Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Kurła dziwi mnie ze relatywnie malo facetow 40 letnich ma kobiety 15 lat mlodsze

Polecane posty

Gość gosc

przeciez kurła zasypiac wtulonym w nagie ciało 25 latki o wygladzie 8/10 to powinno byc marzenie kazdego faceta

 

i ogolnie samo patrzenie na taka zadbana 25 latke na codzien musi byc mega i swiadomosc, ze ona jest twoja

 

jak ktos walil konia przez wiekszosc zycia i nagle mu sie trafi 25 latka o wygladzie 8/10 i znosnym charakrterze, to on bedzie ją mega szanowal ! i nigdy jej nie zdradzi i połozy cały swiat u jej stóp!!!!!!!

kobietki 25 letnie powinny szuakc facetow w wieku 33-45, a nie rowiesnikow z mlekiem pod nosem, hehe

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest na odwrót .My babki po 40 mamy dużo młodszych..sama się dziwie czemu tak jest.Czemu młody chłopak nie umie stworzyć relacji z młoda dziewczyną a ze starsza dobrze się dogada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berr

Jakoś nie zauważyłam zeby tacy faceci nas bardziej szanowali 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja bym kupowal dziewczynie torebki, buciki  i futra z norek !

ale studentki chyba wola zycie na tanich obiadach z gyrosa niz byc z zadbanym, starszym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja bym kupowal dziewczynie torebki, buciki  i futra z norek !

ale studentki chyba wola zycie na tanich obiadach z gyrosa niz byc z zadbanym, starszym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kutra

Mam 25, mój mąż 30 i nie chciałabym, żeby był młodszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kutra
Przed chwilą, Gość Kutra napisał:

Mam 25, mój mąż 30 i nie chciałabym, żeby był młodszy.

Ani starszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja ..., autor jest z...e i nielogiczny. Jeśli 40 latek jest normalny to ożenił się gdzieś koło 28-31 roku życia. Więc musiałby związać się wtedy z 15 latka aby zachować proporcje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja ..., autor jest z...e i nielogiczny. Jeśli 40 latek jest normalny to ożenił się gdzieś koło 28-31 roku życia. Więc musiałby związać się wtedy z 15 latka aby zachować proporcje. 

mozna zenic sie dopiero przed 40stka !!!!

po co wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja ..., autor jest z...e i nielogiczny. Jeśli 40 latek jest normalny to ożenił się gdzieś koło 28-31 roku życia. Więc musiałby związać się wtedy z 15 latka aby zachować proporcje. 

Dokładnie.  Nawet jak zdarzają się związki 40 latka z 20 latka to on jest już po rozwodzie.  Wątpię aby ktoś kto jest w wieku 40 lat kawalerem był interesujący dla kobiet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie.  Nawet jak zdarzają się związki 40 latka z 20 latka to on jest już po rozwodzie.  Wątpię aby ktoś kto jest w wieku 40 lat kawalerem był interesujący dla kobiet. 

40 to mlody wiek

wczesniej mezczyzna moze zajmwoac sie kariera lub podrozami 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

40 to mlody wiek

wczesniej mezczyzna moze zajmwoac sie kariera lub podrozami 🙂

Raczej biciem rekordów w przegrywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Raczej biciem rekordów w przegrywie.

no ale wiesz, ze w sumie bardziej wartosciowy bedzie 40 latek, o dobrym charakterze, ogarniety zyciowo, ktory ma malo doswiadczen z kobietami, niz 40 latek po jednym malzenstwie, 12-stu zwiazkach i 10-ciu one night standach !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
5 minut temu, Gość gosc napisał:

no ale wiesz, ze w sumie bardziej wartosciowy bedzie 40 latek, o dobrym charakterze, ogarniety zyciowo, ktory ma malo doswiadczen z kobietami, niz 40 latek po jednym malzenstwie, 12-stu zwiazkach i 10-ciu one night standach !!!!!!!!!

Ale nie dla kobiet. Jak jesteś sam, to jesteś w ich oczach przegrywem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

no ale wiesz, ze w sumie bardziej wartosciowy bedzie 40 latek, o dobrym charakterze, ogarniety zyciowo, ktory ma malo doswiadczen z kobietami, niz 40 latek po jednym malzenstwie, 12-stu zwiazkach i 10-ciu one night standach !!!!!!!!!

