Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość gość

Czy ukrywacie

Polecane posty

Gość Gość gość

Czy ukrywacie przed parterem że zdarza się wam masturbować? 

Mam faceta ale czasami lubię sama, kiedyś się chowałam dopóki raz mnie nie przyłapał. Teraz po kilku wstydliwych ale bardzo podniecających razach robię to oficjalnie.

On ogląda tv ja siadam na łóżku obok niego i ... Zabawa ☺️ czasami mu nie pozwalam mi pomagać i wtedy wariuje

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W sumie to nie ukrywam. Znaczy on wie że robię ale przy nim mi się nie zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 24.12.2019 o 09:58, Gość Gość gość napisał:

Czy ukrywacie przed parterem że zdarza się wam masturbować? 

Mam faceta ale czasami lubię sama, kiedyś się chowałam dopóki raz mnie nie przyłapał. Teraz po kilku wstydliwych ale bardzo podniecających razach robię to oficjalnie.

On ogląda tv ja siadam na łóżku obok niego i ... Zabawa ☺️ czasami mu nie pozwalam mi pomagać i wtedy wariuje

 

..czujesz wieksze podniecenie wowczas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukrywamy. Skoro chcę to zrobić sama, to na co mi on? Tylko mnie zdekoncentruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg

Chciał bym żeby moją żoną ni z gruchy ni z Pietruchy sobie czasem sama dogodziła przy mnie 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Hej a co żona na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Mnie też kiedyś nakrył w wannie. Teraz tak jest że ja sama nago pieszczę się a on patrzy na to ubrany. Kręci mnie to. Później poprewka z jego udziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
 

Mnie też kiedyś nakrył w wannie. Teraz tak jest że ja sama nago pieszczę się a on patrzy na to ubrany. Kręci mnie to. Później poprewka z jego udziałem

Fajnie. Kiedyś bardzo ale to bardzo "cnotliwą" kobietę namówiłem (byliśmy już goli) żeby sobie paluszkiem robiła dobrze. Wstydziła się jak diabli, powoli jednak przy pomocy mojej ręki zaczęła i poszłooo. Patrzałem na nią, na jej przymknięte oczy, była daleko  😘. Po chwili zlapała mnie i PIERWSZY raz sama sobie go włozyła do buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Celowo nie ukrywam i nigdy nie ukrywałam. Jak mam ochotę to zwyczajnie to robię, ale bez obwieszczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęczowy 🏳️‍🌈
 

Fajnie. Kiedyś bardzo ale to bardzo "cnotliwą" kobietę namówiłem (byliśmy już goli) żeby sobie paluszkiem robiła dobrze. Wstydziła się jak diabli, powoli jednak przy pomocy mojej ręki zaczęła i poszłooo. Patrzałem na nią, na jej przymknięte oczy, była daleko  😘. Po chwili zlapała mnie i PIERWSZY raz sama sobie go włozyła do buzi.

Hej. A lubisz lizać męski rowek? 😉 Wiesz 🤙)) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
 

Celowo nie ukrywam i nigdy nie ukrywałam. Jak mam ochotę to zwyczajnie to robię, ale bez obwieszczania.

No nie opowiadaj, oficjalnie przy wszystkich? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
 

Hej. A lubisz lizać męski rowek? 😉 Wiesz 🤙)) 

Nie ruszam g...a bo śmierdzi, to i ty mnie nie ruszaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Celowo nie ukrywam i nigdy nie ukrywałam. Jak mam ochotę to zwyczajnie to robię, ale bez obwieszczania.

Kto by chciał ciuciu 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🍓🍓🍓

Mam większe potrzeby od męża, więc się nie ograniczam, ale dyskretnie nie ostentacyjnie. Bywa i tak że zabawiamy się razem e ten sposób,🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx
 

Mam większe potrzeby od męża, więc się nie ograniczam, ale dyskretnie nie ostentacyjnie. Bywa i tak że zabawiamy się razem e ten sposób,🥰

 Współczuję 😞  Mam podobnie, tak jak cyganowi mi sterczy caly dzień, jej wystarczy raz na tydzień dla swiętego spokoju 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Celowo nie ukrywam i nigdy nie ukrywałam. Jak mam ochotę to zwyczajnie to robię, ale bez obwieszczania.

chciałbym spróbować kiedyś zrobić minetkę pod wodą - ja leże w wannie ona na mnie siada mija minuta, dwie.. łyk powietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×