Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czego oczekujecie od partnera/partnerki w łóżku?

Polecane posty

Gość Gość

Krótko i na temat.

Co wymagacie by wspólne chwilę uznać z partnerem partnerką uznać za udane.

Pytam o atmosferę, zachowania, wymagania (ile cm o ile to ma dla was znaczenie itp), umiejętności itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wymagam aby nie chrapal jak stary knur. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

wymagam by nie zachowywal sie jak zwierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zwierzę leży i śpi oraz pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tego wymagam

Wymagam, żeby nie śmierdział I porządnej gry wstępnej, delikatności i zaangażowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Wymagam zeby byl jak zwierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Jak mięsny jeż. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Od kobiety chciałbym zabawy z kupką i siku , ale to chyba w łazience się robi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pełnego oddania i fantazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

orgazmów i długiej gry wstępnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocur

Panna powinna robić gałke z połykiem, to #1 wymaganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhyuw
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Zwierzę leży i śpi oraz pachnie.

o,  to,  to,  to ! 

czasem też coś zeżre,  do kuwety nawali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seksuolog

Te polskie kłody o to pytasz? Przecież one same nie wiedzą czego chcą i same nic nie potrafią w łóżku.

Rozkraczyć nogi i leżeć jak trup, to szczyt ich możliwości. A wiele z nich nawet loda nie robi bo albo się brzydzi albo uważa to za upokarzające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhyuw
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Wymagam aby nie chrapal jak stary knur. 

a jeśli podczas snu niechcący pierdnie pod kołdrą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Seksuolog napisał:

Te polskie kłody o to pytasz? Przecież one same nie wiedzą czego chcą i same nic nie potrafią w łóżku.

Rozkraczyć nogi i leżeć jak trup, to szczyt ich możliwości. A wiele z nich nawet loda nie robi bo albo się brzydzi albo uważa to za upokarzające.

ale cipsko jej wyliż,  i to ze smakiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 minut temu, Gość XoR napisał:

 

 

27 minut temu, Gość XJx napisał:

Ja napisalam tak z sympatii 2 lata temu ,bo on tylko patrzył . Tylko później przypomniałam sobie że się nie podpisałam 😄taka wtopa.Chyba byłam za bardzo przyjęta.Nadal się na siebie patrzymy.  Tylko teraz po takim czasie myślę że on mnie nie chce. 

 

4 minuty temu, Gość Seksuolog napisał:

Te polskie kłody o to pytasz? Przecież one same nie wiedzą czego chcą i same nic nie potrafią w łóżku.

Rozkraczyć nogi i leżeć jak trup, to szczyt ich możliwości. A wiele z nich nawet loda nie robi bo albo się brzydzi albo uważa to za upokarzające.

Jak walisz konia przy nich to się nie dziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twierdza

nie zaakceptuje takiego co pieprzy o cm fiuta, nie lubie dzieciakow nasladujacych innych dzieciakow, nie lubie tez tych co pytaja innych, moj samiec to czuje a nie pyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

Zaangażowania.

Sporo. Kobieta z pasją oddająca się namiętności seksualnej to skarb. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, ToBezZnaczenia napisał:

No wiem. Niby jedno słowo, a wszystko bym tam pchnął.

Często w jednym słowie można zawrzeć wszystko, a w potoku słów niewiele. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

Owszem. Masz dla mnie referat objasniający? XD 

Cześć.;) Mam gotowy na wordzie. Ale później, bo spadniesz z krzesła. Teraz mów co jadłeś dobrego i czego słuchasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Cześć.;) Mam gotowy na wordzie. Ale później, bo spadniesz z krzesła. Teraz mów co jadłeś dobrego i czego słuchasz.

