Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Prezent dla faceta na ostatni moment

Polecane posty

Gość Gosc

No i stało się. Nie doszła koszulka która zamawiałam facetowi (a zamawialam 28 listopada!). Liczyłam ze przyjdzie dzisiaj, mimo ze w aukcji bylo 30 dni wysyłki. I muszę mu cos kupić na ostatni moment. W grę wchodzą sklepy w stylu biedronka/lidl itd. Jakieś propozycje? 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

No i stało się. Nie doszła koszulka która zamawiałam facetowi (a zamawialam 28 listopada!). Liczyłam ze przyjdzie dzisiaj, mimo ze w aukcji bylo 30 dni wysyłki. I muszę mu cos kupić na ostatni moment. W grę wchodzą sklepy w stylu biedronka/lidl itd. Jakieś propozycje? 😞

Jack Daniels ewentualnie dębowa w ładnej baryłce i po problemie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Alkohol, oni zawsze się cieszą z wódki.

Ja czasami dokupuje jeszcze jakieś dobre oliwki, mieszankę orzechów, coś deluxe jeśli wogole można tam coś takiego kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kixi
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Alkohol, oni zawsze się cieszą z wódki.

Ja czasami dokupuje jeszcze jakieś dobre oliwki, mieszankę orzechów, coś deluxe jeśli wogole można tam coś takiego kupić.

Nie wszyscy i nie zawsze, mój mąż w ogóle nie pije alkoholu i dla niego taki prezent to zbieracz kurzu, który potem daje komuś innemu. Ja piję tylko kolorowe drinki z dwa razy w roku i szampana w sylwestra lub z okazji urodzin kogoś bliskiego. Nie zmienia to faktu, że autorka zna swojego chłopaka i może dla niego to dobry prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy kasie w Lidlu widziałam ostatnio jakiś zestaw, perfumy i chyba dezodorant. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Sansey napisał:

Przy kasie w Lidlu widziałam ostatnio jakiś zestaw, perfumy i chyba dezodorant. 

O Boże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

2 paczki kabanosow

Ser żółty 

Musztarda

Masło

4 bulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

2 paczki kabanosow

Ser żółty 

Musztarda

Masło

4 bulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

2 paczki kabanosow

Ser żółty 

Musztarda

Masło

4 bulki

Hahahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Gość Gość napisał:

O Boże...

To zaproponuj coś z Lidla lub Biedronki. Cudów tam nie znajdziesz. To były zestawy z tego co pamietam Davidoff i Euphoria. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć

Ja mojemu kupiłam duży zestaw z Old Spice, bo bardzo przypasował mu ten zapach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, DANIEL napisał:

Jack Daniels ewentualnie dębowa w ładnej baryłce i po problemie

Ahh on z tych niepijących 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Sansey napisał:

To zaproponuj coś z Lidla lub Biedronki. Cudów tam nie znajdziesz. To były zestawy z tego co pamietam Davidoff i Euphoria. 

A innych sklepów nie ma? Jak komuś zależy, to nawet  nie pomyśli o biedronce czy Lidlu, tylko bardziej się wysili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć

A dodam, ze są takie fajne świateczne zestawy ze skarpetkami 😉 Tylko nie wiem czy w biedrze/lidlu akurat takie są. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Gość napisał:

A innych sklepów nie ma? Jak komuś zależy, to nawet  nie pomyśli o biedronce czy Lidlu, tylko bardziej się wysili

Pewnie są. Autorka prosiła o Lidla lub Biedronke. Może ma te dwa sklepy w okolicy. Nie wnikam i nie oceniam. Poza tym podejrzewam, że budżet może być ograniczony. Może Ty coś zaproponujesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
52 minuty temu, Gość Kixi napisał:

Nie wszyscy i nie zawsze, mój mąż w ogóle nie pije alkoholu i dla niego taki prezent to zbieracz kurzu, który potem daje komuś innemu. Ja piję tylko kolorowe drinki z dwa razy w roku i szampana w sylwestra lub z okazji urodzin kogoś bliskiego. Nie zmienia to faktu, że autorka zna swojego chłopaka i może dla niego to dobry prezent.

