Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozmarzona

Drogie kobietki czy byłyście kiedyś w takiej sytuacji?

Polecane posty

Gość Rozmarzona

Podbijam temat. Kobietki piszcie😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Auto

Autorko...a kto Ci sie podoba? Mi swego czasu bardzo podobal sie Johnny Depp. Przypuszczam ze nie mi jednej ale moja miłość  nastala duzo duzo wczesciej,zanim przyszla fala popularnosci Piratow z Karaibow. Lubilam role, ktore zawsze wybieral,ekscentrykow i dziwakow.. Pamietam jak oklejalam wnętrza mojej szafy z ubraniami zdjeciami plakatami, wycinkami z gazet, zbieralam artykuly. Mama zawsze smiala sie z tego mojego "oltarzyka".Do dzis lubie z nim filmy choc w ostatnich latach moj entuzjazm dla niego opadl. 

 Mam jeszcze kilku ulubionych ale ciezko ich nazwac celebrytami bo to zdolni aktorzy i raczej dojrzali mezczyzni niz mlode chlopaki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zlot trzynastolatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmarzona
8 minut temu, Gość Auto napisał:

Autorko...a kto Ci sie podoba? Mi swego czasu bardzo podobal sie Johnny Depp. Przypuszczam ze nie mi jednej ale moja miłość  nastala duzo duzo wczesciej,zanim przyszla fala popularnosci Piratow z Karaibow. Lubilam role, ktore zawsze wybieral,ekscentrykow i dziwakow.. Pamietam jak oklejalam wnętrza mojej szafy z ubraniami zdjeciami plakatami, wycinkami z gazet, zbieralam artykuly. Mama zawsze smiala sie z tego mojego "oltarzyka".Do dzis lubie z nim filmy choc w ostatnich latach moj entuzjazm dla niego opadl. 

 Mam jeszcze kilku ulubionych ale ciezko ich nazwac celebrytami bo to zdolni aktorzy i raczej dojrzali mezczyzni niz mlode chlopaki 🙂

Napisałabym Ci, ale jedynie na komunikatorze, bo tutaj jest za dużo hejtu, sama widzisz. Jeśli zainteresował Cię ten temat odezwij się proszę😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

az tyle czasu to nie mam 🙂 ale temat symparyczny

22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zlot trzynastolatek.

załóż lepszy temat albo idź na jakiś bardziej "dojrzały" jakich tu pełno heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmarzona

Gość Auto - odezwij się. Bardzo mnie zainteresował Twój post. Jeśli nie posiadasz konta, mogłabyś je założyć. Popisałybyśmy sobie, bo ja właśnie szukam kogoś, kto by mnie zrozumiał😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość gość napisał:

az tyle czasu to nie mam 🙂 ale temat symparyczny

załóż lepszy temat albo idź na jakiś bardziej "dojrzały" jakich tu pełno heh

słuszna racja🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmarzona
26 minut temu, Gość Gość napisał:

słuszna racja🙂

😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmarzona

Gość Auto - szkoda, że więcej się nie odezwałaś😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza

Ja kiedys kochalam sie w Limahl’u..czy pamietacie jeszcze tego piosenkarza? Ale ja sie w nim kochalam grupowo, razem z babska polowa klasy 😂😂. Ciagle o nim rozmawialysmy i pokazywalysmy sobie jego zdjecia..To calkiem zdrowy sposob na pierwsza milosc gdy sie ma 14 lat😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmarzona
1 minutę temu, Gość Zuza napisał:

Ja kiedys kochalam sie w Limahl’u..czy pamietacie jeszcze tego piosenkarza? Ale ja sie w nim kochalam grupowo, razem z babska polowa klasy 😂😂. Ciagle o nim rozmawialysmy i pokazywalysmy sobie jego zdjecia..To calkiem zdrowy sposob na pierwsza milosc gdy sie ma 14 lat😁

No tak, ale mi chodzi bardziej o coś innego, nie o to kiedy się miało naście lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza
3 minuty temu, Gość Rozmarzona napisał:

No tak, ale mi chodzi bardziej o coś innego, nie o to kiedy się miało naście lat....

Jak sie podko...esz w zdjeciu majac 20 lat (bo to podkochiwanie sie w aktorach/piosenkarzach, to wlasnie podkochiwanie sie w zdjeciu), to masz jakis emocjonalny problem. Dojrzali ludzie zako...a sie ludziach ktorych znaja I czyms ich zafascynowali, nie w zdjeciu. Przeciez nie masz najmniejszego pojecia jaki on jest, co lubi a czego nie, co go fascynuje (naprawde, a nie to co pisza w gazetach). To zadna milosc, to wyobraznia I ucieczka od realnego swiata. Rownie dobrze mozesz sie kochac w fikcyjnej postaci z ksiazki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmarzona
2 minuty temu, Gość Zuza napisał:

Jak sie podko...esz w zdjeciu majac 20 lat (bo to podkochiwanie sie w aktorach/piosenkarzach, to wlasnie podkochiwanie sie w zdjeciu), to masz jakis emocjonalny problem. Dojrzali ludzie zako...a sie ludziach ktorych znaja I czyms ich zafascynowali, nie w zdjeciu. Przeciez nie masz najmniejszego pojecia jaki on jest, co lubi a czego nie, co go fascynuje (naprawde, a nie to co pisza w gazetach). To zadna milosc, to wyobraznia I ucieczka od realnego swiata. Rownie dobrze mozesz sie kochac w fikcyjnej postaci z ksiazki..