Bó ty stare truchło, tam facet jest za młody dla ciebie babciu 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkelson

Oczekuję od partnerki aby też czasem przejęła inicjatywę .Nie może być tak ,że tylko facet kombinuje i zaczyna temat . Kobieta też ma być świntuchem ,ma zaczepiać ,ma podkręcać -sama inicjować grę wstępną itd . Faceci to wiadomo,"tylko jedni im w głowie " 😉 ,a kobiety też musza pokazać diabła -nie zawsze ,ale fajne to jest jak widać ,że się starają . Niestety te co spotykam niespecjalnie dają od siebie -dopiero po rozgrzaniu ruszają z tematem ,a to nie o to chodzi -same mają prowokować ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

Wiele rzeczy. Pierogi, ryby ziemniaki, sos, sernik i inne 😛 teraz Ty wymieniasz xD Słucham okolicznych dźwięków, czyli względnej ciszy. End Ju?

Wczoraj chińszczyznę na mieście i sporo kawy, dzisiaj pomidorówkę z ryżem, cukierki Michałki i papierosy. Słucham deszczu, bo pada i like you, I listen to the sounds no voices.;) Nie wróciłam do domu na święta, zostałam u siostry w Stanach.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

Wiele rzeczy. Pierogi, ryby ziemniaki, sos, sernik i inne 😛 teraz Ty wymieniasz xD Słucham okolicznych dźwięków, czyli względnej ciszy. End Ju?

Żebyś wiedział z kim masz do czynienia. To bó, starsza baba która wkręca naiwniaków takich jak ty. Przebierając się to za 20letnią modelkę to młodego faceta dobrze się przy tym bawiąc. Tymczasem nie myśli o konsekwencjach, o tym że ktoś poczuł się naprawdę oszukamy, przeszedł załamanie nerwowe. To zła kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

Tak mało świątecznie pojadlaś. Przemoczyłaś trampki? XD Jak Ci się w stanach podoba? 😉

Nie obchodzą świąt i nie gotują świątecznie, jeżeli nie pamiętasz co do ciebie piszę to sobie zapisuj. Ja zapisuję.;) Mąż siostry mojej jest zagorzałym ateistą i przy tym lekarzem, pamiętasz. Po drugie wiesz w jakim celu tam pojechałam? Czysto biznesowym a nie turystycznym, choć tak masz rację, wyprzedaże mają świetne, więc kupiłam sobie oldskólowe wansy, kilka par, tak żebym miała na potem.;) Co z tym Sylwestrem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Nie obchodzą świąt i nie gotują świątecznie, jeżeli nie pamiętasz co do ciebie piszę to sobie zapisuj. Ja zapisuję.;) Mąż siostry mojej jest zagorzałym ateistą i przy tym lekarzem, pamiętasz. Po drugie wiesz w jakim celu tam pojechałam? Czysto biznesowym a nie turystycznym, choć tak masz rację, wyprzedaże mają świetne, więc kupiłam sobie oldskólowe wansy, kilka par, tak żebym miała na potem.;) Co z tym Sylwestrem?

Co jeszcze wymyślisz babciu? Jutro przebierzesz się za faceta i będziesz wkręcać dziewczyny z erotycznego. To cała prawda o tobie Bó. A nie logujesz się, bo by nie dali co żyć za to, że grałaś na uczuciach innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, ToBezZnaczenia napisał:

A to do Sylwka w Stanach nie zostajesz? Załóż konto, to będzie mi łatwiej archiwizować 😛 Coś pamiętam, ale nie pamiętam co ty tam robisz xD 

 

Nie założy bo ma ich kilka, ale używa ich tylko do trollingu stara trollica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

A to do Sylwka w Stanach nie zostajesz? Załóż konto, to będzie mi łatwiej archiwizować 😛 Coś pamiętam, ale nie pamiętam co ty tam robisz xD 

 

Z Waszyngtonu przez Paryż do Warszawy to jest jakieś 12 godzin. Potem w stronę łódzkiego i jestem.;) Założę konto i powiem Ci serio co i jak.;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Z Waszyngtonu przez Paryż do Warszawy to jest jakieś 12 godzin. Potem w stronę łódzkiego i jestem.;) Założę konto i powiem Ci serio co i jak.;) 

Podstaw córkę na spotkanie z tbz, bo spłoszysz ostatniego sprawiedliwego, który z tobą rozmawia babciu Bó.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, ToBezZnaczenia napisał:

Myślałem że dłużej zostajesz w USA 😛

Wkręca cię jak zwykle nsiwniaczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×