Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zeno

Czemu w polandii nie ma christmus jak w jakimś ukeju? i szał zakupów na kredyty?

Polecane posty

Gość zeno

chrismus i zakupy, wyprzedaże, reklamy, dring dring, kupuj kupuj, taniej już nie będzie, wyciągaj szmal lub plastik i pakuj wózek po brzegi gòwnem z chin, bo taki twój zasrany obowiązek, plebs ma tak robić, takie ma zadanie, wszyscy uśmiech na ryju i zakupy, bo reklama mówi kupuj, dzieci, psy i koty, każda babcia bierze kredyt na wystawke, bo trza tak robić, spłacać po 50zł miesięcznie na 5 lat, oj nie bądź sknerą, wydawaj ile masz, trza to robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arczi
5 godzin temu, Gość zeno napisał:

chrismus i zakupy, wyprzedaże, reklamy, dring dring, kupuj kupuj, taniej już nie będzie, wyciągaj szmal lub plastik i pakuj wózek po brzegi gòwnem z chin, bo taki twój zasrany obowiązek, plebs ma tak robić, takie ma zadanie, wszyscy uśmiech na ryju i zakupy, bo reklama mówi kupuj, dzieci, psy i koty, każda babcia bierze kredyt na wystawke, bo trza tak robić, spłacać po 50zł miesięcznie na 5 lat, oj nie bądź sknerą, wydawaj ile masz, trza to robić

Każdy ma swój rozum. Mnie stać na więcej bo mam dodatkową pracę . Nie lecę do sklepu jak głupie ciele i kupuje bez opamiętania.Szanuje swoje pieniądze bo muszę na nie ciężko tyrać. Każdy większy zakup muszę przemyslec kilka razy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci
5 minut temu, Gość Arczi napisał:

Każdy ma swój rozum. Mnie stać na więcej bo mam dodatkową pracę . Nie lecę do sklepu jak głupie ciele i kupuje bez opamiętania.Szanuje swoje pieniądze bo muszę na nie ciężko tyrać. Każdy większy zakup muszę przemyslec kilka razy. 

Piona, mam tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Raczej ta sa zakupy na kolacje wigilijna w koncu jedzenia bedzie sporo. A ludzie po prostu lubia zostawiac wszystko na ostatni chwile. A w uk wigilia wyglada bardzo skromnie bo ludzie nie umieja gotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felga

W UK nie obchodzi się Wigilii tylko idzie się ze znajomymi do pubu, więc co pieprzycie głupoty? A jeśli chodzi o Polaków w UK, my mamy dokładnie takie same jedzenie jak w PL, nie ma żadnej różnicy zupełnie, więc głupoty piszcie. Większość Polaków w UK ma tu rodziny lub lecą do rodziny na święta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×