A najlepszy młody, przyjemny dla oka  25 latek i większość skupi się na takim. Mnie by obrzyd brał na 15 lat starszego, nigdy żaden mi się nie spodobał. Mój mąż jest przystojny, ma piękny uśmiech i czarne włosy. Kiedyś było biednej, nigdy nie było biedy, ale teraz to ja finansowo mam jak pączek w maśle, żadne tam marne 10 tysięcy miesięcznie, teraz marne bo kiedyś mnie cieszyło i  8 tysięcy. Tak czy inaczej by móc nosić futra z norek ( nie noszę bo nie chce) wystarczył mi 2 lata starszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gosc napisał:

no ale wiesz, ze w sumie bardziej wartosciowy bedzie 40 latek, o dobrym charakterze, ogarniety zyciowo, ktory ma malo doswiadczen z kobietami, niz 40 latek po jednym malzenstwie, 12-stu zwiazkach i 10-ciu one night standach !!!!!!!!!

Jako kobieta powiem tylko, że bardzo ale to bardzo sie mylisz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie lubimy starych bo sa wyrachiwani, puści i szukają utrzymanki do seksu a kobiety chcą prawdziwej miłości.

Miłość i przyjaźń może się rozwinąć tylko miedzy ludźmi którzy się znają jak łyse konie, mają wspólne doświadczenia z młodości, wiele razem przetrwali, dowiedli swojej lojalności w trudnych chwilach. Mój chłopak był biedny, chodził w podartych portkach, ale dla mnie zawsze odłożył na kino, restaurację, kawę. Dlatego go kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autor myśli, że kobieta to rzecz i można mieć 40 lat i wziąć sobie 25 latkę. Malo facetów jest w związku z taką bo kobiety ich nie chcą, one też chcą przytulić się do młodego, jędrnego ciała, czemu one miałyby z tego rezygnować? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nie lubimy starych bo sa wyrachiwani, puści i szukają utrzymanki do seksu a kobiety chcą prawdziwej miłości.

Miłość i przyjaźń może się rozwinąć tylko miedzy ludźmi którzy się znają jak łyse konie, mają wspólne doświadczenia z młodości, wiele razem przetrwali, dowiedli swojej lojalności w trudnych chwilach. Mój chłopak był biedny, chodził w podartych portkach, ale dla mnie zawsze odłożył na kino, restaurację, kawę. Dlatego go kocham.

Ta, chcecie prawdziwej miłości, ale odrzucacie tych, którzy chcą wam ją dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Autor myśli, że kobieta to rzecz i można mieć 40 lat i wziąć sobie 25 latkę. Malo facetów jest w związku z taką bo kobiety ich nie chcą, one też chcą przytulić się do młodego, jędrnego ciała, czemu one miałyby z tego rezygnować? 

ja zostalem wychowany w takim poczuciu, ze mezczyzni sa wzrokowcami, a kobiety patrza na osobowosc i charakter a nie wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A najlepszy młody, przyjemny dla oka  25 latek i większość skupi się na takim. Mnie by obrzyd brał na 15 lat starszego, nigdy żaden mi się nie spodobał. Mój mąż jest przystojny, ma piękny uśmiech i czarne włosy. Kiedyś było biednej, nigdy nie było biedy, ale teraz to ja finansowo mam jak pączek w maśle, żadne tam marne 10 tysięcy miesięcznie, teraz marne bo kiedyś mnie cieszyło i  8 tysięcy. Tak czy inaczej by móc nosić futra z norek ( nie noszę bo nie chce) wystarczył mi 2 lata starszy. 

marne 10 tysiecy? to ile zarabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nie lubimy starych bo sa wyrachiwani, puści i szukają utrzymanki do seksu a kobiety chcą prawdziwej miłości.

Miłość i przyjaźń może się rozwinąć tylko miedzy ludźmi którzy się znają jak łyse konie, mają wspólne doświadczenia z młodości, wiele razem przetrwali, dowiedli swojej lojalności w trudnych chwilach. Mój chłopak był biedny, chodził w podartych portkach, ale dla mnie zawsze odłożył na kino, restaurację, kawę. Dlatego go kocham.

rozumiem twoj tok rozumowanie, ale jednak nie do konca

 

nie kazda milsoc musi opierac sie na wspolnej mlodosci

 

odkladajac na bok razacy co poniektorych zwiazek 40 latka z 25 latka, rownolatkowie powiedzmy 37 letni tez moga sie w sobie zakochac, choc nie przezyli wspolnej mlodosci, bo sie wtedy nie znali

 

i co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona22

A ja znam takie pary ale jeśli ten 40 latek ma klasę, jest przystojny, męski bardzo zadbany to pewnie ze ma ogromne branie wśród 20 latek a nawet młodszych. Co w tym dziwnego, jeśli wygląda lepiej niż 99% polskich, niskich sebusiow z nalanymi, okraglymi twarzami, prostych w t shirtach to nawet taki 23 latek będzie mniej pociągający od takiego 40 latka, to raczej zrozumiałe. Ale też przeciętny sebus w wieku 40 lat nie będzie już dla mnie pociągający. Dlatego wolę starszych ale przystojnych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
38 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Ta, chcecie prawdziwej miłości, ale odrzucacie tych, którzy chcą wam ją dać.

