Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PRISCILLA

Edyta Górniak i Justyna Steczkowska - 'diwy' które praktycznie nie mają repertuaru...

Polecane posty

Obie wyżej stają niż dupę mają, a kiedy ostatnio któraś z nich wypuściła jakiś hit...? No właśnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A musi mieć hit, żeby mieć repertuar? Steczkowska akurat ma. Regularnie wydaje płyty i eksperymentuje z muzyką. Dużo koncertuje. Dużo nagrywa. Ale nie komercyjnie, tylko artystycznie. I akurat na żywo jest miła i cudowna. Bardzo sympatyczna. Co do Górniak nie wiem jaka jest. No ale przy niej się zgodzę, że Edyta nie nagrywa nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A musi mieć hit, żeby mieć repertuar? Steczkowska akurat ma. Regularnie wydaje płyty i eksperymentuje z muzyką. Dużo koncertuje. Dużo nagrywa. Ale nie komercyjnie, tylko artystycznie. I akurat na żywo jest miła i cudowna. Bardzo sympatyczna. Co do Górniak nie wiem jaka jest. No ale przy niej się zgodzę, że Edyta nie nagrywa nic nowego.

Za to występuje w głupkowatym programie o robieniu prawa jazdy, tylko po to aby przypomnieć o swoim istnieniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gorniakowa swoje najwieksze hity to nagrala chyba z 20 lat temu. Teraz tylko odcina kupony od slawy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkk

Byla moda 20 lat temu na diwy typu carey, whiney, Céline, wiec na fali popularnosci tego tendu i u nas obwolano piosenkarki diwami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkk

Byla moda 20 lat temu na diwy typu carey, whiney, Céline, wiec na fali popularnosci tego tendu i u nas obwolano piosenkarki diwami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 minut temu, Gość Kkk napisał:

Byla moda 20 lat temu na diwy typu carey, whiney, Céline, wiec na fali popularnosci tego tendu i u nas obwolano piosenkarki diwami. 

To prawda. Wspomniane przez ciebie kobiety też już nic specjalnego nie nagrywają. 
Niestety, współczesna muzyka nie jest w stanie oddać w pełni  możliwości wokalnych tych kobiet. Teraz modna jest muzyka techno i disco a tam nie potrzeba super głosu. A dla „div” zostają tylko covery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

To prawda. Wspomniane przez ciebie kobiety też już nic specjalnego nie nagrywają. 
Niestety, współczesna muzyka nie jest w stanie oddać w pełni  możliwości wokalnych tych kobiet. Teraz modna jest muzyka techno i disco a tam nie potrzeba super głosu. A dla „div” zostają tylko covery

Justyna wydała 6 płyt w ostatniej dekadzie. Plus ciągle koncertuje z różnymi nowymi projektami. Płyty były bardzo dobre. Artystyczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
17 godzin temu, Gość Gość napisał:

A musi mieć hit, żeby mieć repertuar? Steczkowska akurat ma. Regularnie wydaje płyty i eksperymentuje z muzyką. Dużo koncertuje. Dużo nagrywa. Ale nie komercyjnie, tylko artystycznie. I akurat na żywo jest miła i cudowna. Bardzo sympatyczna. Co do Górniak nie wiem jaka jest. No ale przy niej się zgodzę, że Edyta nie nagrywa nic nowego.

Justyna Steczkowska ciągle udziela się artystycznie to prawda, bierze udział w przeróżnych akcjach. Rozumiem, że osoby krytykujące ja nie mają o tym zielonego pojęcia, a swoją wiedzę czerpią z Pudelka. To świadczy o nich doskonale, ale pierwsze do hejtu. Prywatnie jest bardzo sympatyczną osobą, z sercem, szanuje innych. Mój mąż przeprowadzał nie remont, aż sam się zdziwił jak miła jest z niej osoba i traktowała go z życzliwością i szacunkiem! Czego nie można powiedzieć o osobach, które mają więcej pieniędzy,a traktują czasem fachowców jak śmieci i jak roszczeniowe są te osoby. Od tamtej pory interesuje się jej karierą, aczkolwiek nie wszystkie jej utwory są moim guście. Szanuje ją jako człowieka i tym jaką jest osobą.

Co do Górniak... Nawet nie skomentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 😃
17 godzin temu, PRISCILLA napisał:

Obie wyżej stają niż dupę mają, a kiedy ostatnio któraś z nich wypuściła jakiś hit...? No właśnie. 

Czasem lepiej zamilknąć niż pisać takie brednie. Kolor blond zobowiązuje 🙈😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
31 minut temu, Gość Ania napisał:

Justyna Steczkowska ciągle udziela się artystycznie to prawda, bierze udział w przeróżnych akcjach. Rozumiem, że osoby krytykujące ja nie mają o tym zielonego pojęcia, a swoją wiedzę czerpią z Pudelka. To świadczy o nich doskonale, ale pierwsze do hejtu. Prywatnie jest bardzo sympatyczną osobą, z sercem, szanuje innych. Mój mąż przeprowadzał nie remont, aż sam się zdziwił jak miła jest z niej osoba i traktowała go z życzliwością i szacunkiem! Czego nie można powiedzieć o osobach, które mają więcej pieniędzy,a traktują czasem fachowców jak śmieci i jak roszczeniowe są te osoby. Od tamtej pory interesuje się jej karierą, aczkolwiek nie wszystkie jej utwory są moim guście. Szanuje ją jako człowieka i tym jaką jest osobą.

