Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ringgg

Dlaczego babki mają problem z pierscionkiem innej osoby

Polecane posty

Gość Ringgg

Dostałam pierscionek zaręczynowy. Piękny, taki jaki mi się podobał. Bardzo ale to bardzo skromny i delikatny. Chłopak wcześniej przeglądał ze mną różne pierscionki a poza tym wie dobrze jaka biżuteria mi się podoba i że lubię tylko malutkie i delikatne rzeczy. 

Pierwszy problem był już w sklepie jubilerskim, to akurat wiem z opowieści chlopaka bo mnie przy tym nie było. Jak kobiety tam pracujące dowiedziały się że to ma byc pierscionek zaręczynowy to próbowały mu wcisnąć tak odpustowe egzemplarze i się na niego krzywiły i komentowały że jak to tak na zaręczyny taki "biedny" pierscionek. Po zaręczynach na mój pierscionek krzywiły się też koleżanki że taki mały bieda pierscionek, nawet te które dobrze wiedzą że jakby mój pierscionek miał wielki odstający kamień to bym go nie nosiła bo by mnie drażnił. Dlaczego babony muszą mieć taki problem z cudzym pierscionkiem i do gratulacji muszą dorzucać jakieś durne komentarze. Przecież to mi ma być wygodnie z tym pierscionkiem na palcu a zresztą nie zauważyłam żeby którakolwiek posiadała na zaręczyny jakieś niesamowite cudo od Tiffaniego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo lubią dowalac. I pewnie mają tragiczny gust wiesniar. A w sklepie wciskają większe bo pewnie to co sprzedają mają wliczone jakoś. Większość kobiet lubi przepych a takie małe pierścionki źle się pokazuje na fejsiku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Większość kobiet lubi przepych a takie małe pierścionki źle się pokazuje na fejsiku. 

Mimo to nie rozumiem bezsensownych komentarzy. Ja nikomu nie krytykowałam pierscionka nawet jak n w głowie myślałam że jest tragiczny. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość Ringgg napisał:

Dostałam pierscionek zaręczynowy. Piękny, taki jaki mi się podobał. Bardzo ale to bardzo skromny i delikatny. Chłopak wcześniej przeglądał ze mną różne pierscionki a poza tym wie dobrze jaka biżuteria mi się podoba i że lubię tylko malutkie i delikatne rzeczy. 

Pierwszy problem był już w sklepie jubilerskim, to akurat wiem z opowieści chlopaka bo mnie przy tym nie było. Jak kobiety tam pracujące dowiedziały się że to ma byc pierscionek zaręczynowy to próbowały mu wcisnąć tak odpustowe egzemplarze i się na niego krzywiły i komentowały że jak to tak na zaręczyny taki "biedny" pierscionek. Po zaręczynach na mój pierscionek krzywiły się też koleżanki że taki mały bieda pierscionek, nawet te które dobrze wiedzą że jakby mój pierscionek miał wielki odstający kamień to bym go nie nosiła bo by mnie drażnił. Dlaczego babony muszą mieć taki problem z cudzym pierscionkiem i do gratulacji muszą dorzucać jakieś durne komentarze. Przecież to mi ma być wygodnie z tym pierscionkiem na palcu a zresztą nie zauważyłam żeby którakolwiek posiadała na zaręczyny jakieś niesamowite cudo od Tiffaniego 

Zazdeoszczą bo same nie dostały jeszcze swojego ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Mimo to nie rozumiem bezsensownych komentarzy. Ja nikomu nie krytykowałam pierscionka nawet jak n w głowie myślałam że jest tragiczny. 

