Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość O Matko!!!

Półka Od Mate uszka

Polecane posty

Gość Gosc

Jest vlog, Mateuszek urodzinki jak dzidziuś miał wyprawione. A Paulinka dostała na 30 od niego zelki, kinderki i cos jeszcze, jakiś drobiazg. No ale ona nie musi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Jest vlog, Mateuszek urodzinki jak dzidziuś miał wyprawione. A Paulinka dostała na 30 od niego zelki, kinderki i cos jeszcze, jakiś drobiazg. No ale ona nie musi....

Dla przypomnienia aż obejrzałam ten film. P. dostała zaraz z rana od M. piękne róże, seksowną pidżamkę, słodycze (żelków brak) i byli we dwoje na kolacji w Katowicach (suszi). Nie bierzerz pod uwagę, że ich córeczka była wtedy malutka. Może dlatego nie wyprawiali hucznych urodzin. Z tego co zauważyłam, to ona ma mniejszą rodzinę od niego, więc to też może być powodem nie wyprawiania imprezy w lokalu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Dla przypomnienia aż obejrzałam ten film. P. dostała zaraz z rana od M. piękne róże, seksowną pidżamkę, słodycze (żelków brak) i byli we dwoje na kolacji w Katowicach (suszi). Nie bierzerz pod uwagę, że ich córeczka była wtedy malutka. Może dlatego nie wyprawiali hucznych urodzin. Z tego co zauważyłam, to ona ma mniejszą rodzinę od niego, więc to też może być powodem nie wyprawiania imprezy w lokalu. 

Daj spokój, gołym okiem widać koło kogo się tam skacze na paluszkach, żeby tylko we wściekłość nie wpadł. Nie on jeden pracuje. Mógł skończyć studia, które dałyby mu godziwe zarobki, a nie studia dla papierka. I teraz zmęczony i sfrustrowany. Co jakby był prawnikiem, chirurgiem? Chyba by padł z przemęczenia. Dziwny facet, ma jakiś problem I trzeba koło niego biegać, zabiegać, zapewniać, pozwolić być na 1 miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie chcę, ale muszę

h t t p s:// klekota ma kota. home. blog

"YouTubowy WSIUR 'Co kupiłam BLISKIM na Święta' IDEALNY PRZYKŁAD DZIADOSTWA"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Daj spokój, gołym okiem widać koło kogo się tam skacze na paluszkach, żeby tylko we wściekłość nie wpadł. Nie on jeden pracuje. Mógł skończyć studia, które dałyby mu godziwe zarobki, a nie studia dla papierka. I teraz zmęczony i sfrustrowany. Co jakby był prawnikiem, chirurgiem? Chyba by padł z przemęczenia. Dziwny facet, ma jakiś problem I trzeba koło niego biegać, zabiegać, zapewniać, pozwolić być na 1 miejscu

Wobec tego muszę odwiedzić okulistę, bo tego nie dostrzegam. Sama mam męża i dziecko. Uważam, że są przeciętną, ale sympatyczną rodziną. Ja np. nie znoszę, gdy facet przy mnie ,,skacze". Miłość i troskę można okazywać sobie w zupełnie inne sposoby. Niekoniecznie przed obiektywem (nie mam na myśli seksu, czy nawet przytulania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prezent od Hani

Przez moment myślałam, że to Hania dała prezent. A to był prezent dla Hani🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 26.12.2019 o 22:17, Gość Gość napisał:

Wobec tego muszę odwiedzić okulistę, bo tego nie dostrzegam. Sama mam męża i dziecko. Uważam, że są przeciętną, ale sympatyczną rodziną. Ja np. nie znoszę, gdy facet przy mnie ,,skacze". Miłość i troskę można okazywać sobie w zupełnie inne sposoby. Niekoniecznie przed obiektywem (nie mam na myśli seksu, czy nawet przytulania).

