Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Dlaczego otyłe kobiety nie schudną?

Polecane posty

Gość Gość

Bo wolą jeść a nie udawać że im smakuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z lenistwa lub z powodu choroby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste

nie mają urojonych kompleksów jak te wszystkie glonojady>:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A po co ?dla kogo?jak mężczyźni to beznadzieja teraz..Sami wyglądają jak świnie a nie chcą kobiety grubszej(a seks pewnie by ją odchudził)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasło

żrą jak świnie i mają depersje bo nikt je nie ruha, chorują na cípostyk, czyli cípa niedoruhana się skleja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnjkjjjjjjjj

bo wygląd januszy zniecheca, schabowy i ziemniaczki i piwko, ordnung muss sein....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lenistwo, jak mają męża to nie mają motywacji.

Jakbym dzieci nie miał i zagroził ,że koniec z nami - to podejrzewam, że waga szybko by wróciła do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lenistwo, jak mają męża to nie mają motywacji.

Jakbym dzieci nie miał i zagroził ,że koniec z nami - to podejrzewam, że waga szybko by wróciła do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
6 minut temu, Bezedury napisał:

Jakbym dzieci nie miał i zagroził ,że koniec z nami - to podejrzewam, że waga szybko by wróciła do normy.

haha

dieta stresowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrkolokolp

kortyzol wiecznie podwyzszony od stresujacych prac w pl, a po zapierd.olu w pracy i niedospaniu brak sil na treningi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajomy

Autorze co chcesz mieć je wszystkie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak  masz dzieci to do roboty jedziesz wypocząć, mimo, że za... jest to jednak odmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KermitZaba - moja żona potrafi wparować do kuchni z żreć to co jej w ręce wpadnie. Kupiłem specjalnie świnkę do lodówki, która drze ryja jak ktoś lodówkę otworzy. Po godzinie 22 to drze ryja non stop. Na początku leciałem i opierdalałem. Teraz już nawet nie zwracam uwagi na darcie świnki.

Nawet najstarszy syn robi małżonce już docinki, żeby wzięła się za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lex

nie mają bolca to wpierdalaja jak opętane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulala

Analogicznie można zadać pytanie z tej samej beczki - dlaczego brzydcy faceci nie zoperuja brzydkich mord? Dlaczego biedacy nie robią nic by stać się bogatsi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dla kobiet otyłych mężczyźni nie istnieją. Tyle w temacie i po co się wypisujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol

Znam jedna otyla babke 30 na karku a ten prosiak zre jak swinia. Za 10 lat to bedzie prawdziwy tucznik. Prawda jest taka ze ci ludzie sa zwyczajnie glupi. Malym wysilkiem mozna to skorygowac tylko po co jak lepiej nazrec sie jak swinia lodow i obwiniac caly swiat o wlasne lenistwo. A z operacja plastyczna twarzy i zdobyciem kasy to nie skomentuje bo to pisal/a jakis skonczony idio..ta. Znam wielu facetow co maja kase i zerowe powodzenie. Zzajomy informatyk 20 tys na miesiac czyli calkiem spoko. A ze ma 160 cm choc gosciu przypakowany niezle i z twarzy tez normalny to zadna go nie chce. Jedna co z nim sie spotykal to sam powiedzial ze jak znajomi szli to nie chciala z nim isc pod reke bo jej wstyd bylo 🙂 Wiec kasa to nie wszystko. Pomaga na pewno troche. Ale porownajcie dieta 3 miesiace a operacja ksozt lub zwiekszeni zarobkow lata ciezkiej pracy. To tylko pokazuje jak bardzo leniwi sa ludzie. A operacja twarzy sam mam znajoma z twrza paskudna strasznie watpie by jej operacja mogla pomoc takie operacje poprawiaja drobne mankamenty i tez jest szansa ze cos nie wyjdzie wystarczy spojrzec na micheala jacksona troche nie wyszlo co? 🙂 Nie wiem kto by chcial tak ryzykowac gdzie efekt koncowy jest bardzo niepewny. Nawet drobne i mniej skomplikowane operacje czesto maja komplikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulala
18 minut temu, Gość karol napisał:

Znam jedna otyla babke 30 na karku a ten prosiak zre jak swinia. Za 10 lat to bedzie prawdziwy tucznik. Prawda jest taka ze ci ludzie sa zwyczajnie glupi. Malym wysilkiem mozna to skorygowac tylko po co jak lepiej nazrec sie jak swinia lodow i obwiniac caly swiat o wlasne lenistwo. A z operacja plastyczna twarzy i zdobyciem kasy to nie skomentuje bo to pisal/a jakis skonczony idio..ta. Znam wielu facetow co maja kase i zerowe powodzenie. Zzajomy informatyk 20 tys na miesiac czyli calkiem spoko. A ze ma 160 cm choc gosciu przypakowany niezle i z twarzy tez normalny to zadna go nie chce. Jedna co z nim sie spotykal to sam powiedzial ze jak znajomi szli to nie chciala z nim isc pod reke bo jej wstyd bylo 🙂 Wiec kasa to nie wszystko. Pomaga na pewno troche. Ale porownajcie dieta 3 miesiace a operacja ksozt lub zwiekszeni zarobkow lata ciezkiej pracy. To tylko pokazuje jak bardzo leniwi sa ludzie. A operacja twarzy sam mam znajoma z twrza paskudna strasznie watpie by jej operacja mogla pomoc takie operacje poprawiaja drobne mankamenty i tez jest szansa ze cos nie wyjdzie wystarczy spojrzec na micheala jacksona troche nie wyszlo co? 🙂 Nie wiem kto by chcial tak ryzykowac gdzie efekt koncowy jest bardzo niepewny. Nawet drobne i mniej skomplikowane operacje czesto maja komplikacje.

