Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kał w morde kuurwom

Rodzina mnie olała nie odezeał się NIKT, absolutnie NIKT

Polecane posty

Gość kał w morde kuurwom

w tym roku czekam aż oni się pofatygują pierwsi i ni hooja, czyli widać na czym stoje. Ktoś ma podobnie że jak się nie odezwie pierwszy to rodzinka nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość kał w morde kuurwom napisał:

w tym roku czekam aż oni się pofatygują pierwsi i ni hooja, czyli widać na czym stoje. Ktoś ma podobnie że jak się nie odezwie pierwszy to rodzinka nic?

A po co rodzinka ma się odzywać do takiej księżniczki, która czeka aż ktoś będzie ją nadskakiwał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe
5 minut temu, Gość Gość napisał:

A po co rodzinka ma się odzywać do takiej księżniczki, która czeka aż ktoś będzie ją nadskakiwał 

WIDZISZ JAKIŚ TY DURNY STALKERZE PO/DS/ŁUCH/UJĄCY  SKĄD WYWNIOSKOWAŁEŚ ZE NIBY TO PISAŁA KOBIETA SKORO JĘZYK ZŁAMASA PRODUKUJĄCEGO MNÓSTWO POSTÓW JAKO KOBIETA 

PO CO JE PRODUKUJESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka
11 minut temu, Gość Gość napisał:

A po co rodzinka ma się odzywać do takiej księżniczki, która czeka aż ktoś będzie ją nadskakiwał 

Jak ja im nadskakuje tyle lat to nie problem tylko jak oni nadskakują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość hehehehe napisał:

WIDZISZ JAKIŚ TY DURNY STALKERZE PO/DS/ŁUCH/UJĄCY  SKĄD WYWNIOSKOWAŁEŚ ZE NIBY TO PISAŁA KOBIETA SKORO JĘZYK ZŁAMASA PRODUKUJĄCEGO MNÓSTWO POSTÓW JAKO KOBIETA 

PO CO JE PRODUKUJESZ

Bo to forum dla kobiet, nic nie poradzę że siedzą tu złamany i się tu produkują 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość księżniczka napisał:

Jak ja im nadskakuje tyle lat to nie problem tylko jak oni nadskakują?

To może za bardzo nadskakujesz i wszyscy wychodzą z założenia że się i tak pierwsza odezwiesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
39 minut temu, Gość gość napisał:

To może za bardzo nadskakujesz i wszyscy wychodzą z założenia że się i tak pierwsza odezwiesz 

Jak się nadskakuje całe życie, to właśnie tak się kończy, że wszyscy myślą że im się należy. Do mnie się rodzinka.odzywa ale co z tego jak wiem, że robią to tylko z przyzwoitości, bo tak trzeba, udawanie nic więcej, wolałabym żeby wcale się do mnie nie odzywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×