Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Dla introwertyka pierwsza randka z dziewczyną, to przeżycie niemal metafizyczne...

Polecane posty

Gość gosc

przed randką introwertyk czuje na przemian stany euforii i leku, nie może spać, poci sie, ma szybsze bicie serca....

na randce każdy dotyk, zwykły pocałunek w policzek, czy patrzenie sobie w oczy urasta do rangi czegoś nieziemskiego, czegoś, co ma szansę na zawsze zmienić jego życie...

 

tymczasem dla badboya, inaczej zwanego r00chaczem, randka to to samo co wyjście z kolega na piwo lub zjedzenie gyrosa, zero emocji, rutyna.

 

Kobiety niestety w większości nie są świadome tego, co napisałem wyżej i lepiej oceniają randkę z r00chaczem, dla którego była to setna randka w zyciu niż randke z wrażliwym introwertykiem, dla którego była to pierwsza, czy druga randka w życiu.  Bad boy, który opowiada dziesiątej kobiecie w ciągu miesiąca ten sam kawał robi wrażenie, a introwertyk, któremu zatrzęsły się dłonie lub zadrżał głos, budzi politowanie.

 

APEL DO KOBIET, JEŚLI CHCECIE PRAWDZIWEJ MIŁOSCI, DAJCIE SZANSE TYM WRAŻLIWYM I ZAPOMNIJCIE O BAD BOYACH !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste

Ty nie jesteś wrazliwy. Jesteś histerykiem. 

I nie jestes introwertykiem. Tylko dzikusem.

Nie nadajesz sie ro życia. 

Nie masz czym zaimponować kobiecie. 

I won już na bracia samcy. Nie rób ze swojej gęby d00pe i dotrzymuj obietnic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

przed randką introwertyk czuje na przemian stany euforii i leku, nie może spać, poci sie, ma szybsze bicie serca....

na randce każdy dotyk, zwykły pocałunek w policzek, czy patrzenie sobie w oczy urasta do rangi czegoś nieziemskiego, czegoś, co ma szansę na zawsze zmienić jego życie...

 

tymczasem dla badboya, inaczej zwanego r00chaczem, randka to to samo co wyjście z kolega na piwo lub zjedzenie gyrosa, zero emocji, rutyna.

 

Kobiety niestety w większości nie są świadome tego, co napisałem wyżej i lepiej oceniają randkę z r00chaczem, dla którego była to setna randka w zyciu niż randke z wrażliwym introwertykiem, dla którego była to pierwsza, czy druga randka w życiu.  Bad boy, który opowiada dziesiątej kobiecie w ciągu miesiąca ten sam kawał robi wrażenie, a introwertyk, któremu zatrzęsły się dłonie lub zadrżał głos, budzi politowanie.

 

APEL DO KOBIET, JEŚLI CHCECIE PRAWDZIWEJ MIŁOSCI, DAJCIE SZANSE TYM WRAŻLIWYM I ZAPOMNIJCIE O BAD BOYACH !!!!

Są jeszcze normalni, ani bad boye ani ułomy i tych normalnych polecam, żyje z takim już 16 lat, wiem co polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Niech spiërdälają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądny

Arystoteles odpusc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Są jeszcze normalni, ani bad boye ani ułomy i tych normalnych polecam, żyje z takim już 16 lat, wiem co polecam. 

To sie nie wpiërdälaj w temat skoro cie nie dotyczy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten1

Kobiety nie zapomną o badboyach, bo kieruje nimi instynkt, więc nie ma tu co zapominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Są jeszcze normalni, ani bad boye ani ułomy

No, na przykład ja 🙂 tyle że żadna mnie nie chce, bo nie jestem przystojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emil

Czy w czymś introwertycy nie ustępują ekstrawertykom? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak, tak, oczywiście, introwertycy to anioły 😄 

Większosc i tak chce tylko poroochać - nie ważne czy ekstrawertyk czy introwertyk. Nie oszukujmy się. 

Ja już i na introwertykach sie wielokrotnie przejechałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moj maz jest introwertykiem, a nigdy sie az tak nie przejmowal randkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

czego tak przezywasz? metafizyczna c i pa tak cie nastawia czy jak? no czego sie stresowac nie rozumiem... kobiety tez ludzie, tez sraja i niektore nawet sporo, moze w trakcie randki z toba po jedzeniu ta samica poszla walnac porzadnego kloca a ty przezywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
22 minuty temu, Gość gość napisał:

Tak, tak, oczywiście, introwertycy to anioły 😄 

Większosc i tak chce tylko poroochać - nie ważne czy ekstrawertyk czy introwertyk. Nie oszukujmy się. 

Ja już i na introwertykach sie wielokrotnie przejechałam. 

