Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolina

Zdradziłam chłopaka

Polecane posty

Gość gosc
Przed chwilą, Gość Karolina napisał:

Nie obrażaj mnie. Miałam tylko 2 facetów w całym życiu inne dziewczyny mają więcej i nikt o nich źle nie mówi

No coś ty?? No jak o córwach można źle mówić? 😄  Dwóch w całym swoim życiu 😄 S ile masz tego zycia? W tym tempie to do 30 będzie ich z 15 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajko
1 minutę temu, Gość Karolina napisał:

Nie obrażaj mnie. Miałam tylko 2 facetów w całym życiu inne dziewczyny mają więcej i nikt o nich źle nie mówi

Ale pamietaj obaj w czasie tego samego zwiazku, a to cie wyklucza jako material na zone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masakra

I szanuj sie dziewczyno.

Przede wszystkim rozmowa-a nie tylkl rozkladanie tyłka  czy nóg. W związku seks nie jest najwazniejszy. Jest istotna jego częścią ale jeśli oceniasz jakość i wartość zwiazku tylko lprzez pryzmat tego,ze facetma rzekomo małego albo mało umie to źle to o Tobie świadczy. Porozmawiaj z nim otwarcie o swoich potrzebach -jeśli go kochasz. Nie myl popedu lub jego braku z miłością. Bo to nie ma nic wspólnego. Ciekawe skąd Ty taka doświadczona- skoro byłas bolcowana przez więcej niz jedna osobe to naucz swojego obecnego jeszcze partnera co ma robić. Widać,ze chlopak sie szanuje w porównaniu do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
2 minuty temu, Szamir napisał:

Autorko jadą po tobie jak po burej sooce ,a ty lykasz jak pelikan ,olej temat.

Chyba tak zrobię bo raczej nie pogadam normalnie na taki temat z tymi ludźmi. Jak widać w tej Polsce to nadal temat tabu i trzeba mieć tylko jednego i to po ślubie bo ksiądz tak z ambony powiedział a Jarek potwierdził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajko

miej I siedmiu, byle nie w tym samym czasie, nie oszukuj jednego, oddajac sie innemu, bo tego nikt nigdzie na swiecie nie szanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
Przed chwilą, Gość Kajko napisał:

miej I siedmiu, byle nie w tym samym czasie, nie oszukuj jednego, oddajac sie innemu, bo tego nikt nigdzie na swiecie nie szanuje

Nikt na świecie? Proponuję zaczerpnąć tematu wiele osób żyje w związkach w których jest dwuch partnerów albo dwie partnerki nie mówiąc o religiach i krajach w których facet ma kilka żon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Gwarantuje że co druga osoba na tym portalu ma gorsze rzeczy na sumieniu tylko się do nich nie przyznaje i cała ta stulejarska frustrację teraz próbuje wyladowac na mnie proponuję najpierw popatrzeć na swoje błędy dopiero oceniać innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Karolina to leć do tego faceta z klubu, tylko o ile cię zechce to pewnie w przyszłości ty będziesz zdradzany ekhem zdradzana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajko
8 minut temu, Gość Karolina napisał:

Nikt na świecie? Proponuję zaczerpnąć tematu wiele osób żyje w związkach w których jest dwuch partnerów albo dwie partnerki nie mówiąc o religiach i krajach w których facet ma kilka żon

dziecko ale ja nie mieszkam w Polsce I to od lat, istnieje wiele religii gdzie jest dozwolone wielu partnerow, ale wszyscy oni o tym doskonale wiedzieli I sie na to zgodzili, u Ciebie mamy sytuacje gdzie mamisz od 2 lat chlopaka,  a jednoczesnie bezstrosko goscisz miedzy nogami drugiego, nikt ci tego nie zabroni, ale miej troche litosci nad tym co go mamisz 2 lata, powiedz mu ze jest beznadziejny, ma malego, a ty masz wlasnie swoje zyciowe sznase na super seks I zajebiste zycie, nie trzymaj go w tym samym goownie, niech on wie kim dla niego naprawde jestes, zaoszczedzisz mu czasu, wysilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Karolina to leć do tego faceta z klubu, tylko o ile cię zechce to pewnie w przyszłości ty będziesz zdradzany ekhem zdradzana

