Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie mogę rozgryźć jego bratowej: cieszyła się że planujemy dziecko, powiedziała że też planują, a gdy się okazalo ze obie jestesmy w ciazy, zachowuje sie jak obca osoba

Polecane posty

Gość gość

Macie pomysł o co chodzi? Latem miła dla nas, serdeczna, wypytywała o plany prokreacyjne to jej powiedziałam. Cieszyła się i powiedziała że też planują. Potem przestali sie odzywac, na spotkaniu niedawno jak wyszlo ze obie jestesmy w ciazy, zachowywala sie bardzo z dystansem, nie poznaje jej. Ona spodziewa sie drugiego syna (marzyla o corce), a ja bede miala corke - moze to jest powód? nie moge tego rozgryźć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak cię to gryzie.Weź się czymś zajmij, jeszcze nie urodziłaś a już Ci padło na mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak cię to gryzie.Weź się czymś zajmij, jeszcze nie urodziłaś a już Ci padło na mózg.

No i po co ten jad? Czy was pogięło? Na tym forum nic nie można już napisać, to jest straszne. albo znajdą się jakieś dwie-trzy co rozwalą temat wyzwiskami, albo jeden a porządny trol destruktor. Po co? Nie możesz napisać co Ty o tym sądzisz, ale na temat, a nie obrażając autora watku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea30

Mam wrażenie że ta dziewczyna jest zazdrosna że uwaga rodziny nie będzie skierowana tylko na nią i jej bąbelka ale też na ciebie i na twoje dziecko. Gdy uwaga rozkłada się na dwa, niektórzy mają ból doooopy. Co do radości ze planujecie dzieci w podobnym czasie, mogła kłamać by wybadać co planujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

myśle żę nie pracujesz i od wolnego czasu rzuca ci sie na głowe, a jeśli pracujesz to już na l4 siedxzisz, więc może zrób coś pożytecznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, NaugthyBitch napisał:

Musisz się bardziej postarać następnym razem, bo to prowo już było kilka razy. 

A co jeśli to nie prowo, tyko suche fakty? Jak oceniasz zachowanie bratowej męża? Z jakiego powodu w ciepłej i otwartej osoby nagle stała się zdystansowana, cicha i niezbyt serdeczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może chodzić o to, że ty urodziłaś córkę. Miałam podobną sytuację, choć nie w tak bliskiej rodzinie. Spotykałyśmy się bardzo rzadko, tylko przy okazji jakiś imprez rodzinnych, można powiedzieć, że słabo się  znałyśmy. Miałyśmy synów w tym samym wieku, kiedy byłam w drugiej ciąży, od jej bratowej dowiedziałam się, że ona również i , że marzy o córce. Zdarzyło się tak, że ona urodziła drugiego syna, a ja córkę, kiedy znowu widziałyśmy się na jakiejś imprezie dzieci miały już ponad rok. Byłam bardzo zdumiona, bo kiedy podeszłam do niej żeby pogratulować, ona odwróciła się i odeszła. Przez całą imprezę unikała mnie. Od jej bratowej usłyszałam później, że się napawam jej niepowodzeniem i to nie jest sprawiedliwe, że mam córkę, bo jej bardziej na tym zależało. Wiem, że to chore, ale niektórzy tak mają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ile jeszcze tych podobnych tematów założysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×