Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jak poderwac faceta. Licze na wasza pomyslowosc.

Polecane posty

Gość Gość

Podoba mi sie taki facet. Mam zamiar go zaczepic i zagadac. Nie znamy sie mozna powiedziec ze znamy sie tylko z widzenia. Chcialabym sie z nim umowic na jakas kawe. Jak zagadac ? Zawsze mialam problem z takimi rzeczami.Niw chce wyjsc na jakaa nachalnai desperatke. Wiecie o ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inaczej zagadasz szesnastolatka, jeszcze inaczej 32 latka. Inaczej pracownika najniższego szczebla Amazona, inaczej pracownika naukowego, a jeszcze inaczej menedżera - wnosząc po szatach 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, fetyszysta napisał:

Inaczej zagadasz szesnastolatka, jeszcze inaczej 32 latka. Inaczej pracownika najniższego szczebla Amazona, inaczej pracownika naukowego, a jeszcze inaczej menedżera - wnosząc po szatach 😛

On ma 40 lat plus minus nie wiem dokladnie czy 39 czy po 40stce. Ja mam 32. To jest pracownik panstwowy urzednik. W moim wieku bym wiedziala jak zagadac do 20stolatka tez. Ale do niego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już postęp. Teraz sobie odpowiedz, gdzie go widujesz, czy sprawia na Tobie wrażenie energicznego, czy spokojnego człowieka. Czy to typowy urzędnik w okienku ZUS/UM, czy nieco wyżej... W ten sposób dojdziesz, jak poderwać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

U śmiechaj się, witaj, jeśli się znacie z pracy. Upuśc coś przypadkiem żeby mógł Ci podnieść to, pomóc. Jeśli miałabyś sie odezwać, to na temat czegoś co sie aktualnie dzieje, np gdyby padał śnieg, że tak pięknie dzisiaj jak pada śnieg. Mi tak koleżanka kiedyś powiedziała. Od razu powiedziałem, że pospacerowałbym. Ona też mniej więcej tyle młodsza. Ale nie było takiej sytuacji, że ona mnie miała zagadnąć, bo ona już nie sama. ALe napisałem, co na mnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, fetyszysta napisał:

To już postęp. Teraz sobie odpowiedz, gdzie go widujesz, czy sprawia na Tobie wrażenie energicznego, czy spokojnego człowieka. Czy to typowy urzędnik w okienku ZUS/UM, czy nieco wyżej... W ten sposób dojdziesz, jak poderwać 😉

Wychodzi z pracy wtedy go spotykam. Normlanie jest uśmiechnięty  otwarty lubi towarzysto kobiet z tego co zauwazylam. Jest mily dla kobiet sympatyczny mysle ze kontaktowy. Jak sie przejmuje to jest powazny poddenereowany wtedy moze zignorowac. Tyle zauwazylam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Onsam napisał:

U śmiechaj się, witaj, jeśli się znacie z pracy. Upuśc coś przypadkiem żeby mógł Ci podnieść to, pomóc. Jeśli miałabyś sie odezwać, to na temat czegoś co sie aktualnie dzieje, np gdyby padał śnieg, że tak pięknie dzisiaj jak pada śnieg. Mi tak koleżanka kiedyś powiedziała. Od razu powiedziałem, że pospacerowałbym. Ona też mniej więcej tyle młodsza. Ale nie było takiej sytuacji, że ona mnie miała zagadnąć, bo ona już nie sama. ALe napisałem, co na mnie działa.

Chcialam juz bardziej cos konkretnie zagadac. Wiadomo ze najpierw jakas tam gatka szmatka a potem tak na luzie chcialam spytac czy moze mialby kiedys ochote pojsc ze mna na kawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna ciągodrut

Zaproponuj, że opier.....lisz mu kolbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Gość Gość napisał:

Podoba mi sie taki facet. Mam zamiar go zaczepic i zagadac. Nie znamy sie mozna powiedziec ze znamy sie tylko z widzenia. Chcialabym sie z nim umowic na jakas kawe. Jak zagadac ? Zawsze mialam problem z takimi rzeczami.Niw chce wyjsc na jakaa nachalnai desperatke. Wiecie o ci chodzi.

Jesteście wolni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, EwaDzi napisał:

Jesteście wolni?

Ja tak a on tez ma kolezanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ja tak a on tez ma kolezanki.

To już dużo o nim wiesz.A coś jeszcze nam o nim powiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miś

Zapytaj, czy trzeba z nim chodzić czy od razu ci zasadzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Chcialam juz bardziej cos konkretnie zagadac. Wiadomo ze najpierw jakas tam gatka szmatka a potem tak na luzie chcialam spytac czy moze mialby kiedys ochote pojsc ze mna na kawe.

