Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luxor

Niektóre znajome kobiety reagują lekką agresją, kiedy się dowiadują, że pogodziłem się z byciem dożywotnim tzw singlem i nikogo nie szukam...

Polecane posty

Gość Luxor

Albo słyszę nachalnym tonem: "nie czytaj książek, tylko dziewczyny szukaj bo starym kawalerem zostaniesz", albo kiedy mówię, że nie szukam dziewczyny, bo mi się to nie kalkuluję, słyszę: "to co ci się k***a kalkuluje?". Czego one ode mnie oczekują? Że będę jednym z tych desperatów, marnujących kasę i czas na tzw portalach randkowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona

Będąc sam nikogo nie ranisz i masz wolę bycia z kim chcesz, nie na stałe. Proste. Tak trzymaj. 

Człowiek może zmienić zdanie, ale i na to przyjdzie pora,. Baw się używaj życia to ci mówi Fiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona

Będąc sam nikogo nie ranisz i masz wolę bycia z kim chcesz, nie na stałe. Proste. Tak trzymaj. 

Człowiek może zmienić zdanie, ale i na to przyjdzie pora,. Baw się używaj życia to ci mówi Fiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Fiona napisał:

Będąc sam nikogo nie ranisz i masz wolę bycia z kim chcesz, nie na stałe. Proste. Tak trzymaj. 

Człowiek może zmienić zdanie, ale i na to przyjdzie pora,. Baw się używaj życia to ci mówi Fiona

Jest tylko jeden warunek - informuj każda, że to tylko układ na seks a nie związek, by miała wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądny
1 godzinę temu, Gość Luxor napisał:

Albo słyszę nachalnym tonem: "nie czytaj książek, tylko dziewczyny szukaj bo starym kawalerem zostaniesz", albo kiedy mówię, że nie szukam dziewczyny, bo mi się to nie kalkuluję, słyszę: "to co ci się k***a kalkuluje?". Czego one ode mnie oczekują? Że będę jednym z tych desperatów, marnujących kasę i czas na tzw portalach randkowych?

hahah mam to samo. Kobiety to straszne zawistnice i psy ogrodnika, one uwazaja sie za tak wyjątkowe, że kazdy ma padac do ich stóp i za nimi ganiać.

Takiego wała, faceci są coraz bardziej świadomi, że baba to TYLKO baba, dodatek a nie cel życia jak kreuje to kobiecy marketing.

Tak trzymaj i nie daj się babskim gadom i żmijkom, bardzo lubię czytac o takich sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba

to po co zwierzasz sie tym niewolnicom systemu? ty plociuro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luxor
38 minut temu, Gość baba napisał:

to po co zwierzasz sie tym niewolnicom systemu? ty plociuro:)

Nikomu się nie zwierzam, tylko jak jestem pytany, to mam jeszcze dwie dodatkowe opcje: 1) skłamać, 2) odpowiedzieć, że to nie ich sprawa. Z pewnych względów uważam, że obydwie są gorsze od powiedzenia prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
59 minut temu, Gość rozsądny napisał:

hahah mam to samo. Kobiety to straszne zawistnice i psy ogrodnika, one uwazaja sie za tak wyjątkowe, że kazdy ma padac do ich stóp i za nimi ganiać.

Takiego wała, faceci są coraz bardziej świadomi, że baba to TYLKO baba, dodatek a nie cel życia jak kreuje to kobiecy marketing.

Tak trzymaj i nie daj się babskim gadom i żmijkom, bardzo lubię czytac o takich sytuacjach.

Tak jak facet to TYLKO facet który zawsze moze zdradzić, cos odwalic, kłamać, odejsc do innej, przysparzac nerwow i problemów wiec żadna mądra kobieta nie wiąże się na stale (bo wie ze prawie kazdy jest taki sam o nigdy nie można im ufać na 100%), tylko bawi się z facetami, używa życia zaspokajacac swoje potrzeby (np czułości czy seksu). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-żabojad

najtragiczniejsze są samotne stare baby po 40ce. one uważają (i nie mam pojęcia skąd to przeświadczenie), że każdy w miarę  :]  atrakcyjny samotny facet po 40ce MA OBOWIĄZEK się o nie starać, komplementować i podrywać - a jak tego nie robi ...to najpierw się obrażają, ...a potem - mszczą. żałosne babska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
45 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tak jak facet to TYLKO facet który zawsze moze zdradzić, cos odwalic, kłamać, odejsc do innej, przysparzac nerwow i problemów 

Takich sobie wybieracie. Szukajcie kochających i szczerych, to będziecie kochane. No i same też dbajcie o związek, a nie że tylko facet wszystko robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiramisu

Baby biorą dupków a potem narzekają, tępe lachony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monu

Bo w mieście brakuje facetów! I jest tyle wolnych kobiet ok 30 że czasami widzę jak dosłownie w klubie po 3 ciągną faceta za rękę. Wystarczy że wysoki i lepiej ubrany... Biologia je wzywa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praff

to normalne, że kobiety reaguje agresją na wszystko co jest dla nich nie korzystne, np gdy ja mówiłem na przesluchaniu w prokuraturze o swoich problemach, że zle sie czuje ze kobiety taktują mężczyzne jak faceta, to jedna sie zrobiła jak balon ze zlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo
45 minut temu, Gość Monu napisał:

Bo w mieście brakuje facetów! I jest tyle wolnych kobiet ok 30 że czasami widzę jak dosłownie w klubie po 3 ciągną faceta za rękę. Wystarczy że wysoki i lepiej ubrany... Biologia je wzywa. 

Prawda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singielka
14 godzin temu, Gość Luxor napisał:

Nikomu się nie zwierzam, tylko jak jestem pytany, to mam jeszcze dwie dodatkowe opcje: 1) skłamać, 2) odpowiedzieć, że to nie ich sprawa. Z pewnych względów uważam, że obydwie są gorsze od powiedzenia prawdy

Ale opcja 2 to też prawda 😁 ja zawsze tak odpowiadam, zgodnie z prawdą z resztą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×