Bzdura, ja szukam poważnego uczuciowego związku, a nie "roochania".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
23 minuty temu, Gość gość napisał:

Tak, tak, oczywiście, introwertycy to anioły 😄 

Większosc i tak chce tylko poroochać - nie ważne czy ekstrawertyk czy introwertyk. Nie oszukujmy się. 

Ja już i na introwertykach sie wielokrotnie przejechałam. 

Oczywiście. Pokorne ciele dwie krowy ssie ;) a cicha woda brzegi rwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
2 minuty temu, Gość Aga napisał:

Oczywiście. Pokorne ciele dwie krowy ssie 😉 a cicha woda brzegi rwie

Bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość vvv napisał:

Bzdura, ja szukam poważnego uczuciowego związku, a nie "roochania".

Ale co mnie akurat ty obchodzisz? Ty nie stanowisz ogółu introwertyków, więc zamilcz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość vvv napisał:

Bzdura.

sru.ra 😄  Jak ktoś pisze prawdę, to potrafisz jedynie napisac że to "bzd.ura". Nie rozumiesz że takie sa fakty.

Ile ty masz lat? Chyba faktycznie jestes autystykiem, jak pisza o tobie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Ale co mnie akurat ty obchodzisz? Ty nie stanowisz ogółu introwertyków, więc zamilcz. 

Najpierw twierdzisz, że kłamię i pokazuję siebie jako ideał, a teraz, jak już nie masz argumentów, to piszesz, że nie stanowię ogółu. No nie stanowię i co w związku z tym? Narzekacie na facetów, którzy szukają tylko seksu, a mimo to cały czas się z nimi wiążecie, kosztem tych, którzy chcą związku opartego na miłości. Jest popyt, jest podaż - dlatego romantyków jest niewielu, a roochaczy dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

sru.ra 😄  Jak ktoś pisze prawdę, to potrafisz jedynie napisac że to "bzd.ura". Nie rozumiesz że takie sa fakty.

Ile ty masz lat? Chyba faktycznie jestes autystykiem, jak pisza o tobie. 

 

To nie jest prawda, bo wiem to na swoim przykładzie.

Mam 21 i nie mam autyzmu. I nie "piszą", bo robi to jedna osoba, która połowie osób z tego forum zarzuca ZA czy inne odmiany autyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość vvv napisał:

To nie jest prawda, bo wiem to na swoim przykładzie.

Mam 21 i nie mam autyzmu. I nie "piszą", bo robi to jedna osoba, która połowie osób z tego forum zarzuca ZA czy inne odmiany autyzmu.

Ale co mnie twój przykład? Goowno wiesz, nie znasz realiów kompletnie. Nic dziwnego, ze ktoś ci zarzuca autyzm, bo faktycznie masz taki sposób pisania. Może masz niezdiagnozowany.

21 lat? Buahahaha, czyli kompletny szczyl. Co ty możesz wiedzieć o świecie czy relacjach damsko-meskich 😄 Nie ośmieszja sie goowniarzu. Tu przecietnie siedza ludzie 10-15 lat starsi od ciebie. Dlatego tym bardziej jestes zabawny ze swoimi "racjami". 

A to, ze faceci bardziej patrza na wyglad to juz zostalo wiele razy udowodnione, więc sie nie ośmieszaj. Kobiety wieksza wage przywiazuja do charakteru, bo to kobieta zachodzi w ciaze i rodzi, wiec musi liczyc na łaske faceta i patrzec na to czy zapewni jej bezpieczenstwo itd. , a facet jedynie zapładnia - wiec nie musi patrzec na charakter- to jest w wieeeeelkim skrócie podstawa biologii ewolucyjnej.  Nawet podstaw biologii ewolucyjnej nie znasz, wiec o czym ty chcesz dyskutowac chłopcze ? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 minut temu, Gość vvv napisał:

To nie jest prawda, bo wiem to na swoim przykładzie.

Możliwe, że jesteś wyjątkiem. Ale 90-95% facetów myśli inaczej niż ty (i nie wazne czy są przy tym intro czy ekstrawertykami) - dotrze to w końcu do twojego łebka? Czy ty w ogóle jesteś w stanie to pojąć? Bo wydaje mi sie, że nie - i dlatego właśnie zachowujesz sie jak autystyk - bo kierujesz sie tyko własnym przykładem, a nie rozumiesz że zdecydowana większosc ma inaczej niż ty. WIEC ZROZUM TO WRESZCIE. Bo inaczej ciągle będziesz sie tu ośmieszać i będziesz uznawany za autystyka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Kobiety wieksza wage przywiazuja do charakteru, bo to kobieta zachodzi w ciaze i rodzi, wiec musi liczyc na łaske faceta i patrzec na to czy zapewni jej bezpieczenstwo itd.