Mi tak kiedyś ta zajęt powiedziała "kiedyś na kawę". Nie wierzę w takie słowa kobietom. Wcale nie mówiła prawdy, to taki żart. Tak, że z tym uważaj. Zapraszanie należy do faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, EwaDzi napisał:

To już dużo o nim wiesz.A coś jeszcze nam o nim powiedz.

A po co mam ci opowiadac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A po co mam ci opowiadac ?

A jak Ci mamy poradzić? Tak jak wyżej ktoś napisał, wszystko zależy od sytuacji. Mniej ostatnio podrywał młody chłopak w zoologicznym " na psa".Ale ja nie mam na czole wypisanego numeru PESEL i stanu cywilnego, więc sytuacja wydała mi się komiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka

usmiechaj sie, powiedz.dzien dobry i sprawdz.czy odpowie za dzien, dwa. Jesli nie daruj sobie bo.albo gej albo maminsynek za ktorego wszystko robia kobiety. powodzenia ! ps. uwazaj na zonatych nez obraczki bo raczej sie zawiedziesz niz cos zyskasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, EwaDzi napisał:

A jak Ci mamy poradzić? Tak jak wyżej ktoś napisał, wszystko zależy od sytuacji. Mniej ostatnio podrywał młody chłopak w zoologicznym " na psa".Ale ja nie mam na czole wypisanego numeru PESEL i stanu cywilnego, więc sytuacja wydała mi się komiczna.

No napisalam co o nim wiem tyle w sumie. Jest bardzo kontaktowy czasami oglada sie za kims zeby pogadac . Jest sam jest przystojny. Jest mily. Tylko tyle ze jak jest poddenerwowany to moze zignorowac. Widze ze brakuje mu damskiego towarzystwa tak czuje jako kobieta. W pracy go wszyscy lubia jeat pomocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

No napisalam co o nim wiem tyle w sumie. Jest bardzo kontaktowy czasami oglada sie za kims zeby pogadac . Jest sam jest przystojny. Jest mily. Tylko tyle ze jak jest poddenerwowany to moze zignorowac. Widze ze brakuje mu damskiego towarzystwa tak czuje jako kobieta. W pracy go wszyscy lubia jeat pomocny.

To zacznij od Dzien dobry😛😃a potem pójdzie.Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, EwaDzi napisał:

To zacznij od Dzien dobry😛😃a potem pójdzie.Trzymam kciuki!

Dzieki ale to nie jest takie proste bo bede srac w gacie. Tak ogolnie jestem odwazna nie powiem. Ale jak ci zalezy to wiesz jak jest ... w gacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jus

Ale znacie się w ogole? Rozmawiacie? Wiesz cos o nim?

Zagadaj moze cos wiecej, pogadajcie dluzej. Wtedy zaproszenie na kawe wyjdzie bardziej naturalnie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość jus napisał:

Ale znacie się w ogole? Rozmawiacie? Wiesz cos o nim?

Zagadaj moze cos wiecej, pogadajcie dluzej. Wtedy zaproszenie na kawe wyjdzie bardziej naturalnie. 

 

No wiadomo ze trzeba cos zagadac dluzej. Wlasnie po to ten post zalozylam. Zeby mi ktos cos doradzil. Znamy sie z widzenia. Wiadomo cos tam wymysle ja bym byla zdziwiona jakby ktos tak do mnie podszedl i powiedzial chodz na kawe 😅 cos musze wymyslec ale nie bede ukrywac ze mi sie podoba. Nie chce mi sie bawic w te gierki niedostepnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nigdy nie zapraszaj faceta. Możesz się uśmiechać, być miła, czarować I flirtować - po prostu powodować, żeby on sam Cię zaprosił, ale nigdy nie rób tego sama. Jeśli się sobie podobacie, on ma taka sama drogę, aby Ciebie zaprosić, aby zrobić kolejny krok. Jesli tego nie robi, a rozmawiacie chociażby służbowo jakiś dłuższy czas to po prostu odpuść bo możesz się tylko skompromitować. A skala zażenowania będzie gigantyczna. Uwierz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lubię intrygi. Hahaha... Mam pomysł. Potrzebujesz jednak koleżanki do pomocy. Mówisz, że to urzędnik, tak? Pracuje w okienku ma kontakt z klientami? Jeśli tak to po pierwsze potrzebujesz 2 biletów do kina i koleżanki, aktorki. Odgrywacie scenkę przed nim, że Ona nie może z Tobą iść do kina, a Tobie strasznie przykro i masz do niej pretensje, że to już nie pierwszy raz jak Ciebie wystawia do wiatru. Wtedy Ona aby załagodzić sytuację sobie żartuje, że może ten Pan będzie tak miły i mnie zastąpi. Wciągacie Go do dyskusji i robicie tak aby się zgodził. Po kinie kawka, albo herbatka i rozmowa. Reszta się sama potoczy. 

