Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Sąsiedzi wyśmiali mój stroik

Polecane posty

Gość Gość

Mam na drzwiach piękny stroik bożonarodzeniowy i usłyszałam dzisiaj jak wchodzili po schodach,  pfffff to już przesada. Serio wianek na drzwiach to coś złego,  śmiesznego,  dziwnego??? Teraz nie wiem czy to nie ściągnąć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Mam na drzwiach piękny stroik bożonarodzeniowy i usłyszałam dzisiaj jak wchodzili po schodach,  pfffff to już przesada. Serio wianek na drzwiach to coś złego,  śmiesznego,  dziwnego??? Teraz nie wiem czy to nie ściągnąć.....

A ten stroik ma się podobać sąsiadom czy tobie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Mam na drzwiach piękny stroik bożonarodzeniowy i usłyszałam dzisiaj jak wchodzili po schodach,  pfffff to już przesada. Serio wianek na drzwiach to coś złego,  śmiesznego,  dziwnego??? Teraz nie wiem czy to nie ściągnąć.....

Nie masz innych problemów? Olej sąsiadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla mnie ten stroik, ale po co tak mówić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dla mnie ten stroik, ale po co tak mówić? 

Bo ludzie lubią krytykować. Ale wiesz, gdyby takie stroiki były w Lidlu za 5 zł to by się pozabijali 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gość Gość napisał:

[...] usłyszałam dzisiaj jak wchodzili po schodach,  pfffff to już przesada [...]

Jesteś pewna, że chodziło im o stroik? Może o czymś rozmawiali, albo uwaga tyczyła się czegoś innego, a Ty skojarzyłaś ją z powieszoną ozdobą... A może ogólnie Wasze relacje nie są zbyt dobre, może już wcześniej czymś im podpadłaś i stąd krytyka?

16 minut temu, Gość Gość napisał:

[...] Serio wianek na drzwiach to coś złego,  śmiesznego,  dziwnego??? [...]

Dla ludzi, którzy przeżywają święta i starają się stworzyć nastrój nic dziwnego. Niektórzy po prostu tego nie czują, nie lubią, i tego rodzaju ozdoby wydają im się przesadzone, na pokaz. Zresztą, sfrustrowani ludzie zawsze znajdą powód do zbędnych komentarzy.

20 minut temu, Gość Gość napisał:

[...] Teraz nie wiem czy to nie ściągnąć.....

Dlaczego miałabyś podlegać presji opinii sąsiadów, skoro Tobie się stroik podoba?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pestka

Zazdroszczę Ci problemów. Ja mam dziecko z porażeniem mózgowym, jestem sama z dzieckiem, bo mojego męża to przerosło, on nie był na to gotowy, on nie chce miec nic wspólnego z takim dzieckiem, mam go zrozumieć, to dla niego też jest ciężkie, on sobie nie radzi i tylko on i on, a w życiu bym się tego nie spodziewała po nim. Taki kochający, czuły, gorliwy chrześcijanin i obrońca życia... 

a ty o jakimś durnym stroiku 😄 nawet mnie to rozbawiło  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja nie wiem za bardzo czy w blokach jest sens dekorowac drzwi. Takie rzeczy robi sie glownie w domach gdzie ma sie prywatne wejscie z podworka widoczne z ulicy, a nie na wspolnej klatce schodowej. No ale nie oceniam. Niech kazdy robi jak lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Pestka napisał:

Zazdroszczę Ci problemów. Ja mam dziecko z porażeniem mózgowym, jestem sama z dzieckiem, bo mojego męża to przerosło, on nie był na to gotowy, on nie chce miec nic wspólnego z takim dzieckiem, mam go zrozumieć, to dla niego też jest ciężkie, on sobie nie radzi i tylko on i on, a w życiu bym się tego nie spodziewała po nim. Taki kochający, czuły, gorliwy chrześcijanin i obrońca życia... 

