Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia

Fetysz klapsów

Polecane posty

Gość Kasia

Mam 19 lat, i mam dziwne pytanie, czy to normalne że uwielbiam dostawać klapsy i lanie na tyłek? Pierwszy razem pasem dostałam na 18 urodziny, przez spódniczkę - i bardzo mnie to podniecało, mam chłopaka ale on nie chce mi dawać klapsów a co dopiero pasów bo mówi że nie bije kobiet i uważa mnie za nienormalną, a mnie to tak bardzo podnieca... 

Marzę też o klapsach za złe wyniki w nauce, ale mój chłopak się nie zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
41 minut temu, Onkosfera napisał:

Znajdź takiego co się zgadza. Bo to się źle skończy😎

jesteś facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Kasia napisał:

jesteś facetem?

Nie, jestem kobietą. Ale od lat mam różne fetysze, których mój facet nie chce spełniać. I uważam że to się źle kończy, bo takich pragnień nie da rady do końca w sobie zdusić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafal

Kasiu, niektórzy lubią dostawać klapsy i lanie na goły tyłek. To taki fetysz. Twój chłopak powinien się zgodzić na to jeżeli go uświadomisz. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny bad boy

Moja pani też lubi dostać strzała w tyłek z otwartej dłoni. I o całkiem mocnego. Lubi też usłyszeć, że jest tanią ... i że zaraz zrobię z nią wszystko na co mam ochotę. I uwielbia ostry seks. Generalnie lubi być zdominowana. Też nie zwykłem bić kobiet, ani obrzucać ich wulgaryzmami i musiałem się trochę przemóc. Potem się przyzwyczaiłem i teraz jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×