Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zakochana

Czy mężczyzna po 40 może się zakochać w młodszej?

Polecane posty

Gość Gość
11 godzin temu, Gość gość napisał:

nie ma czegoś takiego jak "mężczyzna po 40", po 40 jest dziadziuś, mężczyźni zamykają się przed 40, a chłopcy przed 30, u kobiet zaś na odwrót, im starsza tym dojrzalszy owoc, kobiety młodnieją z wiekiem tak powiedzmy do 55, potem wiadomo praw natury nie przeskoczy ale jednak, aha i jeszcze jedno, czym starszy facet tym głupszy jest, normalnie dziecinnieje, a szczyt kuriozum osiąga właśnie jak dla hecy ta czy inna młódka zamerda kuperkiem i lata potem taki głupol z wywalonym jęzorem śliniąc się i sapiąc w nadziei na numerek, hahaha

Ha ha ha, niezłe brednie. Kobiety młodnieją z wiekiem, ha ha ha! A tak a propos facetów - to własnie po 40-stce zaczynają się prawdziwi mężczyźni, wcześniej to niedojrzali chłopcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 godzin temu, Gość Gerard napisał:

No rację ma.Fajnie że taki stary fagas nie będzie próbował sobie głupiej dziecinnej latawicy wychowac.A później uważaj i choć na palcach jak przy ojcu w chacie.

Już sobie ulżyłeś wyzywając innych? Opinia takiej osoby jak Ty mnie nie interesuje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana

Dzięki za odpowiedzi 🙂

Może nam się uda…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mariner2 napisał:

Jak najbardziej! Gra role tu zapach jej ciala czyli feromony.Tak Natura popycha go aby ja zaplodnil.Aby zmobilizowal sie , uwiodl ja i skrzyzowal z  nia geny.To idelane polazcenie .Geny meskie bogate w doswiadczenie i mlode biolologicznie cialo.W ciagu zycia zmienia nam sie genotyp w  wyniku  nabytych doswiadczen.Jej zas swieza biologia gwarantuje ze wszelkie zyciowe mechanizmy beda pracowaly na 100% bez bledow.Dlatego tak wielu starszawych facetow traci glowe dla mlodek 🙂 nawet 89 letni dziadek potrafi sie zakochac w nastolatce.U Bergmana , w filmach sie takie watki pojawiaja 🙂 

Pisz może odpisze 2019 może jej chłop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, mariner2 napisał:

vwfbtye fgtyj qws n qwqwd &8 *09 vghkwlhdblc';/

Marianie co mi doradzisz 🙂  

Marianie miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mariner2 napisał:

Jak najbardziej! Gra role tu zapach jej ciala czyli feromony.Tak Natura popycha go aby ja zaplodnil.Aby zmobilizowal sie , uwiodl ja i skrzyzowal z  nia geny.To idelane polazcenie .Geny meskie bogate w doswiadczenie i mlode biolologicznie cialo.W ciagu zycia zmienia nam sie genotyp w  wyniku  nabytych doswiadczen.Jej zas swieza biologia gwarantuje ze wszelkie zyciowe mechanizmy beda pracowaly na 100% bez bledow.Dlatego tak wielu starszawych facetow traci glowe dla mlodek 🙂 nawet 89 letni dziadek potrafi sie zakochac w nastolatce.U Bergmana , w filmach sie takie watki pojawiaja 🙂 

Ach te męskie mrzonki 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Robiejaklubie napisał:

Ach te męskie mrzonki 🤣

Marian się napił czy zaciągnął? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ArcyMewa napisał:

Marian się napił czy zaciągnął? 😉

Czyli jednak nie zrezygnowałeś z forum ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wrrr_gzium napisał:

Czyli jednak nie zrezygnowałeś z forum ? 

A gdzie miał ten przegryw iść? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2023 o 22:20, ripxxx napisał:

A gdzie miał ten przegryw iść? 

TY nazywasz przegrywem MNIE? Kisnę 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×