Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gosc_gosc

Baba z dzieckiem

Polecane posty

Witam. Czy są panowie, którzy naprawdę potrafią pokochać i być z kobietą, która ma dziecko? Czy wiek tutaj gra rolę? Mam 22 lata, wiem, że nie każdy chce chować czyjeś dziecko, ale czy są szanse? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Może jakiś rozwodnik też z dzieckiem, pewnie że tacy też są, powodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Jak się bardzo spodobasz to zaakceptuje się też wszystko co Ty kochasz i kogo (oprócz innego faceta oczywiście). No i tylko pytanie, jak to by było z widywaniem ojca Twojego dziecka. To trudny temat. Oraz czy dziecko polubi czy nie.

No niestety jest parę rzeczy, które są trudniejsze do przejścia zaakceptowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szanse są ale lepiej zagrać w lotka, tam są większe szanse. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatko90

Dziecko mimo że będziesz go wychowywał, kiedyś powie ci ze nie jesteś jego ojcem. Zawsze będziesz tym gorszym no tata to taki i taki. Nie pchaj się sam w bagno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

bo od poczatku trzeba myśleć, że to dziecko to dziecko jego mamy, nie inaczej, inaczej jak dziecko adopotowane, czyli nie Twoje, nie wiem jak jest w praktyce. Czy można je tak pokochac jak swoje czy nie. Od początku trzeba by to sobie ułożyć w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Kobieta która ma dziecko a w pobliżu nie ma ojca, była zła kobieta dla ojca dziecka. Z tego powodu on musiał odejść a kobieta jak zwykle dostała prawa i alimenty. Jeżeli była złą kobieta dla jednego to będzie dla kolejnego, ucz się błędach innych autorze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

bagnem jest też pokochać kogoś, przecież nie wiesz co z tego wyjdzie, a takie panny bez dzieci wcale niekoneicznie są normalne, przynajmniej ja takiej z którą się bym dogadał nie spotkałem, ale z dziećmi owszem da się z nimi rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Kobieta napisał:

Kobieta która ma dziecko a w pobliżu nie ma ojca, była zła kobieta dla ojca dziecka. Z tego powodu on musiał odejść a kobieta jak zwykle dostała prawa i alimenty. Jeżeli była złą kobieta dla jednego to będzie dla kolejnego, ucz się błędach innych autorze. 

Słucham? A to zawsze jest wina kobiety? Chociaż facet nie szanowal mnie, obrazal, miał w dupie to ja byłam ta zła? Sami szowinisci widzę na tym świecie są 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista
1 godzinę temu, Gosc_gosc napisał:

Słucham? A to zawsze jest wina kobiety? Chociaż facet nie szanowal mnie, obrazal, miał w dupie to ja byłam ta zła? Sami szowinisci widzę na tym świecie są 

Facet ewidentnie ma cię w doopie i źle cię traktuje a ty uprawiasz z nim seks i jeszcze dajesz się zapylić. Miej pretensje sama do siebie.

Dlatego właśnie nie szkoda mi samotnych matek, bo w 99% przypadków to jest ich wina. Same lecą na przystojniaków i bad boyów którzy nie myślą o niczym poważnym, dają się im zapłodnić a potem płacz.

Samotne matki zostają samotnymi matkami z własnej winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

musiałabyś być 10/10.. sorry, ale należysz już do podkategorii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuń

Bachor z wozu Chłop i lżej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor

Szczerze to żaden facet nie weźmie kobiety z dzieckiem na poważnie, chyba że jest mocno zdesperowany, sam jest dzieciaty, albo jest dużo dużo starszy (myślę że taki facet 40-50 lat mógłby się skusić na ładną 20latkę, nawet jeśli ma ona dziecko).

I nawet uroda 10/10 niewiele tu pomoże. Dziecko to za wielka przeszkoda.

Oczywiście do seksu pewnie wciąż możesz łatwo kogoś znaleźć, ale na poważny związek bym nie liczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleryna
5 godzin temu, Gosc_gosc napisał:

Witam. Czy są panowie, którzy naprawdę potrafią pokochać i być z kobietą, która ma dziecko? Czy wiek tutaj gra rolę? Mam 22 lata, wiem, że nie każdy chce chować czyjeś dziecko, ale czy są szanse? 

