Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ewelina

Twarz pociągła czy pyzata u kobiety

Polecane posty

Gość Ewelina

Pytanie do panów jakie twarze u kobiet preferujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Lubię pyzate z lekką nadwagą , ale jak ma dużo więcej to mi nie przeszkadza wcale .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Okrągłe Małe twarze u kobiety są piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irekgosc

Okrągłe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No właśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa

U kobiet chyba bardziej pożądane są okrągłe a u facetów pociągłe z zarysowaną szczęką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kobieta raczej powinna mieć okrągłą twarz bo to się kojarzy z delikatnością i dziecinnym wyglądem, długa ostro zarysowana twarz nie jest atrakcyjna u kobiety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Kobieta raczej powinna mieć okrągłą twarz bo to się kojarzy z delikatnością i dziecinnym wyglądem, długa ostro zarysowana twarz nie jest atrakcyjna u kobiety 

Ja mam okragla twarz, nie pyzowata (bo jestem szczupła) tylko szeroko rozstawione kości policzkowe i nie podoba mi się to, mówią ze jestem ładna ale na zdjęciach okropnie wychodze, często pyzowato i grubo, jakieś dziwne miny mam, nie taki ladny usmiech jak inne kobiety na fotkach, wiec długo muszę się ustawiać do zdjęć (zwykle zakrywać włosami boki twarzy lub bokiem się ustawiać do aparatu) żeby jakieś zdjęcie ładnie wyszło... A u facetów mam średnie powodzenie. Mam wrażenie ze dobrze wyglądał tylko jak mam neutralna minę, bo jak się szeroko usmiecham lub śmieje to właśnie nie ciekawie wyglądam i dzieciowato 😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Kobieta raczej powinna mieć okrągłą twarz bo to się kojarzy z delikatnością i dziecinnym wyglądem, długa ostro zarysowana twarz nie jest atrakcyjna u kobiety 

Ja mam okragla twarz, nie pyzowata (bo jestem szczupła) tylko szeroko rozstawione kości policzkowe i nie podoba mi się to, mówią ze jestem ładna ale na zdjęciach okropnie wychodze, często pyzowato i grubo, jakieś dziwne miny mam, nie taki ladny usmiech jak inne kobiety na fotkach, wiec długo muszę się ustawiać do zdjęć (zwykle zakrywać włosami boki twarzy lub bokiem się ustawiać do aparatu) żeby jakieś zdjęcie ładnie wyszło... A u facetów mam średnie powodzenie. Mam wrażenie ze dobrze wyglądam tylko jak mam neutralna minę, bo jak się szeroko usmiecham lub śmieje to właśnie nie ciekawie wyglądam i dzieciowato 😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak jeszcze blondynka ma okrągłą twarz to już w ogóle ideał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Jak jeszcze blondynka ma okrągłą twarz to już w ogóle ideał.

Dlaczego nie  brązowowłosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicek

Okrągła ale nie pyzata 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyza

Mam okrągłą i zawsze miałam z tego powodu kompleksy. Ważąc 45 kilogramów przy wzroście 160 centymetrów byłam szczuplutka, a pućki i tak miałam. Teraz ważę 55 (jestem w ciąży) i czasem nie mogę patrzeć na swoją twarz przez ten jej kształt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mi się podobają taka jak Margaret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja mam okrągłą i blond włosy, powodzenie dosyć duże. Mimo wszystko twarz to mój kompleks, jest w kształcie idealnego koła i w związku z tym szeroka. Jestem bardzo szczupła a na zdjęciu gdzie widać samą twarz wyglądam jakbym miała nadwagę, do tego duże lśniące rumiane pućki i lekki podbródek. Robiłam badania (tarczyca) i wszystko jest w porządku. Włosy noszę długie z przedziałkiem na środku zasłaniając boki twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusesita

A ja mam pociagla twarz i mam powodzenie ale juz wlasciwie wypadlam z obiegu bo mam 35 lat :) Jestem szatynka niebieskooka. Mam lekko garbaty nos i problemy z cera. Nie moglam w siebie uwierzyc ze moge sie podobac ale jednak faceci mnie w tym upewnili. Gdyby nie to nie bylabym w stanie uwierzyc ze cos takiego moze sie podobac.