I może polecę. Przecież większość tych koniobijcow wchodzi tu tylko po to żeby dać upust swojej frustracji i liczy na to że może jakaś kobieta poda maila i będzie mógł wysłać jej zdj swojego małego. A jak potrzeba się wypowiedzieć na trudny temat to udają swietoszkow i myślą że wszystkie rozumny pozjadali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dziwna jakaś jesteś i fałszywa, typowa młoda ... tylko zdrady i k u t asy w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Karolina napisał:

I może polecę. Przecież większość tych koniobijcow wchodzi tu tylko po to żeby dać upust swojej frustracji i liczy na to że może jakaś kobieta poda maila i będzie mógł wysłać jej zdj swojego małego. A jak potrzeba się wypowiedzieć na trudny temat to udają swietoszkow i myślą że wszystkie rozumny pozjadali

 Jednego koniobijcy mniej, teraz ciebie ładuje 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gostek
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Dziwna jakaś jesteś i fałszywa, typowa młoda ... tylko zdrady i k u t asy w głowie

 To facet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johny

 

Dnia 19.12.2019 o 20:27, Gość Karolina napisał:

Nie obrażaj mnie. Miałam tylko 2 facetów w całym życiu inne dziewczyny mają więcej i nikt o nich źle nie mówi

Ogólnie to 50% kobiet zdradza swoich facetów tylko my faceci myślimy że kobiety są święte .Karolina pamiętaj że życie to nie tylko dobry sex a jak już śię zdarzy wyskok to przynajmniej jakoś to wynagradzaj facetowi zawsze możesz go poduczyć korzystającz doświadczenia 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piter

Co jedziecie po dziewczynie?  Znaleźli się moralisci. A każdy by skorzystał z okazji. Ale to nie facet jest dzi.. ka, on nie stracił cnoty! To już nie czasy kiedy facet mógł robić co chce a kobieta wiernie czekać. 19 lat!? Dziewczyno, nic nie mów nikomu tylko korzystaj 😎. Prawdziwa miłość czeka, ale najpierw trzeba wiedzieć gdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

19 lat. Zostawcie dziewczynę w spokoju. Moralisci. A każdy by skorzystał. Nic nie mów tylko korzystaj z tego co daje ci młodość. Na resztę życia znajdź sobie faceta który zapewni byt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy panowie  calkiem madrze pisza. Pewnie geje. Nie zebym miala cos przeciw, ale " normalni' faceci  chca miec zone dziewice , a jednoczesnie bzykac co popadnie! Hipokryci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze nie wszyscy ' normalni' faceci:) kobiety tez maja rozne oczekiwania a same nie sa wporzadku. Taki swiat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona

Kobieta jak zdradzi to już k....... Ale facet jak zdradzi to jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość George
Dnia 19.12.2019 o 21:05, KermitZaba napisał:

Szczerze? Możliwe, ale nie pewne. Swoje widziałem w życiu i jestem w stanie przez to uwierzyć w sporo rzeczy. Takie osoby mogą naprawdę istnieć. Zresztą, odnosząc się do coś co możesz znać, czyli osoba Marty Linkiewicz, ta od autobusu z raperami. Większość osób, miała pewien mechanizm wyparcia, bo im to się w głowie nie mieściło, a ona poważnie tak zrobiła.