Co do Górniak... Nawet nie skomentuje.

Radio na okrągło katuje nas Węgielową i Cleo to czego oczekujesz? Że ktoś będzie sie orientował w mniej popularnych piosenkach Steczkowskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Radio na okrągło katuje nas Węgielową i Cleo to czego oczekujesz? Że ktoś będzie sie orientował w mniej popularnych piosenkach Steczkowskiej?

Jak się słucha 💩 to tak jest. Nic nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
28 minut temu, Gość Ania napisał:

Jak się słucha 💩 to tak jest. Nic nie zrobisz.

Ja tego nie słucham. Puszczam zazwyczaj na jutubie stare rockowe kawałki. 
To niesamowita przyjemność puścic stare piosenki Górniakowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOsc

Ja uwielbam Justyne Steczkowska. Klasa, elegancja i kultura osobista moglaby obdarowac kilkanascie osob, tyle tego w sobie ma. Ale co sie dziwic, ze ludzie uwazaja tak, a nie inaczej, skoro w tvp puszcza sie “Mama ostrzegala” na Stadionie Narodowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaqazaq
1 godzinę temu, Gość GOsc napisał:

Ja uwielbam Justyne Steczkowska. Klasa, elegancja i kultura osobista moglaby obdarowac kilkanascie osob, tyle tego w sobie ma. Ale co sie dziwic, ze ludzie uwazaja tak, a nie inaczej, skoro w tvp puszcza sie “Mama ostrzegala” na Stadionie Narodowym.

Owszem, Justyna jest kobietą z klasą, i pięknym głosem, ale po płycie, którą zrobił dla niej Ciechowski nie nagrała nic równie dobrego. Edyta Górniak podobnie - po płycie przygotowanej dla niej przez Jacka Cygana jedno wielkie nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość zaqazaq napisał:

Owszem, Justyna jest kobietą z klasą, i pięknym głosem, ale po płycie, którą zrobił dla niej Ciechowski nie nagrała nic równie dobrego. Edyta Górniak podobnie - po płycie przygotowanej dla niej przez Jacka Cygana jedno wielkie nic...

O Edycie ciezko mi sie wypowiedziec, nigdy nie lubilam jej piosenek. A teraz kojarze ja z botoksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsówka1313

Oglądałam pare razy pamiętny występ Edyty na Eurowizji gdy zajęła 2 miejsce ( choc naprawdę należało się jej pierwsze i gdyby nie jakis tam konflikt za kulisami byłoby pierwsze). Głos niesamowity. Nie mogę jej  ''wybaczyc'', że kiedy dostała propozycję nagrac piosenki z Prince'm to odmówiła. Mogłoby z tego powstac cos wspaniałego, mogłaby byc teraz gwiazdą światowego formatu. Przez głupotę straciła sznsę życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscsówka1313

I teraz jest botoksową celebrytką znaną z fochów i płaczliwośći.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Steczkowska to nie żadna diva tylko paskudny wyjec brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Steczkowska to nie żadna diva tylko paskudny wyjec brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A Górniak jest najlepszym głosem w Polsce, ale fakt, że też nie ma od dawna nic ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość GOsc napisał:

Ja uwielbam Justyne Steczkowska. Klasa, elegancja i kultura osobista moglaby obdarowac kilkanascie osob, tyle tego w sobie ma. Ale co sie dziwic, ze ludzie uwazaja tak, a nie inaczej, skoro w tvp puszcza sie “Mama ostrzegala” na Stadionie Narodowym.

Weź justynka się nie ośmieszaj 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena
15 minut temu, Gość gość napisał:

Weź justynka się nie ośmieszaj 😂

Jakim trzeba być kret y.nem, de.b.ilem, idi.ot.ą i kto wie czym jeszcze by myśleć, że Justyna Steczkowska wchodzi na kafeterię i co najlepsze pisze posty siebie chwalące 🤦🤦🤦

Świat zamierza ku zagładzie skoro niektórzy ludzie mają IQ 99 co najwyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Magdalena napisał:

Jakim trzeba być kret y.nem, de.b.ilem, idi.ot.ą i kto wie czym jeszcze by myśleć, że Justyna Steczkowska wchodzi na kafeterię i co najlepsze pisze posty siebie chwalące 🤦🤦🤦

Świat zamierza ku zagładzie skoro niektórzy ludzie mają IQ 99 co najwyżej.

👏👏👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2019 o 22:43, Gość Magdalena napisał:

Jakim trzeba być kret y.nem, de.b.ilem, idi.ot.ą i kto wie czym jeszcze by myśleć, że Justyna Steczkowska wchodzi na kafeterię i co najlepsze pisze posty siebie chwalące 🤦🤦🤦

Świat zamierza ku zagładzie skoro niektórzy ludzie mają IQ 99 co najwyżej.

No twoje wychwalanie jej na piedestał oraz ten bulwers w tym momencie wskazują na to, że to jednak możliwe 🤣 Jusia, celebrytki to też ludzie, i wchodzą na fora. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wartosc

trudno zeby "whiney" cos nagrywala od kilku lat nie zyje. co do justyny  swietna, zwlaszcza pierwsza plyta, az sobie poslucham justyna steczkowska - sama (Eurovision 1995 Poland)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×