Oj zdziwiłabyś się i to bardzo. Nie siedzisz w czyjejś głowie, więc daruj sobie takie gadki (bez urazy). Życie bywa nieprzewidywalne. Nie mam żadnego problemu, wierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychopatka

Swojego czasu strasznie podobał  mi się Edward Norton😂 na szczęście po tygodniu mi przeszło 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmarzona
Przed chwilą, Gość Psychopatka napisał:

Swojego czasu strasznie podobał  mi się Edward Norton😂 na szczęście po tygodniu mi przeszło 😅

Jak widać nie było to poważne platoniczne uczucie😁Ja jednak wierzę w takie rzeczy. Zdarzają się takie, które nie śniły się nawet filozofom😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza

Tak..byl jeden hrabia co zakochal sie w kobyle I chcial sie z nia zenic. No I w sumie dlaczego nie? Chociaz ta milosc nie byla chyba platoniczna..Nasza rozmarzona autorka, przymyka oczy I widzi siebie biegnaca z “nim” po plazy a w tle zachod slonca. A potem widzi siebie dumna, kroczaca przy jego boku po czerwonym dywanie😁😁. Ale masakra. Do 15 lat - to ok..dedykuje piosenke “moj piekny panie raz zobaczony w technikolorze..”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmarzona
8 minut temu, Gość Zuza napisał:

Tak..byl jeden hrabia co zakochal sie w kobyle I chcial sie z nia zenic. No I w sumie dlaczego nie? Chociaz ta milosc nie byla chyba platoniczna..Nasza rozmarzona autorka, przymyka oczy I widzi siebie biegnaca z “nim” po plazy a w tle zachod slonca. A potem widzi siebie dumna, kroczaca przy jego boku po czerwonym dywanie😁😁. Ale masakra. Do 15 lat - to ok..dedykuje piosenke “moj piekny panie raz zobaczony w technikolorze..”

Ej, dlaczego mnie obrażasz? Po pierwsze nie masz do tego prawa, bo wcale mnie nie znasz (dzięki Bogu tutaj każdy jest anonimowy), a po drugie nikt nie odpowiada za to co czuje. Serce nie sługa - to prawda stara jak świat. Wiesz co, żal mi Ciebie, musisz być bardzo zawistna i zgorzkniała oraz całkiem pozbawiona empatii i marzeń. to bardzo smutne🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Rozmarzona napisał:

Ej, dlaczego mnie obrażasz? Po pierwsze nie masz do tego prawa, bo wcale mnie nie znasz (dzięki Bogu tutaj każdy jest anonimowy), a po drugie nikt nie odpowiada za to co czuje. Serce nie sługa - to prawda stara jak świat. Wiesz co, żal mi Ciebie, musisz być bardzo zawistna i zgorzkniała oraz całkiem pozbawiona empatii i marzeń. to bardzo smutne🙄

Brawo . Zgadzam się z autorką 👏😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza
34 minuty temu, Gość Gość napisał:

Brawo . Zgadzam się z autorką 👏😊

Zgadzasz sie z autorka ze milosc do celebryty to cudowne i prawdziwe uczucie ? czy z tym ze jestem pozbawiona empatii I marzen?😁. Tak jak pisalam, dla nastolatki to fajne pierwsze proby uczuc I emocji..dla 30, 40 latki wpatrywanie sie i “zakochanie “(!) w zdjeciu aktora i wzdychanie..no coz, smieszne, choc musze przyznac ze nieszkodliwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmarzona

Podbijam temat🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmarzona

Mogą to być kobiety przed jak i po 30, jeśli się takie znajdą😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmarzona

Czy znajdzie się tutaj choć jedna kobieta, która to przeżyła i chciałaby o tym podyskutować na komunikatorze?  Ja osobiście bardzo lubię takie tematy🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmarzona

Nie uwierzę, w to, że nie ma takiej osoby. Każdy, każda z nas kiedyś miał takiego swojego ''crusha''😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Źle trafiłaś autorko. One nie myślą już tymi kategoriami😛🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmarzona
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Źle trafiłaś autorko. One nie myślą już tymi kategoriami😛🤔

Ja jednak wciąż wierzę w to, że znajdzie się choć jedna taka osoba, która z chęcią ze mną podyskutuje😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Maskara tylko jakaś 12-13 latka mogła dac taki temat. 

Tylko takie puste laski moga byc na tyle głupie i infantylne, żeby pisać że kochają sie w kims kogo nawet nie znają.

Idź dziecko do szkoły, dorosnij i wróć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmarzona
Przed chwilą, Gość Ona napisał:

Maskara tylko jakaś 12-13 latka mogła dac taki temat. 

Tylko takie puste laski moga byc na tyle głupie i infantylne, żeby pisać że kochają sie w kims kogo nawet nie znają.

Idź dziecko do szkoły, dorosnij i wróć

Jeśli temat Cię nie interesuje to bardzo proszę nie mieszaj się i idź na dział erotyczny😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmarzona

Dodam przy okazji, że na forum każdy może zakładać tematy o czym tylko zechce, a innym nic do tego (ludzie potrafią oceniać innych po pozorach i  dowalić czasem zupełnie bez powodu). A i od razu Ci powiem, że szkołę to już dawno skończyłam i to z bardzo dobrym wynikiem😙😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
2 minuty temu, Gość Rozmarzona napisał:

Dodam przy okazji, że na forum każdy może zakładać tematy o czym tylko zechce, a innym nic do tego (ludzie potrafią oceniać innych po pozorach i  dowalić czasem zupełnie bez powodu). A i od razu Ci powiem, że szkołę to już dawno skończyłam i to z bardzo dobrym wynikiem😙😄

Jak skończyłaś to się nawet nie przyznawaj bo to tylko świadczy jak jesteś prymitywna umysłowo. Jak dorosła kobieta może zakochać się w kimś kogo nie zna. Może wróć do szkoły przyklej sobie plakat nad łóżkiem i całuj na dobranoc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×