a ty o jakimś durnym stroiku 😄 nawet mnie to rozbawiło  😄

I masz tak czas siedzieć na Kafe i durne tematy czytać? I jeszcze komentarze pisać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beka
9 minut temu, Gość Pestka napisał:

Zazdroszczę Ci problemów. Ja mam dziecko z porażeniem mózgowym, jestem sama z dzieckiem, bo mojego męża to przerosło, on nie był na to gotowy, on nie chce miec nic wspólnego z takim dzieckiem, mam go zrozumieć, to dla niego też jest ciężkie, on sobie nie radzi i tylko on i on, a w życiu bym się tego nie spodziewała po nim. Taki kochający, czuły, gorliwy chrześcijanin i obrońca życia... 

a ty o jakimś durnym stroiku 😄 nawet mnie to rozbawiło  😄

To jest jej życie i takie ma problemy. Ulżyło ci, że wylałaś swoją frustrację, że ktoś ma lżej w życiu?  Nie jej wina, ze Ty/były mąż macie spaczone geny. A twój problem jest śmieszny z punktu widzenia ludzi żyjących np. W Korei Płn. 
 

Olej sąsiadow, Polacy wszystko skrytykują i wszystko im nie pasuje.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pestka
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

I masz tak czas siedzieć na Kafe i durne tematy czytać? I jeszcze komentarze pisać. 

A co mam robić o 19.00 wieczorem w Niedzielę? Jak mam chore dziecko to mam w worze pokutnym kamienie przerzucać po nocach? Takim jak ja już się internety nie należą? 😄 nie rozumiem 😄

3 minuty temu, Gość Beka napisał:

To jest jej życie i takie ma problemy. Ulżyło ci, że wylałaś swoją frustrację, że ktoś ma lżej w życiu?  Nie jej wina, ze Ty/były mąż macie spaczone geny. A twój problem jest śmieszny z punktu widzenia ludzi żyjących np. W Korei Płn. 
 

Wiesz co dziewczyno? Zbastuj trochę  z tym jadem. Ja nikogo nie wyzywam. Musisz sie tak zaraz rzucać? Tylko napisałam że mnie ten temat rozbawił i zazdroszczę problemów. Serio się uśmiałam. Od razu mi się przypomniał temat z SUSZAKIEM 😄 nie wiem czy ktoś to pamięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abigail

To jest jej życie i takie ma problemy. Ulżyło ci, że wylałaś swoją frustrację, że ktoś ma lżej w życiu?  Nie jej wina, ze Ty/były mąż macie spaczone geny. A twój problem jest śmieszny z punktu widzenia ludzi żyjących np. W Korei Płn. 

 

🤦 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
47 minut temu, Gość Beka napisał:

To jest jej życie i takie ma problemy. Ulżyło ci, że wylałaś swoją frustrację, że ktoś ma lżej w życiu?  Nie jej wina, ze Ty/były mąż macie spaczone geny. A twój problem jest śmieszny z punktu widzenia ludzi żyjących np. W Korei Płn. 

A tobie ulżyło? Lecz się sfrustrowana  wariatko. Laska nic takiego strasznego nie napisała i ma rację. Autorka ma problem z d.... Ja rozumiem, że ludzie mają różne mniejsze i większe problemy ale to? A ty taka sama durna jak autorka i w dodatku złośliwe babsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nknkn
20 minut temu, Gość gość napisał:

A tobie ulżyło? Lecz się sfrustrowana  wariatko. Laska nic takiego strasznego nie napisała i ma rację. Autorka ma problem z d.... Ja rozumiem, że ludzie mają różne mniejsze i większe problemy ale to? A ty taka sama durna jak autorka i w dodatku złośliwe babsko.

A co kogo obchodzi, że ona czuje się lepsza bo ma „większe” problemy? Temat jest o stroiku, jej komentarz o chorym dzieciaku jest kompletnie z czapy i nic nie wnosi do tematu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×