My o szacunku pisałyśmy i tylko tyle, rzeczywiście nie zrozumiałaś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pozdrawiam Paulinę, bardzo ładne ...enki, wyglądasz bardzo ładnie w kolorze czarnym, w pierwszej ...ence jak laska. Wybieraj kolory pasujące do urody i zrezygnuj z różu i turkusu. Kolor czarny, biały i czerwony doda ci klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jskdhdjsj

Taa ona jest laska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
Dnia 26.12.2019 o 01:45, Gość Gosc napisał:

Jest vlog, Mateuszek urodzinki jak dzidziuś miał wyprawione. A Paulinka dostała na 30 od niego zelki, kinderki i cos jeszcze, jakiś drobiazg. No ale ona nie musi....

Paulinka jeszcze nie miała 30tki...😝 i spokojnie ona też nadrobi impreze (każda robią na sali nie tylko od m.) Hania była wtedy za mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

P jest wyjątkowo brzydką kobietą, tragiczne oczy, małe i małpie - jej mama ma piękne. Nawet uczesać się nie umie taka ulizaną na tym małpim czole. To on jest od niej ładniejszy. I jak ona się ubiera, wiocha i jarmark, tragedia. Rży jak kon a wyglada jakby z drzewa zeszła, małpa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
54 minuty temu, Gość Gosc napisał:

P jest wyjątkowo brzydką kobietą, tragiczne oczy, małe i małpie - jej mama ma piękne. Nawet uczesać się nie umie taka ulizaną na tym małpim czole. To on jest od niej ładniejszy. I jak ona się ubiera, wiocha i jarmark, tragedia. Rży jak kon a wyglada jakby z drzewa zeszła, małpa 

Nie przesadzasz?! Skąd tyle frustracji i jadu? Jestem przekonana ze nawet w połowie nie dorastasz jej do pięt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Ona napisał:

Nie przesadzasz?! Skąd tyle frustracji i jadu? Jestem przekonana ze nawet w połowie nie dorastasz jej do pięt!

Jej do pięt to chyba każda dorasta, ale mnie zastanawia jak ty musisz wyglądać, skoro prawda cię bulwersuje? Widzę i wg mnie opisuję.I dziwi mnie, że z tak pięknej mamy nic nie odziedziczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Jej do pięt to chyba każda dorasta, ale mnie zastanawia jak ty musisz wyglądać, skoro prawda cię bulwersuje? Widzę i wg mnie opisuję.I dziwi mnie, że z tak pięknej mamy nic nie odziedziczyła.

Nic? To dlaczego tak wiele osob twierdzi że sa podobne..? Hm 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
38 minut temu, Gość Ona napisał:

Nic? To dlaczego tak wiele osob twierdzi że sa podobne..? Hm 

Nic i porównywać ją z mama to niedorzeczność. Poza kolorem włosów nic z mamy nie ma. A zachowanie to przejęła jak Wielką Pardubicką oglądała bo rży niczym koń. Jest mało kobieca w tym końskim śmiechu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja pamietam jak Mateusz skręcał meble a Paulina poszła na paznokcie. Wróciła z kolacja z Mc, ale tylko dla siebie. Jemu nawet hamburgera nic. Szczyt wiochy i chamstwa,  obojętnie czy jadł czy nie to mogła mu cos kupić. Nieokrzesana dziewucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nic i porównywać ją z mama to niedorzeczność. Poza kolorem włosów nic z mamy nie ma. A zachowanie to przejęła jak Wielką Pardubicką oglądała bo rży niczym koń. Jest mało kobieca w tym końskim śmiechu 

Oczywiście ze ma ! Mama przekazala jej wiele wartości rodzinnych, ktore na co dzien praktykuje, jest uczciwa i ciepla osoba, nigdy by nie znizyla sie do takiego poziomu by kogoś obrażać w taki sposob, w jaki sama jest obrazana na tym forum i to przez ludzi, ktorzy wgl nie wiedza jaka jest w rzeczywistości. Mam nadzieje, ze ma te wszystkie patologiczne opinie gleboko w nosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zgadzam sie, a obrazanie kogos w taki sposob to chyba zle świadczy o tej drugiej osobie a nie o niej tak wiec gratulacje prezentowanego poziomu 👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×