Sama wole facetow o okraglych twarzach lub wrecz pyzatych. Chudych nie preferuje. A podobam sie roznym i takim i takim. I brunetom, szatynom i blondynom. Choc czesciej brunetom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kształt twarzy dziedziczych po rodzicu któryms i nic z tym nie zrobisz bez względu na wagę więc po co się nad tym rozwodzić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość Pyza napisał:

Mam okrągłą i zawsze miałam z tego powodu kompleksy. Ważąc 45 kilogramów przy wzroście 160 centymetrów byłam szczuplutka, a pućki i tak miałam. Teraz ważę 55 (jestem w ciąży) i czasem nie mogę patrzeć na swoją twarz przez ten jej kształt.

Miałam identycznie co do wagi i wzrostu,ale u mnie to gęba była  szersza niż du.pa. Zeszło z twarzy przed 30 stką,a na tyłku przybrałam( łącznie do 49 kg.) i to szczyt mojej atrakcyjności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusesita

Wlosy mam do lopatek. Jestem szczupla 49 kg. Nawet myslalam ze przymykaja oko na twarz i na cialo patrza :) ale nieraz widze wyraznie ze to na twarz patrza. Jeszcze mam wade zgryzu wystajace zeby i usta. Zeby niby proste ladne ale wystaja. Male piersi.

w platynowym blondzie nie bylo mi ladnie dopiero jak zaczelam robic balejaz braz blond ale nie na bor.... Wygladaja cos pomiedzy ciemnym blondem a jasnym brazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusesita

Wiem ze twarz odziedziczylam po mamie tyle ze bardziej pociagla. Ta sama wada zgryzu, szkieletowa. I ksztalt troche po ojcu. On ma szczupla ale szeroka, mocno zarysowana zuchwe, wystajace kosci policzkowe. Zeby mam identyczne jak taty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 minut temu, Gość gość napisał:

ja mam okrągłą i blond włosy, powodzenie dosyć duże. Mimo wszystko twarz to mój kompleks, jest w kształcie idealnego koła i w związku z tym szeroka. Jestem bardzo szczupła a na zdjęciu gdzie widać samą twarz wyglądam jakbym miała nadwagę, do tego duże lśniące rumiane pućki i lekki podbródek. Robiłam badania (tarczyca) i wszystko jest w porządku. Włosy noszę długie z przedziałkiem na środku zasłaniając boki twarzy.

Mam tak samo a zdjęcia to w ogóle masakra, może kilka na sto zdjęć mi się podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jio

Same Głupie gowniary na tym kafe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GimBer
4 godziny temu, Gość Ola napisał:

O,ciekawe!

Słaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciekawe tylko dlaczego wszystkie celebrytki (kino, estrada, wybieg) modelują / konturują twarze w celu ich wyszczuplenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ciekawe tylko dlaczego wszystkie celebrytki (kino, estrada, wybieg) modelują / konturują twarze w celu ich wyszczuplenia. 

Nie wiem chyba lubią wyglądać jak transwestyci , ogólnie kanciasta twarz jest oznaką zbyt dużej dawki testosteronu u kobiet 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ogólnie to ciężko wytłumaczyć na czym polega piękno kobiety ale ogólnie najpiękniejsze są te z dużą ilością kobiecych genów czyli z zaokraglonym nie kanciastym ciałem, serduszkowate pełne usta, mały zadarty nosek, zaokraglona twarz z okraglymi policzkami , ostre twarze nie są pożądane u kobiet , tak jak długa głowa czy spiczasty podbródek, moim zdaniem idealne kobiece twarze mają miranda kerr , ukrainka tina Karol , inna tsymbalyuk czy olga kurylenko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy82

Ja preferuję okrągłe buzie u kobiet i małe nosy bo pociągłe twarze u duże nosy są aseksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×