Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lollllo

RLM (Red Lipstick Monster)

Polecane posty

Gość Lollllo

Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kiedyś oglądałam, jak na kanale Ewki byly testy kosmetyków i porady stricte makijazowe. Po pewnym czasie przestałam- Ewka zaczeła pajacować, na modłę zagranicznych jutuberów oraz coraz bardziej odchodzić od tematyki beauty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na początku ten kanał miał jakąś wartość, były na nim dobrze zrobione tutoriale makijażowe, paznokciowe na ten czas, ale z czasem jak  ktoś wyżej napisał kanał zszedł na psy. Zaczęła udawać piszczącą nastolatkę, kopiować z amerykańskiego yt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genesis

Baner reklamowy + nieszczere recenzje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megawąż9

Lubię oglądać tutoriale paznokciowe. Akurat dużo się nauczyłam z jej filmów, ale zmieniła się - no wiadomo, bo jest na yt chyba już z 10 lat. Wolę po prostu stara Ewę. Ona sama chyba świadomie celuje treściami w nastolatków, co mi zupelnie nie odpowiada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfgh

Im mniej profesjonalne miała zaplecze, tym ciekawsze miała filmy. Teraz jest niewiarygodna, nieautentyczna, publikuje filmy raz na jakis czas. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie jestem fanką obecnego wizerunku Ewy ale rozumiem dlaczego ona (Grzelakowa też) tworzy filmy pod nastolatki. Po prostu wiąże się z większymi zasięgami w internecie i co z tym idzie większą kasą od sponsorów. Maxi która jest już taka powiedzmy bardziej zrównoważona, ma chyba o połowę mniej subów. Takiej Olfy to już nie liczę (ale ona potrafi wyprodukować film o tym że jej Janusz chrapie i gada o tym przez 40 mi minut- nie wiem kto rozsądny chciałby to oglądać). 

Moim zdaniem nadprodukcja kosmetyków kolorowych (bo ile można mieć np. takich neutralnych palet) prowadzi do wyczerpania tematu. Już tak wiele zostało powiedziane, że mniej kreatywnym zostaje tylko pajacowanie przed nastolatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ostatni filmik challange to żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kręcio

no nie wiem jak można oglądać kogoś, kto robi sobie taki paskudny makijaż, naprawdę nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
45 minut temu, Gość kręcio napisał:

no nie wiem jak można oglądać kogoś, kto robi sobie taki paskudny makijaż, naprawdę nie wiem

Ona nie robi makijażu tylko charakteryzację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 28.12.2019 o 15:21, Gość Gosc napisał:

Ona nie robi makijażu tylko charakteryzację

W punkt.

Nie nazywam makijażem zabiegu, który maluje kompletnie nową twarz. 

Nie oglądałam jej jakiś czas, ale juciub podpowiedział mi jej filmik z ulubieńcami roku.

Właściwie to nie mogłam się skupić, na tym, co klepała, bo moją uwagę przyciągała bazarowa peruka i czarne usta z wyjedzonym środkiem (przebijał różowy).

Ale najbardziej uderzyło mnie to, jak ubogie słownictwo ma ta kobieta, przecież już po trzydziestce, to nie jakaś dwunastoletnia dziewczynka. Czy ona niczego nie czyta poza opakowaniami kosmetyków?

Skubaniec, kozak, mega, petarda i sztos. Te słowa sponsorują jej filmik. W ramach ubogacenia słownictwa możemy wyróżnić jeszcze inne formy słowa "sztos" - sztosiwo, sztosiwko, sztosik. I chyba była jeszcze inna hybryda, ale już nie chce mi się szukać.

Do tego ta egzaltacja i przeżywanie tematu, jakby to była niesamowita podróż po świecie, omawianie nowatorskiej metody leczenia jakiejś choroby, sukces naukowy czy historia uratowanego psa. Kórva, dla 99,99% ludzkości nie ma kompletnie znaczenia, jakie trzonki mają pędzle do makijażu, a czy opakowanie na maskarę ma lusterko i czy szczoteczka dobrze rozczesuje "na dole". Mazanie sobie po rękach setkami takich samych kolorów, tylko z różnych palet, za każdym razem zachwyt, jakby ktoś właśnie wynalazł żarówkę. Ja rozumiem, że można się jarać byle czym, ale.... nie wiem. Czy na to nie jest czas, kiedy jesteśmy dziećmi, ludźmi niedojrzałymi, którzy nie potrafią jeszcze sobie ustawić jakiejś hierarchii wartości?

Jakie to jest żenujące. Influenserki za dychę. Ulało się mje. Sori.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Kórva, dla 99,99% ludzkości nie ma kompletnie znaczenia, jakie trzonki mają pędzle do makijażu, a czy opakowanie na maskarę ma lusterko i czy szczoteczka dobrze rozczesuje "na dole". Mazanie sobie po rękach setkami takich samych kolorów, tylko z różnych palet, za każdym razem zachwyt, jakby ktoś właśnie wynalazł żarówkę. Ja rozumiem, że można się jarać byle czym, ale.... nie wiem. Czy na to nie jest czas, kiedy jesteśmy dziećmi, ludźmi niedojrzałymi, którzy nie potrafią jeszcze sobie ustawić jakiejś hierarchii wartości?

nic dodać, nic ująć. wiadomo, że po to są kosmetyki itd., fajnie jest, że ktoś to testuje dla widzów (chociaż mam wątpliwości co do szczerości tych opinii) - produkty jak produkty, normalnie. jeden używa, drugi nie.

ale kurła, to tylko kosmetyki! w większości wyprodukowane tylko i wyłącznie dla kasy, po to, by ludzie je kupowali, nie są do niczego potrzebne, jakieś bazy pod cienie, bazy pod bazy, setki bronserów, rozjaśniaczy, miliony cieni - kiedy to człowiek ma czas paćkac na twarz? dla kogo to to jest? bo nie dla zwykłych kobiet. chciałabym zobaczyć te toaletki widzek, które nakupowały kosmetyków z polecenia i użyły ich tylko raz czy dwa. a karawana jedzie dalej.

egzaltacja tragiczna. ja z kolei nie mogę z tych jej okrzyków: uu, ou, o, hu - jak nakłada jakieś nowe cienie, czy coś testuje. I to z...o przy tym. masz racje, że słownictwo ubogie, to chociaż kilka dźwięków z siebie wyda, jakby miała widzki za jakieś kompletne i.dio.tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wycenzurowało mi z.dz.i.w.k.o 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kręcio

dla mnie też nie grzeszyła nigdy intelektem, co widać po jej słownictwie, infantylna jest, że aż huczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×