Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama

Które imiona wybrać?

Polecane posty

Gość Mama

Spodziewam się bliźniąt, córki i syna. Które imiona z wymienionych wybrać? Proszę nie pisać swoich propozycji.

Dziewczynka: Alicja, Amelia, Laura, Zuzanna.

Chłopczyk: Adam, Emil, Nikodem, Mikołaj.

Dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Alicja i Adam, albo Alicja i Nikodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zsazsa

Amelia I Adam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Alicja albo Amelia (oba mi się bardzo podobają) i Mikołaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 minut temu, Gość Mama napisał:

Spodziewam się bliźniąt, córki i syna. Które imiona z wymienionych wybrać? Proszę nie pisać swoich propozycji.

Dziewczynka: Alicja, Amelia, Laura, Zuzanna.

Chłopczyk: Adam, Emil, Nikodem, Mikołaj.

Dziękuję za odpowiedzi.

Tylko Mikołaj jest znosny, reszta nie tylko oklepana i beznadziejna.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Tylko Mikołaj jest znosny, reszta nie tylko oklepana i beznadziejna.

 

przepraszam mialo byc nie tylko oklepane, ale i beznadziejne.

Gratuluje blizniakow i prosze wybierz jakies ciekawsze imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mamo, twoje imiona nie wywoluja zadnych emocji na tym forum.  Twoje imiona sa z pierwszej 15- stki imion, zasnac mozna.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Wszyscy gadaja jak maja niby dosyc Amelek, Alek, Majek, Zuziek, Julek czy Nikosi, a jak przyjdzie co do czego to wychodzi kolejny Kubek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość gosc napisał:

przepraszam mialo byc nie tylko oklepane, ale i beznadziejne.

Gratuluje blizniakow i prosze wybierz jakies ciekawsze imiona.

Bo co? bo ty tak każesz? jej się podobają takie właśnie, wyraźnie napisała, że tylko te wymienione wchodzą w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 minut temu, Gość Mama napisał:

Spodziewam się bliźniąt, córki i syna. Które imiona z wymienionych wybrać? Proszę nie pisać swoich propozycji.

Dziewczynka: Alicja, Amelia, Laura, Zuzanna.

Chłopczyk: Adam, Emil, Nikodem, Mikołaj.

Dziękuję za odpowiedzi.

Adam i Alicja. Emila mam w rodzinie i jak kiedyś lubiłam to imię, to teraz mam uraz 😄 (ale wersję dziewczęcą dalej bardzo lubię, i dla córki bym pewnie rozważała).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARIO

Mnie dziadek napiiieerrrdddaalał tłuczkiem do mięsa jak dostawalem pały z matmy . Ciocia zamykala mnie w stodole z krowami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. Ja w tej chwili miałbym 4 dzieci (dwa poronienia) i dla każdego miałem imię wybrane jak tylko dowiedziałem się, że coś na rzeczy jest. Małżonka tylko przytaknęła - nie było najmniejszego sprzeciwu co do imion - intuicyjnie i się nam obojgu podobało.

Jak można pytać obcych ludzi jak dać na imię swojemu dziecku - połowie sowich genów, komuś kto będzie Ci najbliższą osobą jak dorośnie?? Komuś kto się będzie opiekował się Tobą jak będziesz za stara żeby się sama ogarnąć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
37 minut temu, Gość gość napisał:

Bo co? bo ty tak każesz? jej się podobają takie właśnie, wyraźnie napisała, że tylko te wymienione wchodzą w grę.

Nie, bo kogo nie zapytasz to ma dosyc tasmowego nadawania tych samych imion, a jak przyjdzie do nadania imienia swojemu dziecku to bydlo ze stada boi sie nosa wychylic.  A ja nawet nie mowie o imionach z konca listy tylko poza pierwsza 20-stka.  

Ja nic nie kaze, tylko po co nam zawracaja duupsko tymi samymi imionami co kazdy inny wpis.  

Zuzanna i Mikolaj- najbardziej popularne imiona idealnie do siebie pasuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Bezedury napisał:

Nie rozumiem. Ja w tej chwili miałbym 4 dzieci (dwa poronienia) i dla każdego miałem imię wybrane jak tylko dowiedziałem się, że coś na rzeczy jest. Małżonka tylko przytaknęła - nie było najmniejszego sprzeciwu co do imion - intuicyjnie i się nam obojgu podobało.

Jak można pytać obcych ludzi jak dać na imię swojemu dziecku - połowie sowich genów, komuś kto będzie Ci najbliższą osobą jak dorośnie?? Komuś kto się będzie opiekował się Tobą jak będziesz za stara żeby się sama ogarnąć??

Ja jeszcze rozumiem pytania o odbior jakis ciekawszych imion lub rzadko spotykanych, ale imiona, ktore nadaja dziesiatki tysiecy ludzi i pytaja sie ktore wybrac?  A dlaczego?  Co chca uslyszec?  Dziesiatki tysiecy innych Polakow juz potwierdzili, ze te imiona sa akceptowane w obecnym czasie i tylko takie mozna nadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia

Alicja Zuzanna i Mikołaj Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Mama napisał:

Spodziewam się bliźniąt, córki i syna. Które imiona z wymienionych wybrać? Proszę nie pisać swoich propozycji.

Dziewczynka: Alicja, Amelia, Laura, Zuzanna.

Chłopczyk: Adam, Emil, Nikodem, Mikołaj.

Dziękuję za odpowiedzi.

Laura i Nikodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Alicja i Adam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyfus

Alicja i Mikolaj. Amelia to nazwa choroby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123
5 godzin temu, Gość gosc napisał:

Mamo, twoje imiona nie wywoluja zadnych emocji na tym forum.  Twoje imiona sa z pierwszej 15- stki imion, zasnac mozna.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyobraź sobie, że są mamy które dają imiona które im się podobają i nie potrzebują emocji i zachwytu sąsiada, zresztą zazwyczaj negatywnego jak imię "przedobrzone". Może zaproponuj imię które wywołuje te "emocje".Czy nie masz jednak odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Alicja i Adam. Ewntualnie Mikolaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 godzin temu, Gość Gość123 napisał:

Wyobraź sobie, że są mamy które dają imiona które im się podobają i nie potrzebują emocji i zachwytu sąsiada, zresztą zazwyczaj negatywnego jak imię "przedobrzone". Może zaproponuj imię które wywołuje te "emocje".Czy nie masz jednak odwagi

To ciekawe poniewaz ja zawsze uwazalam, ze jak ktos nie potrzebuje emocji i zachwytu sasiada to nie pyta sie setki ludzie, ktore imiona im sie podobaja i ktore wybrac.  Takze raczej nie masz racji, ze ta mama daje imiona, ktore jej sie podobaja.  Przerypane, ze masz taka wiare w ludzi, musisz sie czesto rozczarowywac.

Chcesz imiona, ktore wywoluja tutaj emocje?  Oktawia, Malina, Olaf itd- pierwszy raz jestes na watku imion na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość gość napisał:

Laura i Nikodem

Też mi się te dwa najbardziej podobają 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ttt

Wszystkie ładne. Ja wybrałbym Laure i Emila/Adama 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×