Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdezorientowany

Czy jak kobiecie podobał się facet to mogło jej przejść z dnia na dzień

Polecane posty

Gość Khdryhduoug566

Mogło przejść..np jeśli dotarło do Niej że jesteś pierdołą niezdecydowaną,notorycznym kłamcą,manipulantem,jęczacym cierpiącym Werterem bez inicjatywy i jak,jeśli zdała sobie sprawę że na świecie jest wielu innych męskich facetów którzy nie ględzą latami,nie zastanawiają się tylko działają...mogło przejść pod wpływem głębokiego rozczarowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caaalineczkaaa

brak męskich zachowań ,zdecydowania,inicjatywy tak jak chamstwo prostactwo to zraża kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarimtaram6

Jeśli mocno ją czymś uraziłes,zraniłes,oszukales wtedy najbardziej zafascynowana kobieta straci zainteresowanie i poszuka innego obiektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Litości
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Co w tym dziwnego? Pojawił się taki, któremu na niej zależy. I sama sobie też dała szansę. 

Skąd ty to możesz wiedzieć... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZafiraaCXl

Mi przeszła fascynacja kiedy zajarzyłam że facet jest nieuczciwy nieodwazny i niedyskretny,wykorzystując moją szczerość i uczciwość zdradził innym moje tajemnice,próbował robić ze mnie schizofreniczke bo nie miał jaj żeby zachować się po męsku,uczciwie,honorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntekCffaniak

widocznie odkryła że nie masz hajsu albo masz małego,baby takie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Po prostu jej stopień zaangażowania jest taki sam jak twój czyli zerowy. Nie oczekuj od niej działań jeżeli sam nic nie robisz taka prawda. Ona ma swój honor i zna swoją wartość a  ty nic nie robisz wiec ona nie będzie latała za tobą nie dziwie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość zdezorientowany napisał:

może być to reakcja na mój brak starania o nią? Czy jest szansa to naprawić? wyczuwam chłód ale nie obojętność 

opisz jej zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zauroczenie ma to do siebie, że mija z dnia na dzień, z różnych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

moze zdala sobie sprawe, ze nie jestes zainteresowany, badz zajety i nie bedzie sobie robila nadziei, badz byly jakies sytuacje, ktore daly jej do myslenia i trzyma dystans

kobiety nie nastolatki nie narzucaja sie facetom, tym bardziej takim, ktorzy je olewaja, ignoruja czy w ogole zadnego kontaktu z nimi nie chca i nie nawiazuja

kobiety nie traca zainteresowania z dnia na dzien, tym bardziej mezczyzna, ktory sie im podoba  

jesli widziales jej zainteresowanie to na pewno nie minelo z dnia na dzien

trudno cos wiecej napisac, musialbyc opisac wasze relacje jesli jakiekolwiek sa, sytuacje itp

a nie pisac ze wszystkie kobiety to tak mysla tak robia itp bo to same bzdety co tu niektorzy wypisuja

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zauroczenie to nie miłość więc wystarczy chwila albo coś niepasujacego do obrazu który sobie kobieta stworzyła i po zauroczeniu. Nikt normalny nie będzie wzdychal do kogoś kto pokazuje obojętność . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Zauroczenie to nie miłość więc wystarczy chwila albo coś niepasujacego do obrazu który sobie kobieta stworzyła i po zauroczeniu. Nikt normalny nie będzie wzdychal do kogoś kto pokazuje obojętność . 

chyba ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

chyba ty

Ja też. To oczywiste. I co miał na celu ten komentarz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC
4 godziny temu, Gość zdezorientowany napisał:

była zauroczona i nagle pyk, nie jest? Tak to działa czy udaje? 

a skad wiesz, ze nie jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ja też. To oczywiste. I co miał na celu ten komentarz? 

a co mialna celu  twoj komentarz? czemu sie wypowiadasz za wszystkie kobiety?

wypowiedz sie za siebie a nie za innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

a co mialna celu  twoj komentarz? czemu sie wypowiadasz za wszystkie kobiety?

