówiłam kapcie z Zygzakiem (etap miłości do bajki Auta...) i kupiłam malowankę z typowo świątecznymi rysunkami. Maż zamówił na Alli klocki, ale nie jestem pewna, czy dojdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Córka 3 lata: dostanie krzeselko do karmienia dla lalki, od rodziny: kroliczek Tusia, drewniany zestaw Doktor (akcesoria medyczne), ukladanka magnetyczna Goki.

Syn 6 lat: Lego technic samochód terenowy, od rodziny: globus interaktywny, zestaw plastyczny Aquarelum, i musimy jeszcze kupić coś związanego z piłką nożną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynaczka

Corka 11 lat (prawie) dostanie to o co prosila w liscie do "Mikolaja" 😉 : czyli Pianino elektryczne Yamaha i ksiazki (rozne serie, w sumie ok 20 sztuk) 

Oprocz tego kupilismy jej sami z siebie kilka drobazgow (w liscie napisala ze nie ma pomyslu bo wszystko ma i ze moze ja "Mikolaj" czyms zaskoczy 😉 😄 )  : zestaw do paznokci Lily England (etui z nozyczkami, pilniczkiem, obcinarka, pincetka i patyczkami do skorek), gre na wieczor pizamowy z kolezankami, drzewko na bizuterie, kalednarz z kotami... plus slodycze ktore lubi 🙂 

Mysle ze troche duzo tego, ale nie potrafie sie opanowac i caly czas jeszcze cos zamawiam ... dobrze ze Swieta juz niedlugo bo chyba bym zbankrutowala 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lois

Moj synek na swiat przychodzi w marcu dopiero, wiec prezent dla niego byl zupelnie spontaniczny, a mianowicie mieciutki i cieplutki pajacyk, taki "z wyzszej polki".

Dla siostrzencow za to mam lalki LOL suprise i zestaw do rysowania (dziewczyny 3 i 6 lat), a dla chlopca 8lat kupilam jego wymarzony zestaw lego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

U nas corka 4 lata dostanie 2 laleczki l.o.l. surprise, cry baby, ...enke Belli z pieknej i bestii plus korona itp , zestaw do stylizacji wlosow  z suszarka, lusterkiem,  jakimis spineczkami i gumkami, pluszowa elze z krainy lodu, kapcie i ...enke l.o.l. plus jakies slodycze.

Syn 5 lat dostaje zestaw lego ninjago, garaz hot wheels i nintendo switch, 4 gry, 2 pady plus 2 male kierowniczki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wpjerdol ruzgom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak czytam i chyba ludzie oszaleliście. Na co dzieciom tyle zabawek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Syn 6 lat i corka 8 lat dostana w tym roku po tablecie. Zabawki zaraz sa rzucane w kąt. Mało wychowawcze - wiem, ale uzywane z umiarem chyba nie zaszkodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bee

Syna ma 13 miesięcy, od nas dostanie drewnianego słonika do ciągnięcia. Od dziadków i chrzestnego rowerek biegowy a od chrzestnej pianinko. Od moich rodziców i siostry z rodziną pewnie też coś ale nie wiem co bo mnie nie pytali co mały chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Tak czytam i chyba ludzie oszaleliście. Na co dzieciom tyle zabawek???

Żebys sie głupio pytała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffffffff

Nasz syn, 13 lat, dostanie nowy telefon bo stry ledwo zipie. to wie, ze to dostanie, ale jako ze stary jeszcze sie  jakos trzyma, to dlatego dostanie pod choiunke. to jest glowny prezetn ale nie jedyny, bo to cos koniecznego, weic nie typowy prezent. telefon ukazal sie jako nowosc na poczatku 2018, kupilam 2 tygodnie temu na amazon i zaplacilismy £160. Poza tym syn dostanie ju jako typowe prezenty dwie ksiazki, laczna cena ksiazek £17.  i dostanie czekoldki i zelki rozne ktore moze jesc - on nie moze nic z mlekiem, slodycze w sumie  jakos £10-12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salamandra
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Syn 6 lat i corka 8 lat dostana w tym roku po tablecie. Zabawki zaraz sa rzucane w kąt. Mało wychowawcze - wiem, ale uzywane z umiarem chyba nie zaszkodzą.

dobry pomysl. nie uwazam, ze malo wychowawcze. zreszta, osiem lat to najwyzsza pora  na jakigos tableta lub laptopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ykate
Dnia 18.12.2019 o 08:44, Gość Koja napisał:

My w tym roku kupiliśmy naszej 10 latce komplet pościeli z myszka Minnie i worek/plecak na wycieczki.

plecak i posciel to raczej cos niezbednego a nie jako prezxent, moze dokupcie ksiazke, slodycze, lub dajcie jej jeszcze z 50 zlotych ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwi

U nas 8lat corka lego friends plus cos słodkiego a mały 18 miesiecy taka kierownica z przyciskami wiem ze babcie i dziadki tez cos kupuja plus ciocie ale to niespodzianka... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc123
2 godziny temu, Gość fffffffffffffffffffff napisał:

Nasz syn, 13 lat, dostanie nowy telefon bo stry ledwo zipie. to wie, ze to dostanie, ale jako ze stary jeszcze sie  jakos trzyma, to dlatego dostanie pod choiunke. to jest glowny prezetn ale nie jedyny, bo to cos koniecznego, weic nie typowy prezent. telefon ukazal sie jako nowosc na poczatku 2018, kupilam 2 tygodnie temu na amazon i zaplacilismy £160. Poza tym syn dostanie ju jako typowe prezenty dwie ksiazki, laczna cena ksiazek £17.  i dostanie czekoldki i zelki rozne ktore moze jesc - on nie moze nic z mlekiem, slodycze w sumie  jakos £10-12

tu jest Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×