Ewentualnie jak wyjdzie z pracy i go znów zobaczysz to tym razem upuść coś co trzeba będzie pozbierać. Z racji tego, że jak mówisz jest pomocny to z pewnością nie omieszka Ciebie w tym wesprzeć. Jak już skończycie to powiedz, że jesteś mu wdzięczna i chcesz mu podziękować zapraszając na kawę lub herbatę. 

Opcja 3 - Możesz go zaczepić i poprosić o pomoc w jakiejś urzędowej sprawie w trakcie której zawsze można zamienić kilka słów. 

Opcja 4 - Poznaj jego zainteresowania, czy macie wspólnych znajomych. Zakręć się w miejscach tam gdzie On się kręci i udaj zdziwioną. Podchodzisz i mówisz, a my to się chyba znamy. Nie spodziewałam się Ciebie tu spotkać... jaka miła niespodzianka. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nigdy nie zapraszaj faceta. Możesz się uśmiechać, być miła, czarować I flirtować - po prostu powodować, żeby on sam Cię zaprosił, ale nigdy nie rób tego sama. Jeśli się sobie podobacie, on ma taka sama drogę, aby Ciebie zaprosić, aby zrobić kolejny krok. Jesli tego nie robi, a rozmawiacie chociażby służbowo jakiś dłuższy czas to po prostu odpuść bo możesz się tylko skompromitować. A skala zażenowania będzie gigantyczna. Uwierz. 

Nie wierze w takie rzeczy ze kobieta nie moze zaproponowac spotkania. Czasy sie zmienily. Poza tym ja chce sie z nim spotkac na zasadzie kolega kolezanka a nie juz partner . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nigdy nie zapraszaj faceta. Możesz się uśmiechać, być miła, czarować I flirtować - po prostu powodować, żeby on sam Cię zaprosił, ale nigdy nie rób tego sama. Jeśli się sobie podobacie, on ma taka sama drogę, aby Ciebie zaprosić, aby zrobić kolejny krok. Jesli tego nie robi, a rozmawiacie chociażby służbowo jakiś dłuższy czas to po prostu odpuść bo możesz się tylko skompromitować. A skala zażenowania będzie gigantyczna. Uwierz. 

To on mi sie spodobal wiec ja musze wykonac pierwszy krok. Jesli ja bym mu sie spodobala to oczywiscie on by wykonal ale ja sie tego nie doczekam nigdy. Ja nie wiem czy mu sie spodobam to wyjdzie jak sie poznamy jak porozmawiamy. Tzn ja bede wiedziec na czym stoje.Licze sie z tym ze moze byc kompromitacja ale nie dowiem sie tego jak sie nie poznamy. Zauwazylam jakie dziewczyny sa smiale jak umieja sie zakrecic kolo faceta i sa wygrane a ja jak bede tak czekac to taka sierotka marysia. Rzadko sie to zdarza ze facet zaczepia uwierz . Pewnie jak komus bardzo zalezy. Moje koleżanki same sobie szukaly facetow i znalazly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pokaż cycki. Zawsze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie wierze w takie rzeczy ze kobieta nie moze zaproponowac spotkania. Czasy sie zmienily. Poza tym ja chce sie z nim spotkac na zasadzie kolega kolezanka a nie juz partner . 

Koniecznie daj znać jak Ci poszło. Może i ja uwierzę 🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Możesz zaproponować spotkanie, ale nie będziesz traktowana poważnie.Facet pomyśli żeś łatwa i n a chwile

Czasy sie zmieniły ale nie mentalnosc, to facet jest zdobywcą i tylko to co z wysiłkiem zdobyte bedzie dla niego cenne. Flitruj usmiechaj się. To on ma Cie zaprosić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dzieła panna
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Podoba mi sie taki facet. Mam zamiar go zaczepic i zagadac. Nie znamy sie mozna powiedziec ze znamy sie tylko z widzenia. Chcialabym sie z nim umowic na jakas kawe. Jak zagadac ? Zawsze mialam problem z takimi rzeczami.Niw chce wyjsc na jakaa nachalnai desperatke. Wiecie o ci chodzi.

Nic złego w byciu desperatką, po prostu się przedstaw i spytaj czy chce iść na kawe. Koniec. Nie szukaj ideologii do tego. Nie myśl o tym tylko rób krok do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość do dzieła panna napisał:

Nic złego w byciu desperatką, po prostu się przedstaw i spytaj czy chce iść na kawe. Koniec. Nie szukaj ideologii do tego. Nie myśl o tym tylko rób krok do przodu.

Nie szukam. Ale na desperatke nie chce wyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×