Prawdziwa miłość nie patrzy na wiek i wygląd, to miłość warunkowa, jeśli zarabiasz ze 20.000, masz dom, kupisz tej 25 lat e samochód luksusowy to oba da ci taką samą miłość wzrunkową, ty ją pokochasz za ciało, ona ciebie za pieniądze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona22
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Prawdziwa miłość nie patrzy na wiek i wygląd, to miłość warunkowa, jeśli zarabiasz ze 20.000, masz dom, kupisz tej 25 lat e samochód luksusowy to oba da ci taką samą miłość wzrunkową, ty ją pokochasz za ciało, ona ciebie za pieniądze. 

Też, ale to już na kasę, a ja mówię o tym, że dla baaardzo wielu kobiet pociągający jest pewien typ facetów i wiek tutaj nie ma znaczenia... Ma znaczenie, bo taki facet jest najczęściej zajęty ale to inna kwestia. Mówimy o małym pocenie mężczyzn. Takie Pierce Brosnan w wieku 50 lat jest bardziej pociągający niż większość zdecydowana 30 latków i tutaj nie chodzi o kasę.. Geny, inteligencja, kultura itp.takich jest niewielu ale są. I zawsze będą mieli branie tak jak i przeciętny purchlaty i niski dresik nawet w wieku lat 25 nie będzie miał tego brania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvxcv

tak jak i przeciętny purchlaty i niski dresik nawet w wieku lat 25 nie będzie miał tego brania. 

rzecz w tym , że 90 % dresów jest wysoka .. dresiarz ma z reguły 182 cm 

Niscy faceci mają znacznie lepsze wyczucie ubioru czytaj -  Michał Piróg 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość gosc napisał:

marne 10 tysiecy? to ile zarabiacie?

Mąż zarabia, wystarczająco dużo by 90 procent ludzi dało sobie głowę uciąć, że ja kłamie i nie dziwię im się,bo kiedyś sama bym nie uwierzyła, że ktoś tyle zarabia, a jego żona pisze o tym na jakimś forum. Wzięłabym ją za zskompleksioną kłamczuchę, dlatego oszczędze sobie takich opinii na swój temat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Prawdziwa miłość nie patrzy na wiek i wygląd, to miłość warunkowa, jeśli zarabiasz ze 20.000, masz dom, kupisz tej 25 lat e samochód luksusowy to oba da ci taką samą miłość wzrunkową, ty ją pokochasz za ciało, ona ciebie za pieniądze. 

Zgadzam się. Ale mnie nie interesuje taka relacja, nie jestem też 40-latkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
4 minuty temu, Gość cvxcv napisał:

tak jak i przeciętny purchlaty i niski dresik nawet w wieku lat 25 nie będzie miał tego brania. 

rzecz w tym , że 90 % dresów jest wysoka .. dresiarz ma z reguły 182 cm 

Niscy faceci mają znacznie lepsze wyczucie ubioru czytaj -  Michał Piróg 

 

To nawet nie chodzi o wzrost.. Kobiety pewnie wiedzą, co mam na myśli. Wchodzi taki facet i od razu roztacza aurę, wszyscy na niego patrzą. Postawny, pewny siebie ale grzeczny, elegancko ubrany, głos, rysy twarzy. To się ma albo nie i tutaj wiek ma mniejsze znaczenie i kolana i tak się uginaja. Inna kwestia, że dla mnie 182 to taki średni wzrost :) i to najmłodsze pokolenie co ciekawe to tacy niscy w większości chłopcy.. Właśnie chłopcy, nawet czasami 30 albo prawie letni ale chłopcy.. Dlatego patrzę na coś więcej niż wiek i nie szukam koniecznie rówieśników jak chyba większość kobiet. Inna kwestia, że znam bardzo zadbany i przystojnych facetów, którzy po latach zwyczajnie są tak kuszeni przez młode i atrakcyjne, że zdradzają żony rownolatki na potęgę a one często przymykaja na to oczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×