Jaki cymbal 😂 

Skoro ktoś waży za dużo to znaczy, ze schudniecie dla takiej osoby jest ogromnym wysiłkiem a nie delikatnym. Zrozum to człowieku. Ekto-, mezo- i endomorfizm. Kojarzysz te pojecia? Operacja plastyczna przeważnie pomaga, upiększa. Nie ma co sobie wmawiać ze nie. Co innego jak ktoś 50cioma operacjami robi z siebie karykature a co innego jak poprawia defekty jedna czy dwiema. A pieniędze sa w życiu bardzo ważne. I pomagają. Nie miałam tu na myśli stricte podrywu, tylko zycie. W tym kraju bez pieniążków nawet zachorować nie możesz bo nikt cie nie będzie leczył. Normalny ambitny człowiek nie patrzy czy dzięki pieniądzom nagle laski z wyższej ligi beda chciały skakać nu po małym, tylko ze dzięki nim będzie mógł spokojnie spać, bez obawy ze nie będzie go stać na dojazdy na chemioterapie gdy będzie miał raka. Ale co taki tepak jak ty może wiedzieć o życiu 😂 zaprezentowałes stos wymowek zalosnych ludzi, bo akurat jesteś szczuply z natury ale nic innego nie potrafisz sam osiągnąć. Natomiast nie rozumiesz punktu widzenia innych osób. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheCiekawskii
22 godziny temu, Gość gosc napisał:

j.w. 🙂

No żeby mieć większy biust 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol
11 minut temu, Gość Ulala napisał:

Jaki cymbal 😂 

Skoro ktoś waży za dużo to znaczy, ze schudniecie dla takiej osoby jest ogromnym wysiłkiem a nie delikatnym. Zrozum to człowieku. Ekto-, mezo- i endomorfizm. Kojarzysz te pojecia? Operacja plastyczna przeważnie pomaga, upiększa. Nie ma co sobie wmawiać ze nie. Co innego jak ktoś 50cioma operacjami robi z siebie karykature a co innego jak poprawia defekty jedna czy dwiema. A pieniędze sa w życiu bardzo ważne. I pomagają. Nie miałam tu na myśli stricte podrywu, tylko zycie. W tym kraju bez pieniążków nawet zachorować nie możesz bo nikt cie nie będzie leczył. Normalny ambitny człowiek nie patrzy czy dzięki pieniądzom nagle laski z wyższej ligi beda chciały skakać nu po małym, tylko ze dzięki nim będzie mógł spokojnie spać, bez obawy ze nie będzie go stać na dojazdy na chemioterapie gdy będzie miał raka. Ale co taki tepak jak ty może wiedzieć o życiu 😂 zaprezentowałes stos wymowek zalosnych ludzi, bo akurat jesteś szczuply z natury ale nic innego nie potrafisz sam osiągnąć. Natomiast nie rozumiesz punktu widzenia innych osób. 

Ale ty glupi jestes ulala widac ze musisz byc leniwym tucznikiem ktory obwinia swiat za swoje lenistwo. Wez sobie zrob liposukcje to schdniesz blyskawicznie ale pier..dolisz jak potluczony. Najlepiej wez spory rozbieg i je..bnij w sciane tym pustym lbem od razu zrobisz przysluge dla swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bo nie mają pewnie na tyle silnej woli żeby zadbać o zdrowie i wygląd.

Mnie to nie przeszkadza jeśli nawet ktoś jest grubszy byleby nie jechał po szczupłych bo ja np. jestem szczupła głównie dlatego, że w miarę zdrowo się odzywiam i nie jem bez opamietania. Czasem przyznam, że zdarzy mi sie zdjesc cos niezdrowego, ale to raz na jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Bo sport znaja tylko z tv i czesto siegaja bo serniczek dla poprawy nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale to błedne koło bo najpierw mają doła, potem sięgają zbyt czesto po taki serniczek, a potem tyją i mają jeszcze większą depresję.

"Sukces kosztuje, tak samo jak porażka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

I nie korzystaly nigdy z wagi. Po prostu czasem trzeba wejsc na wage i pomyslec jaka powinna byc prawidlowa. I chyba nie chcialy miec mezczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda
2 minuty temu, Gość Onsam napisał:

I nie korzystaly nigdy z wagi. Po prostu czasem trzeba wejsc na wage i pomyslec jaka powinna byc prawidlowa. I chyba nie chcialy miec mezczyzny.

Fajne grubaski maja fajnych chłopaków. A ciebie zmanierowany stary capie to zadna nie chciała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To tak jak narkotyki, bierzesz żeby chwilowo poczuć się lepiej,ale potem jest jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak samo jak przyjemniej np. posiedzieć w domu np. pobiegać czy iść na siłownię, ale za to wygląda się gorzej, więc długofalowo jest już mniej przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo utrzymanie niskiej wagi wymaga charakteru, wysiłku i dyscypliny. Łatwiej jest żreć wszystko co się chce i ile się chce, a dupę wszędzie wozić samochodem niż "męczyć się" dietami czy ruchem. A później piszą w komentarzach, że prawdziwa kobieta musi mieć krągłości i wyzywają szczupłe laski od wieszaków :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×