wypowiedz sie za siebie a nie za innych

Nie bulwersuj się. Wiem że są kobiety które pchają się do faceta nawet gdy ten im okazuje chłód ale ty i one to jednak margines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

udaje ze przestalo jej zalezec bo nie pokazales inicjatywy mysli ze sobie z niej zartujesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 godzin temu, Gość zdezorientowany napisał:

nie okazalem jej uczuć, że jest dla mnie, wszystko to było takie suche i bez emocji. A jest atrakcyjna, na poziomie i na pewno faceci z reguły się o nią starają 

kolego sam sobie tu odpowiedziales na swoje pytanie moze ja jeszcze olales i dziwisz sie ze pokazuje ci chlod 

myslales ze to taka ktora leci na gruby portfel to sie przeliczyles tym razem  przykre bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ty nie poważny jesteś . Twòj pociag już odjechał. Ona ma innego , jego całuje, z nim pójdzie do łóżka, stworzy związek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Zauroczenie to nie miłość więc wystarczy chwila albo coś niepasujacego do obrazu który sobie kobieta stworzyła i po zauroczeniu. Nikt normalny nie będzie wzdychal do kogoś kto pokazuje obojętność . 

Dokładnie tak jest. Dziwne, że autor tego nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Udaje obojętna bo wie że to boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bardzo to przykre, że takie niedomówienia rujnują całą relację.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abramis Brama

Tak, zauroczenie może  przejść z dnia na dzień. Wiem o tym gdyż doświadczyłem tego. Podobałem się dziewczynie, ale w ogóle nie reagowałem na jej działania. Udawałem, że tego nie dostrzegam gdyż byłem bardzo nieśmiały. Dziewczyna po krótkim czasie przerzuciła swoje zainteresowanie z mojej osoby na inny obiekt, który nie krępował się  poderwać jej. On miał utrudnione zadanie gdyż ona nie wysyłała do niego żadnych sygnałów. Jemu to nie przeszkadzało w skutecznym poderwaniu jej. Zanim zdecydowałem się na pierwszy krok, już dawno było pozamiatane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bfsfytjgdhuug

Ona nie leci na gruby portfel,może zdała sobie sprawę że powinna być uczciwa wobec męża i że powinna się nawrócić wyrzekając wszelkiego zainteresowania Tobą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jak maz jest w porzadku i w ogole jest to kobieta nie interesuje sie innymi widocznie tu tak nie bylo 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość Bfsfytjgdhuug napisał:

Ona nie leci na gruby portfel,może zdała sobie sprawę że powinna być uczciwa wobec męża i że powinna się nawrócić wyrzekając wszelkiego zainteresowania Tobą 

ty sie nawroc bo nawiedzenie to opetanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ty nie poważny jesteś . Twòj pociag już odjechał. Ona ma innego , jego całuje, z nim pójdzie do łóżka, stworzy związek. 

tsaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ty nie poważny jesteś . Twòj pociag już odjechał. Ona ma innego , jego całuje, z nim pójdzie do łóżka, stworzy związek. 

tsaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może
6 godzin temu, Gość zdezorientowany napisał:

nie okazalem jej uczuć, że jest dla mnie, wszystko to było takie suche i bez emocji. A jest atrakcyjna, na poziomie i na pewno faceci z reguły się o nią starają 

Ta kobieta nie postrzega siebie na tyle atrakcyjną ,aby uwierzyć ,że Ty mógłbyś się nią zainteresować . Ukrywa zauroczenie ,ponieważ nie wykazałeś   wystarczającej inicjatywy  ,aby utwierdzić ją w przekonaniu  ,że traktujesz ewentualną znajomość poważnie. Nie wykluczone ,że jesteś w związku  ,więc chociażby dlatego zachowuje dystans .Jest skromna ,dba o własną reputację nie jest materialistką .Myślę ,że problem twój ,rozwiąże szczera rozmowa ,zwłaszcza gdy po głowie chodzi Ci być może ,relacja tylko intymna .

Dodatkowo ,może ona też jest zajęta .To by wiele wyjaśniało .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×