Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gościu2019

Wpadki z owłosieniem

Polecane posty

Gość Gościu2019

Czy miałyście jakieś wpadki z owłosieniem,  że np. nieopatrznie odsłoniłyście nieogolone pachy lub nogi lub np. przesunęły się wam majtki na plaży i na światło dzienne wyszedł zarost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieopatrznie kiedyś odsłoniłem  owłosione kolano. Myślałem,że spłonę ze  wstydu😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikołajka
30 minut temu, acordeon napisał:

Nieopatrznie kiedyś odsłoniłem  owłosione kolano. Myślałem,że spłonę ze  wstydu😄

Jejku... Pewnie poczułeś się wtedy strasznie. Współczuję 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Cipcie z włoskami są śliczne , czy kobiety o tym wiedzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość mikołajka napisał:

Jejku... Pewnie poczułeś się wtedy strasznie. Współczuję 😞

Bardzo strasznie😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Cipcie z włoskami są śliczne , czy kobiety o tym wiedzą?

O ile nie jest to żywopłot od pępka do kolan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O tak to źle wygląda

jak dziewczyna ma krótką bluzkę i włosy pod pępkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś wyszły włosy spod czepka na basenie... myślałem, że się zapadnę pod wodę ze  wstydu... 😞 

5 minut temu, Gość O tak to źle wygląda napisał:

jak dziewczyna ma krótką bluzkę i włosy pod pępkiem.

Taaa... bardzo źle... ale za to jak podniecająco! 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kiedyś takie piękne myszki miały a teraz to nie wiem co się z nimi porobiło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O tak to źle wygląda
12 minut temu, jbsg napisał:

Mi kiedyś wyszły włosy spod czepka na basenie... myślałem, że się zapadnę pod wodę ze  wstydu... 😞 

Taaa... bardzo źle... ale za to jak podniecająco! 🙂 

Serii lubisz włosy na brzuchu u kobiet? Wiesz, że taka kobieta może mieć dużo męskich hormonów i np. owłosienie na plecach lub piersiach, a także owłosienie łonowe zachodzące na uda i pośladki? Ja wolę delikatne blondynki, które nie potrzebują depilacji rąk, ud i rowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość O tak to źle wygląda napisał:

Serii lubisz włosy na brzuchu u kobiet? Wiesz, że taka kobieta może mieć dużo męskich hormonów i np. owłosienie na plecach lub piersiach, a także owłosienie łonowe zachodzące na uda i pośladki? Ja wolę delikatne blondynki, które nie potrzebują depilacji rąk, ud i rowa.

A wiesz co to znaczy nadmiar testosteronu u kobiety?! Sam miód! 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O tak to źle wygląda

Ten miód to wąsy i tak mocne owłosienie pod pachami, że nawet po goleniu zostaje ciemny ślad owłosienia? Poza tym to może oznaczać większe skłonności do nowotworów.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, jbsg napisał:

Mi kiedyś wyszły włosy spod czepka na basenie... myślałem, że się zapadnę pod wodę ze  wstydu... 😞 

Taaa... bardzo źle... ale za to jak podniecająco! 🙂 

Nie żartuj sobie z poważnych zagadnień

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, acordeon napisał:

Nie żartuj sobie z poważnych zagadnień

 

OK! Już jestem poważny... 😞 

 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 minut temu, Gość O tak to źle wygląda napisał:

Serii lubisz włosy na brzuchu u kobiet? Wiesz, że taka kobieta może mieć dużo męskich hormonów i np. owłosienie na plecach lub piersiach, a także owłosienie łonowe zachodzące na uda i pośladki? Ja wolę delikatne blondynki, które nie potrzebują depilacji rąk, ud i rowa.

Znajoma jest brunetką i nigdy nie miała włosów na rękach i nogach , taka jej natura . Cipci nie goli co mnie bardzo cieszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A w jakim ona wieku

ta znajoma? A hirsutyzm to jednak dość poważna choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikołajka
22 minuty temu, Gość A w jakim ona wieku napisał:

ta znajoma? A hirsutyzm to jednak dość poważna choroba.

Najczęściej występuje w zespole policystycznych jajników. A tam zaraz poważna choroba. Z każdą chorobą jakoś da się żyć. Nie wszyscy i nie zawsze są piękni, młodzi, zdrowi, mądrzy i bogaci. Czasem są tylko piękni 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość mikołajka napisał:

Nie wszyscy i nie zawsze są piękni, młodzi, zdrowi, mądrzy i bogaci. Czasem są tylko piękni 😉

Tak jak ja... :classic_blush:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikołajka
8 minut temu, jbsg napisał:

Tak jak ja... :classic_blush:

Tobie dodałabym jeszcze inne przymiotniki, przynajmniej kilka: mądry, dobry, sprawiedliwy, empatyczny.

A z tych niefajnych? 🤔 ..... żadnego! 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość mikołajka napisał:

Tobie dodałabym jeszcze inne przymiotniki, przynajmniej kilka: mądry, dobry, sprawiedliwy, empatyczny.

