Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takie jajaaaaaaaaaaaa

Jaja jak berety nie uwierzycie

Polecane posty

Gość takie jajaaaaaaaaaaaa

Na w-f ie 15 latka dostała straszliwych boleści brzucha, wezwano karetke. Karetka przyjechała i...zawiozła dziewczynę na porodówkę. Rodzice w ciężkim szoku, nic nie wiedzieli, nikt nie wiedział. Dziewczyna nie była u żadnego lekarza, do konca cwiczyła na w-fie. Dziecko podobno zdrowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ta... I nikt nie zauważył balona pod piersiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Ta... I nikt nie zauważył balona pod piersiami

Może była otyła. Mieszkałam przez kilka lat w Anglii i urodziłam tam dziecko. Na porodówkę przywieźli kobietę ważącą z 200 kilogramów, która nie wiedziała, że jest w ciąży, bo była tak bardzo gruba, na dodatek okresy miała nieregularne, ruchów nie czuła, ponieważ brała je za problemy żołądkowe. Nie wiem jak to możliwe, ale jak widać - da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Eliza napisał:

Może była otyła. Mieszkałam przez kilka lat w Anglii i urodziłam tam dziecko. Na porodówkę przywieźli kobietę ważącą z 200 kilogramów, która nie wiedziała, że jest w ciąży, bo była tak bardzo gruba, na dodatek okresy miała nieregularne, ruchów nie czuła, ponieważ brała je za problemy żołądkowe. Nie wiem jak to możliwe, ale jak widać - da się.

A miała 15 lat?  Okresu nie miała, dziecko kopie, cycki rosną... Nie wiedziała. Smoki gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Ta... I nikt nie zauważył balona pod piersiami

Ale że nie wierzysz? To nie wierz, historia sto procent prawdziwa, z mojej miejscowosci. Siostra mojego kolegi z pracy jest tam zresztą nauczycielką, wszyscy w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeezu, po co bym miała takie cos wymyslac niby? Dla mnie szokujące jest, że normalnie ciężarne latają do lekarza, witaminki te sprawy, a tu dziewczyna u lekarza nie była ani razu. No i rodzice że nie zauważyli nic też dziwne. Pewnie myśleli że jej sie przytyło, a co do brzucha nie każda ma strasznie wielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaaaaaaa
6 minut temu, Gość Gość napisał:

A miała 15 lat?  Okresu nie miała, dziecko kopie, cycki rosną... Nie wiedziała. Smoki gdzie

A gdzie autorka napisała że dziewczyna nie wiedziała? Ona na pewno wiedziała, ale bała się przyznać widocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaaaaaaa
1 minutę temu, Gość gośćaaaaaaaa napisał:

A gdzie autorka napisała że dziewczyna nie wiedziała? Ona na pewno wiedziała, ale bała się przyznać widocznie.

U nas była parę lat temu podobna trochę historia, nauczycielka zauważyła że dziewczyna chyba w ciąży jest , wzięła ją na rozmowę i ta się przyznała, rodzice też nie zauważyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

A miała 15 lat?  Okresu nie miała, dziecko kopie, cycki rosną... Nie wiedziała. Smoki gdzie

Nie wiem ile miała lat i wątpię, żeby była jakaś inteligentna, to raczej prosta kobieta ze wsi zabitej dechami albo była chora. Nie wierz jak nie chcesz, ale przy wadze około 200 kilogramów raczej rosnący brzuch i piersi nie są wyznacznikiem ciąży, a ruchy podobno brała za problemy z brzuchem. Ciężko mi było w to uwierzyć, ale to podobno to nie jedyny przypadek w Anglii i zdarza się takich kilka na rok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja kuzynka, z ktora widywalam sie regularnie co 2 tyg, zaszla w ciaze. Nie powiedziala o tym nikomu, wiedzial tylko jej mąż i corka. I ja naprawdę niczego sie nie domyslilam. Ona zawsze byla przy kości, ok 85-90 kg i jedyne co stwierdzilam, ze przytyla. Chodzila w kardiganach, oslaniala brzuch szalem. Nikt sie nie domyslil. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccccc

Ludzie ale ja nie napisałam że dziewczyna nie wiedziała. ..myślę że ona wiedziała na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Dużo jest takich przypadków, wpiszcie sobie w Google „nie wiedziała, że jest w ciąży”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccccc
14 minut temu, Gość Eliza napisał:

Nie wiem ile miała lat i wątpię, żeby była jakaś inteligentna, to raczej prosta kobieta ze wsi zabitej dechami albo była chora. Nie wierz jak nie chcesz, ale przy wadze około 200 kilogramów raczej rosnący brzuch i piersi nie są wyznacznikiem ciąży, a ruchy podobno brała za problemy z brzuchem. Ciężko mi było w to uwierzyć, ale to podobno to nie jedyny przypadek w Anglii i zdarza się takich kilka na rok!

Ale ja nie napisałam nigdzie ze dziewczyna nie wiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Znam osobiście taki przypadek...i to historia sprzed 10 lat,kiedy to uczylam sie w technikum i mieszkalam w internacie. Mieszkalysmy we 3 w jednym ppokoju i jedna z moich współlokatorek zaszla w ciążę ze swoim chlopakiem. My naprawde niczego nie zauwazylysmy mimo ze byla dosyc szczupla. Zawsze ubierala luzniejsze rzeczy a jedyne co widzialysmy u niej to to ze wiecej je i spi xD ale wtedy zadna z nas, zajeta matura nie powiazala tego ze stanem błogosławionym. Ostatni trymestr przypadl na wakacje i wtedy to wlasnie zadzwoinila i pochwalila sie ze urodzila. Na początku podobno sama nie wiedziała,podobno zorientowała sie dopiero około czwartego miesiaca,miała plamienia w terminie spodziewanej @ i myślała ze jest wszystko ok heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ciekawe jak się potem matka z tym czuła, że 9 miesiący nie zauważyła że coś jest nie tak z córką...na pewno sąsiedzi ładne teraz o niej zdanie mają. I ciekawe jak to potem wyglądało wszystko, mojej koleżanki córka jak zaszła jako 15 latka, to koleżanka musiała zgłosic ten fakt na policję i opowiadac na durne pytania o to jak córka jest rozwinięta...masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscccccğgg

No myślę że rodzice się musieli gęsto tłumaczyć ...ja nie wiem jak można nie zauważyć czegoś takiego,ale w.sumie słyszałam tez o przypadku ze rodzice się dowiedzieli ze córka będzie mieć dziecko,jak ta zaczęła rodzic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila
18 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ona zawsze byla przy kości, ok 85-90 kg

z ta waga przykosci? chyba raczej z duza otyloscia. no chyba ze ma 190 cm. ale sadze ze raczej ma ok 170 cm to jest otyla z taka waga.

ja mam 168 cm i waze 66 kg i czuje sie bardzo gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
53 minuty temu, Gość Kamila napisał:

z ta waga przykosci? chyba raczej z duza otyloscia. no chyba ze ma 190 cm. ale sadze ze raczej ma ok 170 cm to jest otyla z taka waga.

ja mam 168 cm i waze 66 kg i czuje sie bardzo gruba

Swietnie, ze sie odezwalas, Twoj komentarz tak wiele wniosl do dyskusji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×