Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Edyta 89

Matura w wieku 31 lat

Polecane posty

Gość pic

A dasz rade nauczyc sie angielskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta 89

Nie chce zdawać teraz w maju tylko w 2021

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werprea

Dziewczyno,

Idź na prawo na UW w Warszawie.

Płacisz 7000 i jesteś. Masz jak na dziennych a nazywają się wieczóowyki.

Tam możesz zdać cokolwiek, nawet fize i chemię na maturze i już jesteś na studiach, a potem prawnikiem.

 

Pedagogika to nie studia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta 89

Nie chcę mieć magistra aby go mieć tylko pragnę pracować z dziećmi więc potrzebuje ukończyć pedagogikę . Więc takie komentarze jak tam powyżej jest dla mnie całkowicie bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Gość Edyta 89 napisał:

Nie chcę mieć magistra aby go mieć tylko pragnę pracować z dziećmi więc potrzebuje ukończyć pedagogikę . Więc takie komentarze jak tam powyżej jest dla mnie całkowicie bez sensu

Ale każdy nauczyciel musi mieć magistra jest taka ustawa ,która tego wymaga. Pewnie pracę można zacząć po licencjacie ale magistra potem też trzeba mieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drrr

kardulaki ty znowu nie zrozumialas,hehehe

buuuuuuuuuuuu

 

nic dziwnego, ze matury nie zdalas, i ci sie nie uklada

jaka tepa baba , sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochana trzymam za Ciebie kciuki! Moja kuzynka zdawała rok temu maturę w wieku 28 lat i zdała bez problemu. Także wierzę, że Tobie też się uda. Angielskiego da się w rok nauczyć na poziomie maturalnym tylko trzeba mieć samozaparcie. A na jakie studia chcesz iść? Nie zgadzam się z opiniami, że za późno na studia, na to nigdy nie jest za późno, a jak widać często w wieku 19 lat za wcześnie. Moja kuzynka studiuje teraz na AEH finanse i rachunkowość i wcale nie jest najstarsza na roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kretusz
 

Dziewczyno,

Idź na prawo na UW w Warszawie.

Płacisz 7000 i jesteś. Masz jak na dziennych a nazywają się wieczóowyki.

Tam możesz zdać cokolwiek, nawet fize i chemię na maturze i już jesteś na studiach, a potem prawnikiem.

 

Pedagogika to nie studia.

 

Dokładnie

Sam poszlem i jestem na aplikacji oraz WAWA

 

pozdro

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kretusz

Aplikacji ORA*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rcznr
 

Nie chcę mieć magistra aby go mieć tylko pragnę pracować z dziećmi więc potrzebuje ukończyć pedagogikę . Więc takie komentarze jak tam powyżej jest dla mnie całkowicie bez sensu

Nie słuchaj nikogo. Po prostu rób swoje. Jak postanowiłem sobie że będę inżynierem miałem 37 lat.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej dasz radę. Polecasz przerobić wszystkie arkusze maturalne po nauce czasów, gramatyki oraz słówek, dodatkowo czasowniki nieregularne. To jest podstawa. Jak ją opanujesz to na spokojnie napiszesz na dobry % maturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No 30 % to nie jest wcale tak dużo. Myslę, ze przy determinacji dasz sobie radę. Wierzę w Ciebie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rcznr
 

Marlena fajny podałaś przykład, taki dający nadzieję.Rzeczywiście coraz starsze osoby decydują się na studia, dobrze że tak jest, na naukę nigdy nie jest za późno.

Powyżej napisałem. Mając 37 lat powiedziałem sobie, że będę inżynierem. Nie mając nawet szkoły średniej. Dzisiaj jestem mgr inż. o specjalizacji procesy energetyczne. Zdobyłem uprawnienia budowlane bez ograniczeń. I jestem z tego dumny. Nie piszę tego by się chwalić. Broń Boże i tak nikt mnie tu nie zna. Ale może to świadectwo da komuś kopa do zaparcia się samego siebie. Życzę wszystkim którzy podejmują się takich wyzwań by wytrwali. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×