 

nikt z rozumem nie bierze baby z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

Nie szanujecie ludzi. Ani samotnych matek, ani ich dzieci, ludzi starszych, zwierząt. Nikogo i niczego, tak wynika z tego co tu jest opisywane. Jedyna słuszna droga Waszym zdaniem, to dwoje młodych, ładnych, zdrowych i bogatych ludzi. Płci przeciwnej. Inaczej to nie do zaakceptowania. Ale! Życie tak nie wygląda, czlowieczy los rządzi się swoimi prawami. Na szczęście. Trzeba myśleć mniej schematycznie i się nie bać, tego co życie przyniesie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uggggli

Kobieta z dzieckiem nie ma co liczyć na poważny związek. Singielki mają problem z tym a co dopiero dzieciate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghhjjkkl

Już się naszczekałaś wywłoko która lata za żonatym i dzieciatym? Uważaj bo ochrypniesz od tego szczekania patologio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość uggggli napisał:

Kobieta z dzieckiem nie ma co liczyć na poważny związek. Singielki mają problem z tym a co dopiero dzieciate.

tylko ku/rwy mają problem, normalne kobiety nie mają nawet te z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy80

Rozwódka z dzieckiem jest raczej dla zdesperowanego starego kawalera Janusza albo Mariana obszczymura z osiedla. Zresztą nie rozumiem jak w wieku 22 lat można zostać sama z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etewrtrewt

Szanse są, istnieje wiele takich związków. Jasne, ze rodzi to różne wyzwania jak budownanie relacji dziecka z ojczymem, kontakt z biologicznym ojcem itp. Ale nie są to przeszkody nie do pokonania. Osoby bezdzietne też miewają różne problemy. powiem więcej: alkoholicy i przemocowcy też wchodzą w związki, choć w teorii każda powie, że by takiego nie chciała. Osoby obciążone chorobami np. wirusem hiv też - chociaż nikt nie szuka osoby chorej do związku. Życie pisze różne scenariusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
6 godzin temu, Gość poleryna napisał:

nikt z rozumem nie bierze baby z dzieckiem

Nie każdy facet jest płodny więc nie generalizuj 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Śmiać mi się chce, znam tyle kobiet które znalazły faceta mając dziecko, mężczyzn też znam ale nie ten temat. Znam dwie kobiety co wyszły za mąż a miały dwoje dzieci i kazde z innym, jedna z nich później urodziła trzecie - męża. Masz szansę na kawalera, masz szansę na rozwodnika. Ostatnim moim problemem gdybym się rozwiodła byłby nowy chłop, jeszcze bym poprzebierała i wybrzydzała. Dziewczyno ewidentnie kogoś poznasz, bądź rozważna i nie bierz byle kogo, módl się o dobry wybór, bo to najważniejsze i nie spiesz się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozwódka
2 godziny temu, Gość Łysy80 napisał:

Rozwódka z dzieckiem jest raczej dla zdesperowanego starego kawalera Janusza albo Mariana obszczymura z osiedla. Zresztą nie rozumiem jak w wieku 22 lat można zostać sama z dzieckiem.

Ja nie rozumiem jak można być łysym - kup sobie peruke łysa pało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kołek
4 godziny temu, Gość Łysy80 napisał:

Rozwódka z dzieckiem jest raczej dla zdesperowanego starego kawalera Janusza albo Mariana obszczymura z osiedla. Zresztą nie rozumiem jak w wieku 22 lat można zostać sama z dzieckiem.

bo tępa pipa dała szpary deb'ilowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bransoleta
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Śmiać mi się chce, znam tyle kobiet które znalazły faceta mając dziecko, mężczyzn też znam ale nie ten temat. Znam dwie kobiety co wyszły za mąż a miały dwoje dzieci i kazde z innym, jedna z nich później urodziła trzecie - męża. Masz szansę na kawalera, masz szansę na rozwodnika. Ostatnim moim problemem gdybym się rozwiodła byłby nowy chłop, jeszcze bym poprzebierała i wybrzydzała. Dziewczyno ewidentnie kogoś poznasz, bądź rozważna i nie bierz byle kogo, módl się o dobry wybór, bo to najważniejsze i nie spiesz się. 

durni jelenie też istnieją, a samotna matka daje szybko szpary aby jelenia upolować, to wiadoma rzecz że to desperatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysa pała
1 godzinę temu, Gość Rozwódka napisał:

Ja nie rozumiem jak można być łysym - kup sobie peruke łysa pało :)

po hooj mu włosy? bo księżniczka ma takie wymogi? wypíerdalaj tępoto. Łysy nie musi się czesać ani kupować szamponów, jest wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
44 minuty temu, Gość bransoleta napisał:

durni jelenie też istnieją, a samotna matka daje szybko szpary aby jelenia upolować, to wiadoma rzecz że to desperatki

Wiesz, niech Ci będzie, mój szwagier to taki durny jeleń, przystojny, zamożny, nadal zakochany w mojej siostrze na zabój. Tak czy inaczej autorka ma szansę na takiego jelenia i myślę że woli takiego niż króla lwa bez grzywy a z bezpodstawnie nadmuchanym ego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Ja sie potkalem z uwaga w opisie kobiety, ze facet z dzieckiem odpada. A kobiete, uwazam, ze jesli bedzie bardzo zadbana, idealny tylek, wlosy i ubior oraz usmiechnieta ktos spokojnie bedzie chcial. Kolezanka byla (35 teraz ma) nie mogla sie opedzic od adoratorow. Wciaz ktos czekolade przynosil.jest rozwodką z 12 letnim synem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×