Tak. Bo takie osoby istnieją i jest tego całe mnóstwo. Marta Linkiewicz to Marta Linkiewicz - patocelebrytka, z silnym parciem na szkło. A ile jest takich na pozór grzecznych narzeczonych, żon i matek, których na codzień nie podejrzewałbyś o to jakimi mogą być szmatexami. Przykład najbardziej co mi przychodzi do głowy to moj dobry kumpel z pracy i jego żonka. Śliczna kobieta, na codzień taka niewinna, grzeczniutka, skromniutka, na grillach czy posiadówkach na których u nich byłem, to peszyła się gdy jakieś żarty przy alkoholu schodziły na tematy seksu. Jakies 2 lata temu okazało się, że pieprzy sie z kumplem z pracy, nic by nie wyszlo, ale typ filmował ich zabawy i wrzucał to na zbiornik, a mamy z zespole takiego zboczucha, co ma tam konto, znalazl ich filmiki i wyczaił, że to żonka kumpla. Wcale nie przypominala tej skromnej kobiety którą znaliśmy, byly orale z polykiem, anale, rozne perwersje. Kolega jak to ogladal to sie zalamal, jak potem sie przyznal z nim taka zboczona nigdy nie byla. Oprocz niej facet miał filmiki z innymi laskami z podpisami "kolezanka z pracy", "następna kolezanka z pracy", "zabawa z napaloną sąsiadką gdy mąż w pracy". Kumpel kilka z nich rozpoznał, i to faktycznie znajome z pracy jego żonki były. Prawie wszystkie mężatki albo zaręczone. Spora afera by z tego wyszła, bo kumpel planowal ostrą zemste na typie, ale jak sie rypnęło, to koleś skasował konto i ...zielil do innego miasta, a kumpel z zonka od roku po rozwodzie. Tak więc na świecie dzieją sie rzeczy, oj dzieją. 

Ale ten temat akurat założył facet. Znany tutaj onan od tematów zdrad, rogaczy i kochanków krórzy mają większego😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 godzin temu, Gość George napisał:

Jakies 2 lata temu okazało się, że pieprzy sie z kumplem z pracy, nic by nie wyszlo, ale typ filmował ich zabawy i wrzucał to na zbiornik, a mamy z zespole takiego zboczucha, co ma tam konto, znalazl ich filmiki i wyczaił, że to żonka kumpla.

Jak niby wyczaił że to żonka kumpla? Mam konto na zbiorniku i chyba z 90% ludzi zasłania twarz na filmikach ze swoimi figlami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość George
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Jak niby wyczaił że to żonka kumpla? Mam konto na zbiorniku i chyba z 90% ludzi zasłania twarz na filmikach ze swoimi figlami. 

Niby coś tam cenzurował jeśli chodzi o twarze, ale jak się bywało prawie całą ekipą z pracy (plus żony/partnerki) u Kumpla na roznych domówkach, to sie wie jak jego chata wygląda, a ona sie waliła z tym znajomym u nich w chacie, wtedy jak Kumpel z ich córką do teściów pojechał. Wystarczył obraz krajobrazu nad sofą, a potem glosy, dialogi. Wiesz, ja glos swoich rodziców czy byłej żony w 1 sekundę poznam, nie mowiac juz o mieszkaniu i jego wystroju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość malwina
Dnia 19.12.2019 o 19:08, Gość Karolina napisał:

Zdradziłam chłopaka z facetem z dyskoteki. Było bosko bo miał ogromnego, teraz nie wiem co z moim facetem. Mówić mu czy nie a może zerwać bo przy tamtym w łóżku jest mary zwłaszcza że ma dużo mniejszego. I teraz wiem jak to jest gdy facet wie co robić podczas stosunku.

Wiem coś na ten temat bo również byłam mocno rżnieta przez dużo starszego faceta. Chłopak naciskał na seks z drugą parą i zdecydowaliśmy że będzie to starsza para by zdobyć większe doświadczenie w seksie. Facet miał dużego fiuta więc byłam ostro zerżnieta z niesamowitym orgazmem. Gdy zemną skończył jego partnerka zabrała się za mojego chłopaka gdzie podczas obciągania po jego wytrysku jeszcze ssała chłopak zasłab. Gdy doszedl do siebie tamta para pokazała pokaż ostrego seksu i gdy była już mocno rozgrzaną wszedł w nią ostro analnie i miał wytrysk wybijając po same jądra a ona wyła z rozkoszny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×