Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gosciu

Gdzie można pliki w formacie pdf poza komputerem odtworzyć ? Chodzi mnie o pobrane książki żeby można było plik otworzyć poza komputerem ;/

Polecane posty

Gość gosciu

Witam i mam pytanie do wszystkich którzy pobierają książki może także z strony docer bo pobierałem tam książki w formacie pdf i teraz chciałem je jakoś otworzyć poza komputerem bo nie mogę pliku otworzyć i co zrobić ? Zgrywałem te pliki z książkami na widźeta taką przenośną pamięć że można podłączyć kabelek do telewizora ale tam na tvp tym nowoczesnym co mam to tylko filmy się odtwarzają i muzyka a pliki Pdf nie mogę otworzyć w ogóle a mam tego dużo i nie wiem co zrobić bo drukować to by było dużo bardzo kartek potrzebne gdzieś z 70 opakowań papieru do drukowania by poszło może ;/ no to co mam zrobić bo to przecież tak siedzieć całymi dniami przed komputerem to oczy bolą i wzrok się psuje żeby czytać to jak to odtworzyć bo mam nowy tvp Lg i myślałem ze jak zgram na pendraive nawet i przez usb tam wejście spróbuje to może odtworzy się taki mnie plik no ale nie otwiera się nawet nie rozpoznaje system takiego pliku że jest na tym zgrane .No na innym tvp próbowałem otworzyć to samo jest nie mam żadnej tablicy do wyświetlania tak jak jest na uczelniach albo w kościołach że mają takie tablice i wyświetlają obrazy jakieś na tym .No to drukować też się nie opyla bo przecież to jest od groma stron każda ksiązka ma po 300 parę stron albo 200 parę to ile by to poszło papieru i tuszu do drukowania .No ogólnie to kicha bo myślałem że otworzy się taki plik z książką pobraną z docer na tvp że mogę tam ten plik wyświetlić jak można to może inaczej sformatować nie wiem plik przerobić żeby się otworzył poza komputerem ? bo książkę całą czytać na kompie każdy tytuł to ile siedzenia przed monitorem jest dni i godzin ;/ no nie wiem może ktoś ma jakiś pomysł bo pliki działają mnie na kompie że się otwierają a jak chce gdzieś indziej żeby przegrać i otworzyć taki plik z ksiązką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samarytanin

tablety 7' już można swobodnie czytać pdf-y .

Ale  tablety WIN , tzn mające oprogramowanie wewnętrzne windows. Jest tylko problem z wersją pdf-u ostatnio bardzo się skomplikowały wersja za wersją nie nadąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×