Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Cwiczenie na silowni to cos, czego nigdy nie zrozumiem

Polecane posty

Gość gosc

to tak meczace, tak bezsensowne.... to tak jak bym mial nosic kartony z telewizorami po podworku  raz w jedną, raz w drugą stronę

 

nie wiem jak mozna miec z tego przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl

Przyjemnośc ma sie potem - powodzenie u plci przeciwnej, atrakcyjny wygląd, sprawne silne mięśnie.ograniczenie ryzyka wystąpienia chorób cywilizacyjnych - cukrzycy, miazdzycy. Choć bezpośrednio po treningu też sa endorfiny.

Ale co taki gruby len smierdzacy jak ty może o tym wiedzieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie chcialbym takiej, ktora leci na umiesnionych facetow 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Gość gosc napisał:

to tak meczace, tak bezsensowne.... to tak jak bym mial nosic kartony z telewizorami po podworku  raz w jedną, raz w drugą stronę

 

nie wiem jak mozna miec z tego przyjemnosc

Dla efektu to się robi, nie dla przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, marcin_wawa napisał:

Dla efektu to się robi, nie dla przyjemności.

ale jaki efekt daje cwiczenie 2 razy w tygodniu po godzinie? bo podobno widocznych miesni z tego nie bedzie, wiec osoba cwiczaca bedzie dalej wygladala tak samo

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

53 minuty temu, Gość Anty Bazyl napisał: Przyjemnośc ma sie potem - powodzenie u plci przeciwnej, atrakcyjny wygląd, sprawne silne mięśnie.ograniczenie ryzyka wystąpienia chorób cywilizacyjnych - cukrzycy, miazdzycy. Choć bezpośrednio po treningu też sa endorfiny. Ale co taki gruby len smierdzacy jak ty może o tym wiedzieć.  X bzdury totalne siłownia jest równie ryzykowna jeśli chodzi o zdrowie jak i nadwaga. Udary, zawały, niewydolności nerek i inne choroby. Zobacz sobie jakiś kanał o kulturystyce. Jak wyglądają po karierze ilu wącha kwiatki od spodu w młodym i średnim już wieku. Ile nabawiło się kontuzji. Ilu jeździ na dializy i modli się o udany przeszczep nerki. Najzdrowiej mieć normalną wagę bez przerosu mięśni czy tłuszczu. Ale coś może o tym wiedzieć młoda kobieta która tylko patrzy na wygląd zewnętrzny. 

No jak ktoś koks wypièrdala dla efektów mutanta to rzeczywiście jest schorowany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, marcin_wawa napisał:

Dla efektu to się robi, nie dla przyjemności.

ale jaki efekt daje cwiczenie 2 razy w tygodniu po godzinie? bo podobno widocznych miesni z tego nie bedzie, wiec osoba cwiczaca bedzie dalej wygladala tak samo

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

ale jaki efekt daje cwiczenie 2 razy w tygodniu po godzinie? bo podobno widocznych miesni z tego nie bedzie, wiec osoba cwiczaca bedzie dalej wygladala tak samo

 

Dla zdrowia człowieku. I w życiu osoba ćwicząca 2 razy w tygodniu nie będzie wyglądała jak ta leżąca na kanapie i zraca byle co. Będzie bardziej jędrna, mięśnie mocniejsze, mniej tłuszczu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Kobieta napisał:

Dla zdrowia człowieku. I w życiu osoba ćwicząca 2 razy w tygodniu nie będzie wyglądała jak ta leżąca na kanapie i zraca byle co. Będzie bardziej jędrna, mięśnie mocniejsze, mniej tłuszczu. 

dla zdrowia chyba lepsze cardio

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

dla zdrowia chyba lepsze cardio

 

Na siłowni też je można ćwiczyć els twojej wiadomości. Widac, ze nigdy tam nie byłeś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Przed chwilą, Gość Gość napisał: No jak ktoś koks wypièrdala dla efektów mutanta to rzeczywiście jest schorowany.  X bzdury każdy kto ćwiczy na siłowni np. używa chociażby suplementów diety. Ale jak nie używa to je za dużo białka w diecie. To obciąża nerki. Albo ilu oślepło. Serce czy ma pompować do 100kg mięśni czy tłuszczu to jeden pies, ma dwa razy więcej pracy niż koleś 50kg żul z pod 🐸. On może spać w śmietniku i na niego śmierci nie ma, nfz mu zbędne. 