Tak, i to dlatego tyle kobiet zachodzi w ciążę z bad boyami, którzy potem zostawiają je same z dzieckiem. vvv ma rację.

5 minut temu, Gość gosc napisał:

A to, ze faceci bardziej patrza na wyglad to juz zostalo wiele razy udowodnione

Niektórzy patrzą, niektórzy nie. Ale dla kobiet wygląd jest jedynym, podstawowym kryterium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoskiyy

Oj tam przeżywasz... 

Ja mam prawie 30 lat i w sumie nigdy nie byłam na randce i jakoś żyję. Randki i Związki są przereklamowane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
8 minut temu, Gość gosc napisał:

Ale co mnie twój przykład? Goowno wiesz, nie znasz realiów kompletnie. Nic dziwnego, ze ktoś ci zarzuca autyzm, bo faktycznie masz taki sposób pisania. Może masz niezdiagnozowany.

21 lat? Buahahaha, czyli kompletny szczyl. Co ty możesz wiedzieć o świecie czy relacjach damsko-meskich 😄 Nie ośmieszja sie goowniarzu. Tu przecietnie siedza ludzie 10-15 lat starsi od ciebie. Dlatego tym bardziej jestes zabawny ze swoimi "racjami". 

A to, ze faceci bardziej patrza na wyglad to juz zostalo wiele razy udowodnione, więc sie nie ośmieszaj. Kobiety wieksza wage przywiazuja do charakteru, bo to kobieta zachodzi w ciaze i rodzi, wiec musi liczyc na łaske faceta i patrzec na to czy zapewni jej bezpieczenstwo itd. , a facet jedynie zapładnia - wiec nie musi patrzec na charakter- to jest w wieeeeelkim skrócie podstawa biologii ewolucyjnej.  Nawet podstaw biologii ewolucyjnej nie znasz, wiec o czym ty chcesz dyskutowac chłopcze ? 😄 

Co ma wiek do dojrzałości i wiedzy o świecie?

Nie twierdzę, że faceci nie patrzą na wygląd, ale nie piszcie, że kobiety tego nie robią, bo to totalna bzdura. Gdyby kobiety patrzyły na charakter, to wiązałyby się z odpowiedzialnymi i kochającymi facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Tak, i to dlatego tyle kobiet zachodzi w ciążę z bad boyami, którzy potem zostawiają je same z dzieckiem. vvv ma rację.

Niektórzy patrzą, niektórzy nie. Ale dla kobiet wygląd jest jedynym, podstawowym kryterium.

kobiety zachodza w ciaze z roznymi facetami - z tymi normalnymi i spokojnymi tez 

gdyby ci bed boje faktycznie mieli takie wziecie, to by sie nie wyplacili z aliemntami 😄 i jakos nie widze, aby ci bed boje mieli dzieci z roznymi kobietami 😄 wiec daruj sobie takie bzdety

poza tym, ci bed boje z reguły znacznie wiecej zarabiaja niż ci introwertyczni i wyższe pozycje spoleczne zajmuja( a niemala czesc kobiet patrzy głownie na kase - wiec pewnie totalnie gdzies mają wtedy to czy taki facet jest bed bojem czy nie jest)- wiec kobieta moze wtedy przynajmniej zapewnic bezpieczenstwo finansowe dziecku oraz zapewnic mu odpowiedni start w mlodosci - a to tez jest wazne

i nie przyklaskuj sam sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Tak, i to dlatego tyle kobiet zachodzi w ciążę z bad boyami, którzy potem zostawiają je same z dzieckiem. vvv ma rację.

Niektórzy patrzą, niektórzy nie. Ale dla kobiet wygląd jest jedynym, podstawowym kryterium.

No i jeszcze się dziwi, że go za autystyka mają 😄 Pier.dol nadal te kocopoły jak zdarta płyta, a potem dziw sie, że nikt nie traktuje cie powaznie 😄 

Dla kobiet głównie liczy się kasa i zaradny/męski/zdecydowany charakter. To są dwa głowne kryteria. Potem dopiero jest wygląd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
7 minut temu, Gość gosc napisał:

kobiety zachodza w ciaze z roznymi facetami - z tymi normalnymi i spokojnymi tez 

gdyby ci bed boje faktycznie mieli takie wziecie, to by sie nie wyplacili z aliemntami 😄 i jakos nie widze, aby ci bed boje mieli dzieci z roznymi kobietami 😄 wiec daruj sobie takie bzdety

poza tym, ci bed boje z reguły znacznie wiecej zarabiaja niż ci introwertyczni i wyższe pozycje spoleczne zajmuja( a niemala czesc kobiet patrzy głownie na kase - wiec pewnie totalnie gdzies mają wtedy to czy taki facet jest bed bojem czy nie jest)- wiec kobieta moze wtedy przynajmniej zapewnic bezpieczenstwo finansowe dziecku oraz zapewnic mu odpowiedni start w mlodosci - a to tez jest wazne

i nie przyklaskuj sam sobie

Introwertyzm nie ma nic wspólnego z zarobkami. Nie przyklaskuję sam sobie, przestań kolejny raz wmawiać nam, że jesteśmy jedną osobą.