A z tych niefajnych? 🤔 ..... żadnego! 😉

Najlepszy dowód na to, że mnie nie znasz... 😄 :classic_blush:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikołajka
6 minut temu, jbsg napisał:

Najlepszy dowód na to, że mnie nie znasz... 😄 :classic_blush:

Sam pisałeś, że można zjeść z kimś beczkę soli a i tak nie wiedzieć i nim wszystkiego 😉

I co z tego, że nie wiem o Tobie wszystkiego? To, co napisałam, napisałam na podstawie tego, co wiem. Ty też nie wiesz o mnie wszystkiego i co? I żyjesz. I masz się dobrze (mam nadzieję). Czasami zbyt duża wiedza nie jest nikomu do niczego potrzebna 😄
I już więcej dzisiaj tu nie napiszę, bo chciałam wypowiedź wysłać na flagowcu. W ostatniej chwili zauważyłam.  Zmęczona już jestem i zaczynam się robić nieuważna 🍀🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Magda bez loginu napisał:

No to się ożeń z blondynką i już tak nie przeżywaj jak Żyd okupacji 😅Hirsutyzm się ta choroba nazywa i można z tym żyć. Kiedyś na  plaży widziałam faceta, który miał całe nogi, tors i plecy owłosienie i jakoś wstrętu to we mnie nie wzbudzało 🤓

Już wróciłaś z Austrii transie? 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość mikołajka napisał:

Sam pisałeś, że można zjeść z kimś beczkę soli a i tak nie wiedzieć i nim wszystkiego 😉

I co z tego, że nie wiem o Tobie wszystkiego? To, co napisałam, napisałam na podstawie tego, co wiem. Ty też nie wiesz o mnie wszystkiego i co? I żyjesz. I masz się dobrze (mam nadzieję). Czasami zbyt duża wiedza nie jest nikomu do niczego potrzebna 😄
I już więcej dzisiaj tu nie napiszę, bo chciałam wypowiedź wysłać na flagowcu. W ostatniej chwili zauważyłam.  Zmęczona już jestem i zaczynam się robić nieuważna 🍀🙂

Czasami zbyt duża wiedza może nawet zaszkodzić! Czasami lepiej nie wiedzieć wszystkiego...

Na flagowcu możesz wysłać życzenia na Nowy Rok... 😉 

Odpocznij... do poczytania... 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Magda bez loginu napisał:

No to się ożeń z blondynką i już tak nie przeżywaj jak Żyd okupacji 😅Hirsutyzm się ta choroba nazywa i można z tym żyć. Kiedyś na  plaży widziałam faceta, który miał całe nogi, tors i plecy owłosienie i jakoś wstrętu to we mnie nie wzbudzało 🤓

Miałem okazję widzieć tak zarośniętą kobietę,że wyglądało to bardzo nieapetycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Magda bez loginu napisał:

Dobrze, że to nie byłam ja🤓

Bo akurat wtedy zgoliłam wąsa i brodę 🤣👋

Jeżeli kobieta hoduje włosy na posladkach,w dodatku bardzo gęste to wg mnie jest zapuszczona. To samo dotyczy pach,ci/py,nóg, etc,etc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, acordeon napisał:

Jeżeli kobieta hoduje włosy na posladkach,w dodatku bardzo gęste to wg mnie jest zapuszczona. To samo dotyczy pach,ci/py,nóg, etc,etc..

U zdrowej kobiety włosy widoczne na pośladkach w ogóle nie rosną. Widziałeś kobietę poważnie chorą na hirsutyzm. Większość hirsutek walczy jak może z włosami, Ty widziałeś taką, która widocznie się poddała w tej nierównej walce albo zaakceptowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

U zdrowej kobiety włosy widoczne na pośladkach w ogóle nie rosną. Widziałeś kobietę poważnie chorą na hirsutyzm. Większość hirsutek walczy jak może z włosami, Ty widziałeś taką, która widocznie się poddała w tej nierównej walce albo zaakceptowała.

Widziałem kiedyś kobietę, która rozłożyła się przede mną na plaży naturystów w pozycji "ginekologicznej" Była zarosnięta na udach,pośladkach...tragedia. Rozumiem geny itd,ale to wyglądało strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozpatrywałabym posiadania naturalnego owłosienia przez kobietę, w kategoriach zaniedbania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Laluz napisał:

Nie rozpatrywałabym posiadania naturalnego owłosienia przez kobietę, w kategoriach zaniedbania

Nie mówię o zaniedbaniu o ile zarost nie zaburza szeroko pojętej kobiecości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, acordeon napisał:

Nie mówię o zaniedbaniu o ile zarost nie zaburza szeroko pojętej kobiecości.

Szeroko pojęta kobiecość a dotyczy określonej tendencji czy też mody.

Naturalność kochany nigdy nie zaburza kobiecości jakkolwiek by tego nie pojmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×