 

Ja też całe życie starałam się nikogo nie krytykować ani tym bardziej nie wytykac wad itd. ale na wzajemnośc nigdy nie mogłam liczyć tak ze sama widzisz że są ludzie i taborety. Najważniejsze że tobie się podoba pierścionek a krytykujace baby olej albo dosraj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

moja kolezanka krytykowala moj pierscionek: "cóż, milionerem nie jest wiec co sie dziwic" glupia ydyotka sama nigdy od zadnego nie dostala propozycji slubu. Moja tesciowa tez miala ból d...py o maly diamencik zamiast duzego ale ja SAMA sobie taki wybralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

dodam ze bratowa meza ma wiekszy kamien ale jest to cyrkonia a nie prawdziwy diament. Powiedzialam jej ze ja wole prawdziwy ale mały. ona powiedziala ze oczko musi byc duze i ze ludzie muszą widziec. no wieśniara. zrezta zawsze zyla na pokaz i rywalizaowala ze mna o co sie tylko da. Boze, jak ja sie ciesze ze wyniosla sie za granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

moja kolezanka krytykowala moj pierscionek: "cóż, milionerem nie jest wiec co sie dziwic" glupia ydyotka sama nigdy od zadnego nie dostala propozycji slubu. Moja tesciowa tez miala ból d...py o maly diamencik zamiast duzego ale ja SAMA sobie taki wybralam

Ludzie zawsze będą komentować. Masz duży pierścień to powiedzą że nie będzie wygodny i w ogóle o czym facet myślał go wybierając. Masz mały powiedzą że facet cię nie kocha to ci kupił z małym kamieniem. Ludzie czepiają się takich pierduł bo tyle mają tematu do pogadania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghi

Mój jest zloto białe, diamenty i szmaragd a ciemniacy powiedzieli ze srebrny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ringgg
37 minut temu, Gość Gość napisał:

Zazdeoszczą bo same nie dostały jeszcze swojego ? 

Hmm nie same mężatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kiedyś moja mama się nawet przywaliła do tego że na walentynki dostałam do chłopa  mniejszy bukiet z różami, ale w moim ulubionym kolorze. A mama oczywiście musiała skomentować z przekąsem, że rozmiar bukietu oznacza rozmiar jego miłości 😂😂🤦 co te baby mają w głowach.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciesz się zaręczynami i nie przejmuj się innymi 🙂 gratulacje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Kolejny głupi temat i dajecie się w tą głupią rozmowe wkręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość ghi napisał:

Mój jest zloto białe, diamenty i szmaragd a ciemniacy powiedzieli ze srebrny.

Ja mam pierścionek z białego złota, delikatny z prawdziwym diamentem. I tez były przemowy, że byle jaki, i nie taki bo nie bije po oczach.

Mi sie podoba delikatna biżuteria i taka noszę. Mój dobrze wie,że gdyby mi kupił krzykliwy pierścień to skończyłby w szufladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi 30

Pfff a moj maz kupil mi pierscinek bardzo skromny, z malym oczkiem (cyrlonia, nie diamentem) ale taki jaki mi sie podoba. Wiedzial ze nie lubie duzych i widocznych, oswiadczyl sie pare lat temu, pracowal doierp z pol roku, pierścionek kosztował 300 zl i nie mam z tym najmniejszego problemu. Chcial ostatnio wymienic cyrkonie na diamencik ale nie pozwolilam, wole taki:)

Gratulacje autorko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ludzie zawsze będą komentować. Masz duży pierścień to powiedzą że nie będzie wygodny i w ogóle o czym facet myślał go wybierając. Masz mały powiedzą że facet cię nie kocha to ci kupił z małym kamieniem. Ludzie czepiają się takich pierduł bo tyle mają tematu do pogadania. 

Dokladnie i głównie z zazdrości baby komentują, zazdroszcza samego faktu ze się ktoś zaręczył a one nigdy nie dostały propozycji ślubu, podejrzewam ze szczególnie singielki będą zazdrościc i muszą autorce dowalic żeby poczuc się lepiej 😂 wiec poleca teksty typu ,,eed zbyt bogaty to Twoj narzeczony nie jest" albo ze skąpy lub nie bardzo ja kocha 😂 A ty autorki wszystkim odpowiadaj jak bardzo Ci się podoba ten pierścionek, ze lubisz właśnie takie male i delikatne a narzeczony zna dobrze Twój gust 😉 pewnie jak niektóre to usłyszą to się w nich zagotuje ze złości 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×