moj podobnie.Nie pije alkoholu,bo nawet po malej ilosci ma problemy z żołądkiem , w ogole nie lubi alkoholu i dla niego to prezent,ktory pozniej sie komus oddaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bieda
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

No i stało się. Nie doszła koszulka która zamawiałam facetowi (a zamawialam 28 listopada!). Liczyłam ze przyjdzie dzisiaj, mimo ze w aukcji bylo 30 dni wysyłki. I muszę mu cos kupić na ostatni moment. W grę wchodzą sklepy w stylu biedronka/lidl itd. Jakieś propozycje? 😞

A ma gramofon? W Biedronce często są płyty winylowe. CD też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jakiekolwiek sklep, byleby był otwarty jutro, biedronka i lidl pierwsze przyszły mi do głowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Znasz chyba swojego faceta. Ja gdybym mojemu miala kupic w Lidlu to bylyby to orzechy wszelkie i czekolady z orzechami, może piwko jakieś dobre, oliwki, może właśnie kosmetyk. W biedronce słabo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jutro galerie do 12-14,spokojnie kupisz. Może faktycznie coś z kosmetyków skoro koszulka idzie? Albo książkę? Zależy jeszcze od budżetu, bo można coś z mediów/elektroniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jgvvv
15 minut temu, Gość gosc napisał:

moj podobnie.Nie pije alkoholu,bo nawet po malej ilosci ma problemy z żołądkiem , w ogole nie lubi alkoholu i dla niego to prezent,ktory pozniej sie komus oddaje

Tak samo ma mój ojciec, zero alkoholu. Nie każdy facet to zaraz alkoholik, co lubi wódę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja bym chciał anal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

No i stało się. Nie doszła koszulka która zamawiałam facetowi (a zamawialam 28 listopada!). Liczyłam ze przyjdzie dzisiaj, mimo ze w aukcji bylo 30 dni wysyłki. I muszę mu cos kupić na ostatni moment. W grę wchodzą sklepy w stylu biedronka/lidl itd. Jakieś propozycje? 😞

Masz nauczkę, żeby nie kupować na aliexpress 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia dobra rada ;)

Kiedyś w Lidlu w okresie świątecznym byly dobre slodycze marcepanowe, jeśli lubi. Możesz tez zrobic taka paczkę świąteczną, jak kiedyś dzieci z zakładzie pracy rodzicow dostawały: słodycze, orzeczy i pomarańcze ( mozna wybrac owoce egzotyczne ) do tego  mala maskotka albo samochodzik, taki prezent z przymrużeniem oka.

Ofertę przemysłową to musisz sprawdzić, w Biedronce bywają różne zestawy typu wkrętarki itp.

W sumie wiekszosc sklepów pracuje w wigilię, zatem. moze byc ksiazka,.puzzle,  gra planszowa czy smieszne bokserki itp

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 minut temu, Gość gość napisał:

Masz nauczkę, żeby nie kupować na aliexpress 😄

Pudło, allegro 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

po pierwsze... nie zamawiaj prezentów z aliexpress... tak! taki długi czas dostawy to dla nich standard 😉

 

po drugie...do tych co piszą o alkoholu bądź kosmetykach... żenada....

no coż.. to kafeteria... zapomniałam...

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Pudło, allegro 😉

...ze sprzedawcą kupującym na Aliexpresie, o czym czas dostawy dobitnie świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A może portfel lub rekawiczki skórzane? Tyle, że to nie w dyskontach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

po pierwsze... nie zamawiaj prezentów z aliexpress... tak! taki długi czas dostawy to dla nich standard 😉

 

po drugie...do tych co piszą o alkoholu bądź kosmetykach... żenada....

no coż.. to kafeteria... zapomniałam...

 

 

co jest żenującego w kosmetykach czy alkoholu jako prezentach? Sama jesteś żenująca z takim podejściem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ahh on z tych niepijących 😕

No nic nie mówiłaś że obcokrajowiec😛😛😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×