Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mezatka

Swingersclub

Polecane posty

Gość Mezatka

Witam

Chcemy się z mężem wybrać do swingersclubu. Dokładnie do Club Liberty który ma bardzo dobre opinie. Moje pytanie do bywalców. Jak się przygotować. Jakie stroje obowiązują. Jak z higiena w takich miejscach. Jaka jest atmosfera no i jacy ludzie tam bywają? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bylismy w klubie ,ale mamy znajomych kturzy byli i oni namowili nas na takie spotkanie u nich w domu.  Najwazniejsaze to dogadac sie co jest dopusdzczalne i na jaki sygnal konczydsz zabawe.  Ich znalidsmy juz dlugo wiec nie bylo problemu. Ale za drugim razem  kiedy juz bylismy w trakcie zabawy, przydszli ich znajomi, a mysmy ich nie znali. Troche bylam zla, ale juz bylismy rozochoceni a nie byli brzydcy wiec poszlo. A wtedy tam posdzlo w anal. Wiec jesli tego chcecie to trzeba sie tam wyczyscic. Moze nastepnym razem sprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezatka

My na razie chcemy iść na rekonesans. Zobaczyć co i jak. Zabawę z znajomymi mamy już za sobą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mieć taką żonkę to marzenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezatka

No nie wiem czy byś chciał. Teraz chce spróbować z paroma Panami i mężem na raz. Mąż już się zgodził 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izKA

my też chcemy spróbować , ale chyba pojedziemy do Czech . mamy bliżej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Mezatka napisał:

No nie wiem czy byś chciał. Teraz chce spróbować z paroma Panami i mężem na raz. Mąż już się zgodził 😁

Jeszcze raz, na co sie zgodzil maz a na co ty pozwolisz jak sie zacznie?😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 godzin temu, Gogo123 napisał:

Nie bylismy w klubie ,ale mamy znajomych kturzy byli i oni namowili nas na takie spotkanie u nich w domu.  Najwazniejsaze to dogadac sie co jest dopusdzczalne i na jaki sygnal konczydsz zabawe.  Ich znalidsmy juz dlugo wiec nie bylo problemu. Ale za drugim razem  kiedy juz bylismy w trakcie zabawy, przydszli ich znajomi, a mysmy ich nie znali. Troche bylam zla, ale juz bylismy rozochoceni a nie byli brzydcy wiec poszlo. A wtedy tam posdzlo w anal. Wiec jesli tego chcecie to trzeba sie tam wyczyscic. Moze nastepnym razem sprobuje

Lewatywa jak u Szwejka 😄 Dżyzdawka po ścianach i d0pny orgazm 😄  😄  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezatka

Ja mam ochotę na paru panów na raz. W wszystkie dziurki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A maz tez moze i to z inna kobieta? Czy tylko ma patrzec? A czy jesli on tez pojdzie we wszydtkie obce to potem wezmiesz mu do buzi?😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Mezatka napisał:

No nie wiem czy byś chciał. Teraz chce spróbować z paroma Panami i mężem na raz. Mąż już się zgodził 😁

Oj chciałbym bardzo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Oj chciałbym bardzo .

A moge woedziec dlaczego? Co w tym takiego,przeciez w naturze jest ze samiec pilnuje swoich samic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gogo123 napisał:

A moge woedziec dlaczego? Co w tym takiego,przeciez w naturze jest ze samiec pilnuje swoich samic!

Wiesz ja i tak bez kobiety jestem , ale podobają mi się takie zabawy grupowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gogo123 napisał:

Pewnie gej albo bi? 😈

Jestem hetero a bi to dobrze gdyby żona była . Sam jestem i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezatka

Wracając do tematu. Pytałam o sam Club jaka jest atmosfera i ludzie 😉 Maz jest hetero. Ja jestem Bi. Bawiliśmy się już z inną para ale teraz bym chciała z paroma panami i mezem na raz. Taka fantazja. Mąż też może z inną ale tylko przy mnie i z moim udziałem. I tyle w temacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mówili znajomi, to nie było za dobrze. Mały wybór, dużo starszych par, lepiej przyjść we dwie a najlepiej trzy. pary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezatka

A co to znaczy starszych par? Ja mam 35 mąż 40. To jesteśmy już starsza para czy jeszcze młoda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

Byłem. Takich par i starszych jest najwięcej. Teraz ludzie nawet jeszcze starsi mogą wyglądać dobrze. Niestety większość szuka tam młodzieży. I znajdują, za kasę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezatka

Czyli się wpasujemy. Wolimy towarzystwo w zbliżonym do nas wieku. I nadmienię że ja mam 170 szczupła biust c jedrny mąż twierdzi że pupcia najlepsza. A mąż 178 szczupły i wysportowany. To chyba sobie poradzimy w takim klubie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

Aż za dobrze. Macie gwarantowane zainteresowanie. Zwłaszcza mąż i to nie od kobiet. Niby wpuszcza się tylko pary, ale zawsze znajdzie się paru samotnych panów 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezatka

Takich pogonimy precz 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×