Spod się pisze. O nie to ja się nie ruszam bo nie chce być ślepa dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxx

A mnie sprawiają przyjemność ćwiczenia, pozwalają rozladować stres, czowiek jest naładowany energią, nawet jak mam doła, to idę na siłownię i od razu chęć do życia wraca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

2 minuty temu, Gość Gość napisał: Spod się pisze. O nie to ja się nie ruszam bo nie chce być ślepa dodatkowo. X linia do yt wkleić bo ironie wyczucie, jedna biegała dostała raka kolana i jej nogę obcieli. Kręgosłup łamią na biegach, na rowerze. Na hulajnoga szczeki.

Z pewnościa raka od biegania dostała...uważaj bo ty raka dłoni od konsoli dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fit życie skraca życie
1 godzinę temu, Gość Anty Bazyl napisał:

Przyjemnośc ma sie potem - powodzenie u plci przeciwnej, atrakcyjny wygląd, sprawne silne mięśnie.ograniczenie ryzyka wystąpienia chorób cywilizacyjnych - cukrzycy, miazdzycy. Choć bezpośrednio po treningu też sa endorfiny.

Ale co taki gruby len smierdzacy jak ty może o tym wiedzieć. 

Atrakcyjny wygląd chyba sobie żartujesz przecież kobiety, które chodzą na siłownię wyglądają jak babochłopy. Sam trening zwiększa ryzyko zawału i wylewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Morał taki że trzeba leżeć na kanapie. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Gość gosc napisał:

ale jaki efekt daje cwiczenie 2 razy w tygodniu po godzinie? bo podobno widocznych miesni z tego nie bedzie, wiec osoba cwiczaca bedzie dalej wygladala tak samo

 

Jak chudy to widać, po mnie widać a ćwiczę malutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

2 minuty temu, Gość Gość napisał: Z pewnościa raka od biegania dostała...uważaj bo ty raka dłoni od konsoli dostaniesz. X no właśnie ja gram od dziecka to organizm zdążyłem przyzwyczaić, a są tacy co zeszli od grania cały dzień. Jak ktoś zaczął od razu biegać coś mu się zaczęło robić w kolanie. Najpierw trzeba spacery. 

Widocznie już miał raka a bieganie szybciej go wykrylo. Chyba aż tak tępa nie jesteś by myśleć inaczej. Czy jesteś 🤔 w każdym razie śmieszą mnie twoje teksty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

10 minut temu, Gość Gość napisał: Morał taki że trzeba leżeć na kanapie. Dobranoc. X ja dużo leżakuje jestem najsłabszy niż kiedykolwiek wcześniej. To jest przyjemne ale też niezbyt zdrowe. 

Na coś umrzeć trzeba ⚰️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
12 minut temu, Gość Fit życie skraca życie napisał:

Atrakcyjny wygląd chyba sobie żartujesz przecież kobiety, które chodzą na siłownię wyglądają jak babochłopy. Sam trening zwiększa ryzyko zawału i wylewu.

Nie chce mi sie dyskutować z imbecylem. Nie widziałam żadnego babochlopa na siłowni. Natomiast sa fajne laski. o takich możesz pomarzyć jedynie. 

Korzyści wynikające z z uprawiania regularnej aktywność fizycznej sa wszędzie od lat walkowane. Jak ktoś nie chce niech nie ćwiczy. Nie rozumiem tego problemu. 

