Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Zamowilam w pn prezenty i na sledzeniu przesylek tragedia - chyba nie dojda na swieta

Polecane posty

Gość Gosc

Masakra po prostu. Nigdy wiecej na ostatnia chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

To norma, dlatego nigdy tak póżno nie zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież

Święta zaskoczyły wszystkich 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja zamówiłam ...y, ale w ogóle nr trackingowy ich nie pokazuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też zamawiała w poniedziałek o dziś dotarł ostatni. Musisz patrzeć na czas wysyłki i przewidywany termin dostawy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zonk

Dlatego nie warto tego robić na ostatnia  chwile  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaka

Ja zamawialam jeszcze czesc w niedziele wieczorem, do paczkomatow oczywiscie. Rano w poniedzialek telefon do sprzedawcow, ze zalezy mi na szybkiej przesylce, 3/4 doszly w srode, dzisiaj ostatni 🙂 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zamawialam we wtorek na allegro dwie rzeczy i dzisiaj juz jedna przyszla. Za to ze strony lidla zamowilam pare rzeczy tego samego dnia i przewidywany czas dostawy to 31 grudnia. Na szczescie to dla mojego dziecka tylko, a jeszcze jeden prezent ma juz kupiony w domu, więc dostanie tamte rzeczy z opoznieniem po prostu. Będzie mieć wiecej radości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja zamówiłam z zapasem a i tak utknęło w sortowni na ponad tydzień. Pewnie prezent dojdzie dzień po naszym wyjeździe na święta. Bywa i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkotylko

Kurier albo paczkomat, poczty polskiej nawet 1 grudnia bym nie zamawiała, bo nie ma gwarancji dostawy, paczki potrafią tydzień leżeć na sortowni! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

No ja w tym tygodniu zamówilam pare rzeczy z Allegro. Terminy dostaw sa na 23 grudnia do 6 stycznia :) na szczescie nie prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

Zamawiałam w piątek, jedna doszła dziś PP, jedna zaginęła akcji😭 a to książki i modlitewniki dla moich dzieci😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qnika

Ja zamówiłam  we wtorek wieczorem, dziś o 14stej dostarczyli mi do pracy, amazon prime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Ja zamówiłam kilka przedwczoraj (czyli dzień po tobie) i już dziś były w paczkomacie, więc dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trzeba było dłużej czekać autorko. Zakończona jakby pierwszy raz święta były 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trzeba było dłużej czekać autorko. Zakoń jakby pierwszy raz święta były 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trzeba było dłużej czekać autorko. Zaskoczona jakby pierwszy raz święta były 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zamawialam w poniedziałek,wczoraj doszły do paczkomatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Tez się zastanawiam dlaczego ludzie tak późno zamawiają te prezenty i wkurzają sie, że coś nie doszło na czas. Przecież wiadomo kiedy są świeta, wiadomo, ze w tym czasie czas pakowania i wysyłki może się przedłużyć. Ja jak chce coś kupić przez internet kupuje jeszcze przed czarnym piątkiem (bo wtedy też dużo ludzi kupuje i dostawy są barrrrdzo długie) wtedy mam pewność, że dojdzie na czas, nawet gdy będzie jakaś obsuwa. I Wam też to radzę, bo co innego kupić stacjonarnie (to można i wigilię i będzie ok) a co innego przez net. Gdy zamawiacie za 5 12 to pretensje możecie mieć tylko do siebie. 

13 godzin temu, Gość Gość napisał:

 ze strony lidla zamowilam pare rzeczy tego samego dnia i przewidywany czas dostawy to 31 grudnia. 

Oj uważaj na tego Lidla. ponoć ich sklep online to totalna porażka poczytaj na opinneo - 80% negatywnych komentarzy. Ludzie nieraz tygodnia nic nie dostają ani rzeczy ani kasy bez wyraźnego powodu. Pomylone zamówienia też są na porządku dziennym, brak informacji itp. Lepiej w Lidlu kupować stacjonarnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×