Owszem, zachodzą w ciążę z normalnymi i spokojnymi - gdy bad boye już ich nie chcą, a one po tym jak się wyszalały, chcą się ustatkować i założyć rodzinę. Co nie zmienia faktu, że i tak w głębi duszy myślą o przystojnym bad boyu, a tym spokojnym facetem gardzą.

6 minut temu, Gość gosc napisał:

No i jeszcze się dziwi, że go za autystyka mają 😄 Pier.dol nadal te kocopoły jak zdarta płyta, a potem dziw sie, że nikt nie traktuje cie powaznie 😄 

Dla kobiet głównie liczy się kasa i zaradny/męski/zdecydowany charakter. To są dwa głowne kryteria. Potem dopiero jest wygląd. 

Ale ty wiesz, że piszesz z dwiema różnymi osobami?

Kasa ma drugorzędne znaczenie - zaczyna się liczyć dopiero wtedy, gdy kobieta ma ok. 30 lat i chce się ustatkować, wtedy wygląd schodzi na dalszy plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek813
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Ale co mnie twój przykład? Goowno wiesz, nie znasz realiów kompletnie. Nic dziwnego, ze ktoś ci zarzuca autyzm, bo faktycznie masz taki sposób pisania. Może masz niezdiagnozowany.

21 lat? Buahahaha, czyli kompletny szczyl. Co ty możesz wiedzieć o świecie czy relacjach damsko-meskich 😄 Nie ośmieszja sie goowniarzu. Tu przecietnie siedza ludzie 10-15 lat starsi od ciebie. Dlatego tym bardziej jestes zabawny ze swoimi "racjami". 

A to, ze faceci bardziej patrza na wyglad to juz zostalo wiele razy udowodnione, więc sie nie ośmieszaj. Kobiety wieksza wage przywiazuja do charakteru, bo to kobieta zachodzi w ciaze i rodzi, wiec musi liczyc na łaske faceta i patrzec na to czy zapewni jej bezpieczenstwo itd. , a facet jedynie zapładnia - wiec nie musi patrzec na charakter- to jest w wieeeeelkim skrócie podstawa biologii ewolucyjnej.  Nawet podstaw biologii ewolucyjnej nie znasz, wiec o czym ty chcesz dyskutowac chłopcze ? 😄 

Akurat kobiety i mężczyźni patrzą podobnie na wygląd ,jak kobieta spotka faceta to najpierw oceni go po wyglądzie , inne cechy też zwraca uwagę ale na początku głównie wygląd.

To samo facet też zobaczy na wygląd.

Różnica jest w standardach , facet częściej na dłuższą relacje wybierze dziewczynę  , która fajnie wygląda bo społecznie będzie dobrze oceniony , kobieta często patrzy poza wyglądem na cos tez . Ale obie plcie patrzą na wyglad tak samo... , jedynie różni się podejscie do wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista

Ekstrowertyczny bad boy nie chodzi na randki. On się od razu umawia na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
12 godzin temu, Gość gosc napisał:

przed randką introwertyk czuje na przemian stany euforii i leku, nie może spać, poci sie, ma szybsze bicie serca....

na randce każdy dotyk, zwykły pocałunek w policzek, czy patrzenie sobie w oczy urasta do rangi czegoś nieziemskiego, czegoś, co ma szansę na zawsze zmienić jego życie...

 

tymczasem dla badboya, inaczej zwanego r00chaczem, randka to to samo co wyjście z kolega na piwo lub zjedzenie gyrosa, zero emocji, rutyna.

 

Kobiety niestety w większości nie są świadome tego, co napisałem wyżej i lepiej oceniają randkę z r00chaczem, dla którego była to setna randka w zyciu niż randke z wrażliwym introwertykiem, dla którego była to pierwsza, czy druga randka w życiu.  Bad boy, który opowiada dziesiątej kobiecie w ciągu miesiąca ten sam kawał robi wrażenie, a introwertyk, któremu zatrzęsły się dłonie lub zadrżał głos, budzi politowanie.

 

APEL DO KOBIET, JEŚLI CHCECIE PRAWDZIWEJ MIŁOSCI, DAJCIE SZANSE TYM WRAŻLIWYM I ZAPOMNIJCIE O BAD BOYACH !!!!

Ładnie napisane 🙂 Romantyk z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×