Wylew i udar jest od leżącego trybu życia i żarcia byle gowna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pro Bazyl
Przed chwilą, Gość Anty Bazyl napisał:

Nie chce mi sie dyskutować z imbecylem. Nie widziałam żadnego babochlopa na siłowni. Natomiast sa fajne laski. o takich możesz pomarzyć jedynie. 

Korzyści wynikające z z uprawiania regularnej aktywność fizycznej sa wszędzie od lat walkowane. Jak ktoś nie chce niech nie ćwiczy. Nie rozumiem tego problemu. 

Wylew i udar jest od leżącego trybu życia i żarcia byle gowna. 

Kolejna mundra tylko w drugą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I tak wszyscy umrzemy 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fit życie skraca życie
7 minut temu, Leżaczek napisał:

2 minuty temu, Gość Fit życie skraca życie napisał: Atrakcyjny wygląd chyba sobie żartujesz przecież kobiety, które chodzą na siłownię wyglądają jak babochłopy. Sam trening zwiększa ryzyko zawału i wylewu. X ostatnio jeden wysportowany 17 latek robił kanapke padł na podłogę trupem od udaru bo się obejrzał do tyłu akurat był zakrzep który się oderwał i zakleil w mózgu dopływ krwi i tlenu.

Bo to jest czysty biznes ludziom wmówi, że bycie fit jest zdrowe, a oni łykają jak pelikany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

to tak meczace, tak bezsensowne.... to tak jak bym mial nosic kartony z telewizorami po podworku  raz w jedną, raz w drugą stronę

 

nie wiem jak mozna miec z tego przyjemnosc

Ja sens ćwiczeń rozumiem. Ale nie rozumiem ludzi, którzy jadą samochodem na siłownię aby tam... pobiegać 😉 Jakby nie mogli przebieć się po parku albo pod siłownię i do domu zamiast jechać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Ja przed godziną byłem na 2 godziny na rowerze. To jest moja siłownia i przede wszystkim świeże powietrze.

Ale niech sobie tam śiłowniują co nas to obchodzi. Może kobiety to troche rozumiem, że chodzą tam pobiegać na bieżni kiedy robi się ciemno to mogą się bać na zewnątrz. A może dla tych wszystkich ludzi tak ważne jest kształtowanie swojej sylwetki że nie myślą, że może być coś innego dla przyjemności. Każdy lubi co lubi. Może i to dobre jak tam jest jakieś towarzystwo a nie jak ja odludzie i rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

kurła znowu ten typ cytujacy co chwile, co ile czasu temu ktoś cos napisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lea

Można, to jest dbanie o siebie. Swój wygląd, samopoczucie. Przydaje się jak ktoś ma siedzącą pracę, spędza dużo czasu w szkole.😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona31

Ale to jest przyjemność! Może nie dla każdego z Was ale tak! Sa ludzie dla ktorych treningi są przyjemnością. 

Czy tak trudno to pojąć? 

I tak,faktycznie w tym boomie na fit styl życia, zdrowy styl życia, jest duży popyt i można zarobić. 

Zdrowy styl życia to nie ściema, to szacunek dla swojego zdrowia które mamy jedno 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona31

Ale to jest przyjemność! Może nie dla każdego z Was ale tak! Sa ludzie dla ktorych treningi są przyjemnością. 

Czy tak trudno to pojąć? 

I tak,faktycznie w tym boomie na fit styl życia, zdrowy styl życia, jest duży popyt i można zarobić. 

Zdrowy styl życia to nie ściema, to szacunek dla swojego zdrowia które mamy jedno 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burza w mieście
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

to tak meczace, tak bezsensowne.... to tak jak bym mial nosic kartony z telewizorami po podworku  raz w jedną, raz w drugą stronę

 

nie wiem jak mozna miec z tego przyjemnosc

Jak już coś krytykujesz to chociaż przekonaj się na własnej skórze jak to jest na tej siłowni i po ćwiczeniach, bo jak na razie to pieprzysz głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hultaj

A ja nie mogę zrozumieć dlaczego nie chcecie dać mi cipki do wylizania? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×